Будь ласка, не кидайте - кожен експерт колись був початківцем

Якщо ти схожий на мене, ти в якийсь момент у своїх зусиллях навчитися програмуванню, підняв руки і сказав: « Мені потрібно кинути, це лайно не для мене! "

Легко знеохотитись, коли ви намагаєтесь навчитися чомусь настільки складному, як програмування. Той факт, що скрізь, куди ти звернешся, хтось каже тобі "ти робиш це неправильно" робить цей процес ще жорсткішим.

Знаючи, що там понад 18 мільйонів професійних розробників програмного забезпечення, і що це одна з найпоширеніших кар’єр у світі, ви можете змусити вас подумати, що кодування - це просте завдання, і ми можемо навчитися за короткий проміжок часу і БУМ! Ви можете будувати захоплюючі речі.

Маркетологи продовжують міф про те, що програмування є простим, пропонуючи його як ще один спосіб заробляти гроші в Інтернеті, як ніби це було так само просто, як партнерський маркетинг, складання списку розсилки або залучення передплатників на YouTube. Якщо ви новачок у програмуванні, може скластися враження, що ці досягнення вимагають однакових зусиль. Ці маркетингові кампанії малюють спотворену картину реального світу розробки програмного забезпечення.

Тож ви вирішили піти на це, припускаючи, що це буде прогулянка в парку. Ви берете матеріал і починаєте подорож. Наступна хитра річ, з якою ви стикаєтесь, - це захоплене введення. Зараз я це дуже люблю. Добре підбадьорювати.

Але у більшості людей - продуктів нашої відносно ручної системи освіти - складеться враження, що програмування - це лише читання матеріалу, і якщо ви це зробите, ви станете досвідченими у цій мові чи технології.

Але як тільки ви відкладете підручник і почнете самостійно ходити по проектах, ви потрапляєте в першу стіну. Починають з’являтися проблеми. Ви починаєте відчувати невідомість. Коли поняття здається важким для розуміння, маленький голос підказує, що інші люди можуть пройти повз все, на чому ви застрягли - чому ви не можете? І чим більше ти продовжуєш, тим більше втрачаєш себе. Починаєш бути по-справжньому розчарованим, і, можливо, ти починаєш думати про вихід.

Великі розробки ніколи не надходять із зони комфорту

Давайте поговоримо про те, щоб подолати цю першу стіну.

Нові розробники зазвичай стикаються з цим. Нормально почуватися розчарованим, хворим і боліти в голові. Ви знаєте, що все означає? Це означає, що ви працюєте, докладаєте зусиль і робите все можливе. Це означає, що ви використовуєте свій мозок і намагаєтесь зрозуміти.

Завжди важко підняти себе на наступний рівень, тому що це вимагає більших зусиль, ніж зазвичай. Це вимагає більше енергії, яка може втомити вас фізично та розумово. Але не думайте про це. Подумайте про результат. Досягнення. Досягнення наступного рівня у вашому прагненні до майстерності. Щоразу, коли ви робите крок до знань, яким би малим він не був, це все одно крок.

Вчіться в дифузному режимі

Ось розумний фокус, який допоможе вам подолати цю першу стіну. Оскільки, можливо, важко отримати концепцію, коли ви вперше про це читаєте, ви можете зробити щось, що покращить її для вас і допоможе швидко її отримати.

Прочитайте повний текст із повним фокусом (вперше, навіть якщо ви не розумієте), добре? Тепер прочитайте ще раз. Я майже впевнений, що цього разу багато речей матимуть сенс. Після другого разу погугліть концепцію і спробуйте прочитати про неї в різних статтях. Це допоможе вам побачити це з різних сторін, що допоможе вам краще зрозуміти це.

Наступним кроком є ​​читання тексту втретє. Що ти думаєш? Я впевнений, що ваше розуміння концепції зараз набагато краще, ніж це було вперше, коли ви її прочитали, хоча, мабуть, ви ще рано на шляху до того, щоб по-справжньому зрозуміти цю концепцію.

