Я переробив Tinder. Ось що я дізнався в процесі.

Змагання

Я вирішив подивитися, як далеко я можу творчо підштовхнути себе як дизайнера, перебудувавши додаток, яким я часто користуюся.

Я вибрав Tinder, оскільки використовував його кілька разів, і зрозумів, що кілька модифікацій дизайну були б корисними. Звичайно, я не пропоную використовувати мій дизайн замість поточного дизайну Tinder. Це просто інша точка зору від поточного дизайну програми.

Мої цілі:

  • Створіть кращу взаємодію з користувачем
  • Сприяти використанню програми
  • Як особиста мета - завершити свій перший дизайн-проект

Розуміння програми

Tinder - це соціальний додаток на основі місцезнаходження, який найчастіше використовується як додаток для знайомств з цільовою аудиторією від 18 до 34. З часу свого дебюту в 2012 році Tinder зазнав швидкого зростання завдяки надзвичайно простому способу використання та дивовижній органічній стратегії.

Домашня сторінка

Проблема 1: Нижні кнопки та проведення пальцем по картці

Як тільки користувач відкриває програму, користувачі Tinder мають дві основні функції, щоб вказати, подобається їм профіль чи ні:

  • нижні кнопки
  • проведення картки

Тож яким із них слід користуватися?

Обидва варіанти дуже хороші, але проведення карткою забезпечує набагато більш плавний досвід. Якщо порівнювати з іншими програмами, які все частіше впроваджують функцію зсуву картки, Tinder далеко вперед. Ми повинні скористатися цим на 100%.

Після аналізу існуючого дизайну були видалені кнопки «супер подобається», «подобається» та «ні», при цьому жести картки проводять для цих дій.

Були додані наступні нові кнопки.

Закрити профіль

Скажімо, ви стикаєтесь із профілем, який вас цікавить, і в той же час ні, ви можете його відхилити та перейти до наступного.

повідомлення

Функція для Tinder gold, яка дозволить вам надіслати повідомлення в будь-який профіль, навіть якщо вони вам ще не сподобались.

Нова сервісна картка - друзі

Tinder вказаний у розділі «Стиль життя» в магазині програм. Хоча Tinder не продається як додаток для знайомств, більшість людей бачить його як один. Переглядаючи профілі, я побачив безліч біографій з чимось на кшталт «Просто шукаю друзів!».

Отже, проводячи пальцем по нових картках, ви можете бути кимось другом.

Проблема 2: Зміна сторінок для перегляду профілю

Ця модифікація була чимось більш особистим. Мені не сподобалось, як користувач переходить до профілю людини. Я не розглядав технологічну рідину в очах користувача, оскільки ми постійно міняємо сторінки, і це не стає дуже інтуїтивно чи практично, якщо ми хочемо повернутися назад після перегляду профілю.

Тому я вирішив реалізувати функцію можливості бачити профіль користувача, не виходячи з головної сторінки. Проводячи пальцем вгору , відображатиметься профіль користувача, а проведення вниз - повертатиме користувача на головну сторінку.

Перепроектування Tinder Feed

Tinder представив функцію Feed, яка відображає в режимі реального часу оновлення ваших збігів в одному місці. Це дуже гарна ідея, яка виведе вас за межі "Це збіг!" і допоможе вам встановити справжній зв’язок.

Але щоб отримати доступ до цієї нової функції, потрібно перейти до повідомлень. Оскільки я думаю, що ми повинні скористатися цим, я вирішив видалити його з повідомлень і розмістити на головному екрані.

Користувачеві просто потрібно буде натиснути кнопку подачі на головному екрані, щоб отримати доступ до всіх новин зі своїх матчів.

Для навігації у стрічці я вирішив застосувати дві кнопки:

  • Нове - натискання кнопки “Нове” внизу екрана з правого боку створить нову публікацію.
  • Старий - Клацнувши на "Старий" внизу екрана з лівого боку, ви перейдете до найстарішої публікації, поки не дійдемо до останньої.

Кнопки:

  • Повідомлення - миттєве повідомлення про з’єднання, не виходячи з каналу.
  • Поділитися - Обмін у соціальних мережах.

Нова функція: досвід Tinder

Більшість людей розглядають Tinder як додаток для знайомств. Але це набагато більше, досвід може бути потужнішим. Я реалізував нову функцію під назвою «Tinder Experience» - спосіб перенести дати та зустрічі з друзями на інший рівень.

Відкривайте місця міста, де ви знаходитесь, знайомтесь з людьми, які поділяють ваші пристрасті, відкривайтесь для нових вражень.

Статус

Є ще кілька речей, які можна впровадити, щоб значно покращити взаємодію з користувачем. Один з них - знати статус користувача. Тож простим і мінімалістичним способом я вставив у повідомлення користувачів статусу користувачів. Це вдосконалення дозволяє нам дізнатись, користувач перебуває в мережі, офлайн чи неактивний.

Ще однією можливою функцією є фільтрування користувачів за часом останньої активності. Це дозволило б користувачеві встановити діапазон у ваших “Налаштуваннях виявлення”, наприклад, відображати користувачів, які були активними протягом останніх 30 хвилин.

Висновок

Займаючись цим проектом, я знав, що це буде прекрасна можливість для мене вдосконалити свої дизайнерські навички та творчо підштовхнути себе. Я вивчаю комп’ютерну інженерію і одночасно вдома навчаюся самотужки, оскільки хочу продовжити кар’єру в дизайні продуктів. Я зрозумів, що найкращим способом для мене буде просто кинутися на проект.

Тож для мене це не кінець переробки мобільного додатка, а лише початок.

Дякуємо за читання. Сподіваюся, вам сподобалось. ?

Буду вдячний за ваш відгук.