Найкращі основи JavaScript для інтерфейсної розробки в 2020 році

Фронт-енд розробники, можливо, вже знають цю гру: ви вводите в Google "найкращі фреймворки JavaScript", і ви отримуєте стільки фреймворків JavaScript, з яких можна вибрати.

Для фреймворків JavaScript завжди більше варіантів. І завжди важко вибрати фреймворк JavaScript для інтерфейсної розробки.

Отже, що шукають розробники-розробники у своїх стеках технологій? Як штатний розробник, я знаю, що це зводиться до швидкого розвитку та простих у користуванні інтерфейсів.

Замість того, щоб намагатись бути вирішальними, ми, понад 450 розробників компанії-розробника програмного забезпечення ValueCoders, проголосували та увійшли до списку кількох найкращих фреймворків JavaScript.

Наше голосування реагує

Я не здивувався, побачивши це. Більшість наших розробників проголосували за React як один з найкращих фреймворків JavaScript. На цьому шляху було безліч проектів, якими займаються наші розробники, які висвітлювали сильні сторони фреймворка JS. React забезпечує поєднання наступного:

 • Багаторазові компоненти
 • Синхронізація стану та подання
 • Маршрутизація та система шаблонів

Наші розробники впроваджують інтерфейсну логіку, сильно покладаючись на React. У той же час я був здивований тим, наскільки просто було створювати програми за допомогою React.

Ось огляд нашого додатка

Додаток просте. Це програма для управління студією для вчителів музики, яка допомагає їм більше зосереджуватися на своєму викладанні, а менше на управлінні музичною студією.

Ключовою проблемою було створення однієї "Інформаційної панелі активності" для вчителів, де вони могли б керувати всіма діями своїх учнів та відстежувати їхній прогрес з часом. Ми подолали цю проблему, використовуючи бібліотеки Redux для побудови платформи. Ми побудували вчительську студію, звідки вони могли управляти успіхом своїх учнів, демонструвати нові уроки музики, спілкуватися з ними, порівнювати музику учнів, яка грає з живою музикою, та надавати їм зворотній зв'язок.

Отже, це мій досвід роботи з React JS. Але багато хто буде стверджувати, що Vue - це один з найкращих інтерфейсних фреймворків JavaScript з багатьма корисними інструментами.

Розробники інтерфейсу вирішують, який фреймворк JavaScript виконає цю роботу. Роблячи це, вони стикаються з багатьма проблемами, оскільки їм потрібно вирішити, що їм завжди потрібно. Часто нам доводиться вибирати фреймворк JavaScript зараз, а не після тижневого дослідження. У такому випадку більшість розробників використовують те, що їм відомо. Але, можливо, стеки, з якими ви знайомі, більше не скорочують його з точки зору продуктивності.

Навіть просто вибираючи серед Angular, React та Vue, для нових розробників важко. Замість того, щоб зробити його більш вичерпним для вас, ось список найкращих фреймворків JavaScript для інтерфейсних розробників.

Великі 5 фреймворків JavaScript

П'ять фреймворків JavaScript, які в даний час домінують на ринку з точки зору популярності та використання, є:

 • Зреагуйте
 • Vue
 • Кутовий
 • Ембер
 • Backbone.js.

Кожен з них має великі громади. Якщо ви - фронт-енд розробник або збираєтеся розпочати свій новий проект із інтерфейсних технологій, то ці п’ять найкращих ставок. Ось погляд на тенденції npm за останні півроку.

1. Реагуйте

React - безсумнівний лідер у світі JS. Цей фреймворк JavaScript використовує реактивний підхід, а також вводить багато власних концепцій для веб-інтерфейсу.

Щоб використовувати React, вам доведеться навчитися використовувати безліч додаткових інструментів, щоб досягти високої гнучкості в інтерфейсній розробці. Наприклад, ось менш вичерпний список бібліотек, які ви можете використовувати з React: Redux, MobX, Fluxy, Fluxible або RefluxJS. React також можна використовувати з jQuery AJAX, API вибірки, Суперагентом та Axios.