Ми щойно описали процес навчання, відомий як дифузний режим. Ви можете застосувати цей тип навчання до відео та навчальних посібників.

Друга стіна - це як тільки ви закінчите матеріали, і ви відчуваєте, що настав час це все нарощувати. Ви налаштовуєте середовище для розробки і починаєте кодування. Через деякий час ви виявляєте, що не уявляєте, як створити те, що хочете створити. Ви не можете зробити речі точно такими, якими ви їх собі уявляєте. Починають з’являтися помилки, і у вашому коді багато помилок, здається, це взагалі не працює.

Поширеною помилкою тут є почати звинувачувати себе в цій ситуації, думаючи, що ви недостатньо розумні, щоб стати розробником, і що вам слід кинути. Ви починаєте думати про всіх відомих програмістів, про яких ви чуєте в новинах, і не уявляєте, як ви коли-небудь зможете їх наздогнати.

А ти забуваєш! Ви забуваєте, що кожен експерт колись був початківцем!Те, що експерт, про якого ти зараз думаєш, колись був схожий на тебе, що вони також звинувачували себе і що вони думали, що багато з тих самих думок, про які ти думаєш, - але вони не кинули!

Це те, що вам - нам - слід пам’ятати всім: успішні чоловіки та жінки не звільняються!

"Ви ніколи не зазнаєте невдачі, поки не перестанете намагатися". - Альберт Ейнштейн

Оскільки розробка програмного забезпечення вимагає багато критичного мислення, це може бути виснажливим навіть для досвідчених практиків. Це також може викликати розчарування, оскільки під час програмування комп’ютер постійно дає вам негативні відгуки у вигляді помилок та невдалих тестів. Ви повинні працювати над тим, щоб підвищити свою толерантність до розчарувань та виснаження.

Крім того, ви повинні знати, що досягнення високого рівня вимагає часу. Ви не можете бути наступним Стівом Джобсом за одну ніч. Отже, якщо ви робите це як спосіб швидкого заробітку, ви будете розчаровані.

З мого початку я дізнався багато речей, як з досвіду, так і від інших розробників - і все ще навчаюсь. Ось кілька речей, про які я дізнався, і які, на мою думку, будуть для вас корисними:

  • Не працюйте самі. Завжди працюйте з іншими розробниками, якщо можете.
  • Не чекайте натхнення. Ви не можете керувати натхненням, і якщо ви залежате від нього, ви не зможете працювати весь час. Формуйте дисципліну, змушуючи себе працювати. Дисципліна надійна.
  • Справжня робота зазвичай не приносить задоволення. Це жорстко і виснажливо, не біжіть від цього!
  • Практика, практика і практика. Практика робить досконалим.
  • Підручники ловлять рибу від вашого імені, тому вам не потрібно вчитися ловити рибу самостійно. Вам потрібно читати книги.
  • Завжди намагайтеся зрозуміти нову концепцію, використовуючи різні ресурси. Це допоможе вам побачити це з різних точок зору, що покращить ваше розуміння.
  • Не просто читайте . Збірка. Спробуйте, спробуйте і продовжуйте намагатися. Програмування - це як плавання. Ви не можете порівняти того, хто проводить весь час за плаванням, з кимось, хто весь час читає про плавання і про те, як працює тіло під час плавання.
  • Розчарування, нудьга, втома, виснаження - це все нормально. Вони не вказують на те, що ви не є тією людиною, яка відповідає певній професії, а лише кажуть, що ви докладаєте зусиль і робите все можливе.
  • Запитайте. Це технічне питання чи ні, просто запитайте. Якщо ви не можете знайти потрібну людину, щоб запитати, є дві чудові альтернативи, ви не уявляєте, скільки разів вони мене врятували. Переповнення Quora та стека.

Не кидай! Завжди пам’ятайте, що кожен експерт колись був початківцем.

Сподіваюсь, ця публікація була для вас корисною! Якщо вам сподобалось, натисніть, будь ласка, серцеву кнопку нижче та поділіться нею. Дякую! ^^