Як студенти (або хтось інший) можуть заробляти додаткові гроші за допомогою фрілансу програмного забезпечення?

Я керую безкоштовною спільнотою під назвою The Forge, де я допомагаю студентам орієнтуватися у світі технологічного підбору персоналу.

Минулого тижня я поговорив зі своїми студентами про те, як вони можуть отримати технічну роботу без досвіду роботи, і попросив надати відгук.

Їхні відповіді мене шокували.

Ці студенти не просто хотіли досвіду роботи чи способів отримати його без роботи.

Вони хотіли фінансової свободи та можливості отримати фору для отримання студентських позик.

Я зрозумів, що багато з них справді перевершуться як фрілансери.

Вони не тільки змогли б заробляти гроші, але й могли отримати досвід роботи, необхідний для отримання високооплачуваної роботи одночасно.

Гарні новини

Існує безліч способів заробляти гроші студентом на програмному забезпеченні, і це не обов’язково вимагає багато часу чи досвіду!

Погані новини

Це майже занадто легко витягнути себе і закрити двері для можливостей, перш ніж ми дамо їй можливість відкритись. Іноді страх може керувати нами.

У цій статті я збираюся показати вам, як подолати ці страхи, отримати реальний світовий досвід та заробити гроші, роблячи це. (Клацніть тут, якщо вам більше подобається відео.)

Два великі міфи про фріланс, які мене затримали

Будучи студентом, я постійно саботував власний успіх через деякі "міфи", які я імплантував у своїй свідомості.

1. Я недостатньо хороший - я нічого не знаю

Легко подивитися, скільки там інформації про програмування, і дійти висновку, що ми знаємо дуже мало.

Однак робота на фрілансі не полягає в тому, щоб бути генієм або знати багато.

Йдеться про використання знань, які вашому клієнту не потрібно їм допомагати.

Багатьом людям навіть самі основні рядки коду можуть здатися квантовою фізикою. І це добре - у кожного свої сили. Можливо, хтось із них не програмує.

Я хочу сказати, що якщо у вас є базовий досвід у програмуванні, ви вже можете допомогти багатьом людям. Фундамент є, і бракує лише знань, що стосуються конкретної роботи.

Перша робота-фрілансер, яку я вибрав, передбачала створення дуже великого чат-боту для компанії.

Тоді я нічого не знав про чат-ботів. ?

Я сказав їм, що ніколи раніше не працював із Chatbots, але це те, що мене зацікавило і про що я був радий дізнатися. Я зміг стрибнути в голову першим і побудувати їм досить дивовижний MVP.

Мені заплатили за навчання, надзвичайно допомогли цій компанії, і я отримав досвід із великим цінним реальним світовим досвідом, який пізніше розмістив у своєму резюме.

Завжди буде якийсь проект, якому ви можете додати цінності, хоч би якими обмеженими були ваші знання.

Насправді більшість дрібних робочих місць, які розміщуються на сайтах-фрілансерах, можна вирішити за допомогою швидкого пошуку в Google і декількох сторінок Stack Overflow.

2. Надто багато конкуренції

Це менше "міф", а більше виклик, який вам доведеться подолати.

Так, існує велика конкуренція.

Все, що варто зробити, завжди буде поєднуватися з конкуренцією.

Будь то пошук роботи, хороший житловий простір, посідання вищого рівня у вашому класі або покупка якогось Yeezy's.

Якщо ми дозволимо ідеї конкуренції стримувати нас, ми ніколи не зробимо чогось вартого в житті.

Вміти диференціювати себе надзвичайно важливо в нашу сучасну епоху. Як і все інше, якщо ви хочете, щоб вас помітили, ви повинні знати, як виділитися.

Є маса статей, в яких зазначається, як ви можете зробити свій профіль видатним на сайтах фрілансерів.

Моя найбільша порада: спілкування є ключовим .

Хороші навички спілкування - це те, чого бракує багатьом фрілансерам, і це, безумовно, дасть вам змогу піднятися у фріланс.

Такі дрібниці, як орфографія, граматика та розмови, ніби ви справжня людина, а не копія робота та вклеювання величезної стіни тексту, дійсно можуть мати велике значення.

Додати

Дещо

АРОМАТ!

Де вам фріланс?

Тепер, коли ми впевнені, що це те, що нас цікавить, настав час розглянути 5 найкращих варіантів.

Fiverr -Fivver чудово підходить для невеликих та конкретних робіт. Більшість людей на Fivver виконують завдання, не пов'язані з програмуванням, однак, все ще існує попит на послуги програмування. Якщо ви дійсно вмієте займатися якоюсь конкретною справою, наприклад, створювати чат-боти або сайти Wordpress, тоді Fiverr - чудове місце, щоб розпочати створення портфоліо.

Фрілансер - Фрілансер - одна з найстаріших платформ, де кодери можуть взяти роботу. Це досить насичено і має багато обсягу роботи. Найбільший мінус полягає в тому, що вам доведеться купувати їх "тести" та "сертифікати", якщо ви хочете конкурувати з більш відомими фрілансерами. Я б не зосереджував свій час тут, якби у мене не було капіталу, який я мав би витратити, і знання у галузі, на яку я міг би отримати сертифікати.

Upwork - Якщо ви новачок і просто хочете змочити ноги, не дивіться далі на Upwork. Upwork має різноманітні роботи (від малих до великих), за якими ви можете взятись за власним тарифом. Якщо ви тільки починаєте, я рекомендую створити акаунт фрілансера та просто переглянути невеличкі дивні завдання, які публікуються для речей, які, на вашу думку, ви можете зробити. Як тільки ви виграєте контракт, дуже легко почати будувати портфоліо та залучати більше роботи.

Гуру - Зараз ми переходимо до більш «висококласних» робочих місць. У Гуру постійний потік робочих місць, які більше підходять для досвідчених фрілансерів чи агентств. Ви можете скористатись і фактично переглянути поточні оголошення про роботу, не створюючи облікового запису, щоб отримати уявлення.

Toptal - безумовно моя улюблена платформа. Найбільший мінус - важко потрапити на посаду фрілансера. Toptal співпрацює з провідними компаніями і приймає лише “3% найкращих талантів”, які стосуються їх. Однак я все одно рекомендую подати заявку, навіть якщо ви вважаєте, що не готові. Ви можете навчитися на досвіді співбесіди і зробити це наступного разу краще. Однак, потрапивши до вас, ви протягом усього життя є членом гігантської мережі надзвичайно кваліфікованих інженерів та провідних компаній, які готові платити високу премію за вашу роботу.

Кожна платформа має свої власні підйоми і падіння, і я рекомендую протестувати різні платформи, щоб побачити, що вам підходить.

? Вам залишається лише одне ... ?

Перейти прямо - прямо зараз!

Перебування в стагнації ніколи нікому не дало грошей або цінного досвіду.

Я витратив багато часу на обдумування своїх варіантів і казав собі, що “зачекаю, поки у мене з’явиться більше досвіду”, щоб щось зробити.

Речі почали змінюватися, як тільки я викинув цю мантру у вікно.

Застрибніть. Спершу головою.

Курс правильний у дорозі, і ніколи не бійтеся прийняти виклик.

Удачі!

PS Якщо ви знайшли цю статтю цінною, подумайте про приєднання до Forge.ca! Ми - безкоштовна спільнота, яка допомагає студентам орієнтуватися у світі вербування технологій.