Паралельний режим

Сьогодні ми раді поділитися першим попереднім переглядом спільноти в режимі Concurrent Mode. Він пропонує нові складові примітиви, які допоможуть вам організувати чудовий досвід користувачів. //t.co/mMrCmv4D5U

- React (@reactjs) 24 жовтня 2019 р

React постійно працює над вдосконаленням паралельного режиму. Щоб продовжити це, React Conf 2019 завершився минулого місяця, де команда React поговорила про вдосконалення паралельного режиму та моделі Suspense. Обидві функції роблять програми React більш чутливими, відтворюючи дерева без блокування потоків. Це дозволяє React зосередитись на високопріоритетних завданнях, таких як відповідь на введення користувачами.

Суспензія

React також представив Suspense, щоб покращити досвід розробника при обробці асинхронного отримання даних у програмах React. Коротше кажучи, нове оновлення Suspense дозволяє компоненту чекати, поки не буде виконана умова.

Хуки - ще одне важливе оновлення React 16.8. Гаки React дозволяють використовувати кожну важливу функцію React - візуалізацію на стороні сервера, доступність, паралельний режим та напругу - все без написання класу.

Додатки React розділені на кілька компонентів, які містять як ділову логіку, так і функції розмітки HTML. Для поліпшення зв'язку між компонентами розробники можуть використовувати Flux або подібну бібліотеку JavaScript.

React також представив такі об’єкти, як стан та реквізит. За допомогою об'єктів state і props ви можете просто передавати дані з компонента в макет або з батьківського компонента в дочірній компонент.

Вступ до екосистеми React:

 • Бібліотека React плюс маршрутизатор React для реалізації маршрутів.
 • React-DOM для маніпуляцій DOM.
 • Реагуйте на інструменти розробника для браузерів Firefox та Chrome.
 • React JSX, мова розмітки, яка змішує HTML у JavaScript.
 • Інтерфейс командного рядка React Create App для налаштування проекту React.
 • Бібліотеки Redux та Axios для організації спілкування з серверною командою.

Без сумніву, React є одним з найпопулярніших фреймворків JavaScript. І, я думаю, що React може бути вашим першим вибором для створення додатків високої якості.

2. Кутовий 2 до Кутовий 9

Angular 9 ознаменує переломний момент, розкритий командою Angular на недавньому AngularConnect 2019. Згідно з оновленням, команда планує зробити компілятор Angular Ivy доступним для всіх програм. Основною перевагою Angular Ivy є те, що він здатний зменшити розмір додатків.

Сьогодні Angular став дуже вдосконаленим та модульним для використання для інтерфейсної розробки. Раніше ви могли вставити посилання на бібліотеку AngularJS в основний файл HTML, але тепер ви можете зробити те саме, встановивши окремі модулі.

Гнучкість Angular похвальна. Ось чому версії 1.x Angular все ще користуються попитом. Однак багато розробників в даний час покладаються на Angular 2+ через його архітектуру MVC, яка істотно змінилася на архітектуру на основі компонентів.  

Angular має ще пару додаткових проблем. Ви майже зобов’язані використовувати TypeScript для забезпечення безпеки типу в програмах Angular. TypeScript робить фреймворк Angular 2+ не таким приємним для роботи.

Екосистема Angular складається з:

 • Для швидкого налаштування проекту корисний інтерфейс командного рядка Angular.
 • Розробники отримають набір модулів для проектів Angular: @ angular / common, @ angular / compiler, @ angular / core, @ angular / forms, @ angular / http, @ angular / platform-browser, @ angular / platform-browser- динамічний, @ angular / router та @ angular / upgrade.
 • Angular використовує Zone.js бібліотеку JavaScript для реалізації зон у програмах Angular.
 • Обидва TypeScript та CoffeeScript можна використовувати з Angular.
 • Для спілкування з додатками на стороні сервера Angular використовує RxJS та шаблон Observable.
 • Angular Augury для налагодження програм Angular.
 • Angular Universal для створення серверних додатків за допомогою Angular.

Angular2 - це повний фреймворк JavaScript із усіма інструментами, необхідними сучасному розробнику інтерфейсів. Ви можете вибрати Angular, якщо вам не подобається працювати з додатковими бібліотеками, як з React.

3. Вуе

Вийшов звіт про структуру JavaScript Snyk за 2019 рік. Звіт головним чином зосереджувався на ризиках безпеки як у React, так і в Angular.

? *СЕНСАЦІЯ* ?

? Вийшов звіт Snyk JavaScript Frameworks Security за 2019 рік!

Angular, React, Vue.js, jQuery та Bootstrap отримують перевірку стану безпеки! // t.co/FIpSob2IHk

- Snyk (@snyksec) 30 жовтня 2019 р

Концепція Vue взята з Angular та React, але Vue краща у багатьох відношеннях. Я розповім про його особливості, але спочатку перевірте, що у звіті Synk сказано про інтерфейс безпеки Vue. Цього року Vue було завантажено 40 мільйонів разів і реєструє лише чотири прямі вразливості. Усі вони виправлені.

Для будь-якого розробника, який не знайомий з Vue, давайте пояснимо кілька моментів.

Завдяки Vue ви зберігаєте логіку та макети компонентів разом з таблицями стилів в одному файлі. Це так само, як працює React, без таблиць стилів. Щоб дозволити компонентам розмовляти між собою, Vue використовує реквізити та об'єкти стану. Цей підхід також існував у React до того, як Vue його прийняв.

Подібно до Angular, Vue хоче, щоб ви поєднували HTML-макети з JavaScript. Вам потрібно використовувати директиви Vue, такі як v-bind або v-if, щоб інтерполювати значення з логіки компонента на шаблони.

Однією з причин, чому Vue варто розглянути замість React, є бібліотека Redux, яка часто використовується у великомасштабних додатках React. Як пояснено в розділі React, коли додаток React + Redux стає більшим, ви витратите багато часу, застосовуючи невеликі зміни до декількох файлів, а не фактично працюючи над функціями. Бібліотека Vuex - подібний до Flux інструмент управління станом, розроблений для Vue - здається менш громіздкою, ніж Redux.

Якщо ви вибираєте між Vue та Angular, причини вибору Vue замість Angular можна звести до наступного: Angular - це надскладний, повноцінний фреймворк з обмежувальним характером; Vue набагато простіший і менш обмежувальний, ніж Angular.

Ще однією перевагою Vue перед Angular та React є те, що вам не доведеться зайвий раз вивчати JavaScript.

Вступ до екосистеми VueJS:

 • Vuex постачається з виділеною бібліотекою для управління програмами.
 • Vuex схожий на концепцію Flux.
 • Ви отримаєте Vue-loader для компонентів та vue.js devtools для браузерів Chrome та Firefox.
 • Vue-ресурси та інструменти Axios для зв'язку між Vue та серверним джерелом.
 • Vue.js підтримує Nuxt.js для створення додатків на стороні сервера за допомогою Vue; Nuxt.js в основному є конкурентом Angular Universal.
 • Ви отримаєте бібліотеку Weex JavaScript із синтаксисом Vue, яка використовується для розробки мобільних додатків.

Vue чудовий з точки зору робочого процесу для інших фреймворків. Я можу вибрати Vue, оскільки він менш складний, ніж React та Angular JS, і чудовий вибір для розробки додатків на рівні підприємства.

4. Вуглинка

Ember 3.13 вийшов цього року з деякими новими оновленнями та функціями. Ember подібно до Backbone та AngularJS, а також є однією з найстаріших платформ JavaScript. Але з новим оновленням Ember 3.13 сумісний з новими виправленнями помилок, покращенням продуктивності та застаріванням. Також були введені оновлені властивості, що дозволяють простіші способи відстеження зміни стану в ергономічній системі програм Ember.

Ember має порівняно складну архітектуру, що дозволить швидко створювати величезні додатки на стороні клієнта. Він реалізує типову структуру JavaScript MVC, а архітектура Ember складається з наступних частин: адаптери, компоненти, контролери, помічники, моделі, маршрути, служби, шаблони, утиліти та аддони.

Однією з найкращих функцій Ember є інструмент інтерфейсу командного рядка. CLI Ember допомагає розробникам-розробникам бути високопродуктивними та дозволяє вчасно виконувати проекти. Ви можете не тільки створювати нові проекти з готовими налаштуваннями, але ви також можете створювати контролери, компоненти та файли проектів за допомогою автоматичної генерації.

Екосистема EmberJS складається з:

 • Інструмент Ember CLI для швидкого створення прототипів та управління залежностями.
 • Сервер Ember вбудований у фреймворк для розробки додатків.
 • Ви отримаєте бібліотеку Ember.js та Ember Data для управління даними.
 • Шаблон двигуна рулів для додатків Ember.
 • Структура тестування QUnit для Ember.
 • Інструмент розробки Ember Inspector для браузерів Chrome та Firefox.
 • Ember Observer для загального зберігання та Ember addons для реалізації загальних функціональних можливостей.

Хоча Ember недооцінений, він ідеально підходить для створення складних програм на стороні клієнта.

5. Backbone.js

Backbone - це фреймворк JavaScript, заснований на архітектурі MVC. У Backbone.js подання MVC допомагає реалізувати логіку компонентів подібно до контролера. Магістральний перегляд може використовувати такі двигуни, як Mustache та Underscore.js.

Backbone - це простий у використанні фреймворк JavaScript, який дозволяє швидко розвивати односторінкові програми. Щоб використовувати Backbone.js у повній мірі, вам доведеться вибрати інструменти: Чаплін, Маріонетка, Торакс, Рулі або Вуса тощо.

Якщо вам потрібно розробити програму, яка має різні типи користувачів, тут можна розділити колекції (масиви) для розділення моделей. Backbone. Події можна використовувати з моделями Backbone, колекціями, маршрутами та поданнями.

Представляємо екосистему BackboneJS:

 • Бібліотека Backbone складається з подій, моделей, колекцій, подань та маршрутизатора.
 • Underscore.js, бібліотека JavaScript з допоміжними функціями, яку ви можете використовувати для написання крос-браузерного JavaScript.
 • Ви можете використовувати механізми шаблонів, такі як Mustache та jQuery-tmpl.
 • Інтернет-сховище BackPlug з великою кількістю готових рішень для програм на основі Backbone.
 • Інтерфейс командного інтерфейсу генератора магістралі для створення додатків магістралі.
 • Бібліотеки Marionette, Thorax та Chaplin JavaScript для розробки вдосконаленої архітектури додатків Backbone.

Backbone.js є ідеальним вибором для інтерфейсної та внутрішньої розробки, оскільки він підтримує REST API, які використовуються для синхронізації інтерфейсу та інтерфейсу.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо вам потрібна допомога з фреймворками JavaScript, будь ласка, зверніться до всіх розробників, які працюють там, не соромтеся зв’язуватися. Або ви також можете зв’язатися з нами, щоб найняти розробників ReactJS, розробників Vue або розробників Angular.

Або залиште мені примітку або надішліть мені твіт.

Пам’ятайте, ця стаття дає вам загальну схему роботи з фреймворками JavaScript. Скажіть, чи я щось пропустив, і ми можемо це обговорити. Сподіваюся, це також допоможе досягти ваших цілей щодо розвитку на передньому плані.