Гумка фону - Як видалити фон у Photoshop CC

Звичайно хочеться видалити фон фотографії та просто зберегти об’єкт. Потім об'єкт фотографії можна розмістити на зовсім іншому фоні. Цей посібник покаже, як стерти фон фотографії за допомогою Photoshop CC. За допомогою найновішої версії Photoshop CC видалення фонів стало простішим, ніж будь-коли!

По-перше, переконайтеся, що Photoshop є правильним інструментом для роботи. Якщо ви просто хочете швидко видалити фон, це можна зробити просто без Photoshop за допомогою одного з цих веб-сайтів:

  • //www.remove.bg/
  • //clippingmagic.com/
  • //removal.ai/

Ось кроки для видалення фону за допомогою Photoshop.

Крок 1: Відкрийте зображення у Photoshop.

Відкрийте зображення. Якщо у вас кілька шарів, переконайтеся, що вибраний шар, який містить фон, який ви хочете видалити.

Крок 2: У меню "Вибір" натисніть "Тема".

Це призведе до того, що Photoshop зробить припущення щодо розділу предмета фотографій.

Це робить досить гарну роботу з вибору переднього плану, але може бути кілька частин, які потрібно доторкнутися. На зображенні нижче стрілки вказують на деталі, які потрібно вдосконалити.

Крок 3: Поверніться до меню "Вибрати" ще раз і натисніть "Виділити та замаскувати".

Це відкриє вікно, що дозволяє вносити корективи у вибір.

Крок 3: Налаштуйте режим перегляду та прозорість.

Спробуйте кілька різних варіантів, поки ви не зможете чітко побачити вибраний передній план. Точні варіанти, які вам слід вибрати, залежатимуть від кольорів вашого зображення на передньому плані та ваших особистих уподобань.

Крок 3: Налаштуйте виявлення краю.

Це корисно для детальних підборів, таких як волосся. Радіус пікселя виявлення краю вказує на те, що край, включаючи всі деталі, може бути в межах такої кількості пікселів на кожній стороні вибраного в даний час. Якщо ви виберете "Smart Radius", то Photoshop автоматично визначить радіус пікселя.

Крок 4: Встановіть глобальні уточнення, такі як плавне.

Гладкість - головне вдосконалення, яке вам знадобиться для редагування фотографій. Це згладить нерівні краї виділення. Ви також можете збільшити перо, що створить м'який край навколо виділення.

Крок 5: Скористайтеся інструментами зліва, щоб уточнити виділення.

Інструмент швидкого вибору дозволяє легко додати або видалити поточний вибір. Для цього інструменту та будь-якого інструменту пензля ви можете скористатися кронштейном для збільшення та зменшення розміру пензля.

Інструмент уточнення крайових крайок відрегулює область меж і корисно додати до виділення волосся або інші дрібні деталі.

Інструмент пензля використовується для точної настройки виділення, а інструмент ласо - для вибору вільної руки.

Крок 6: Підтвердьте вибір та застосуйте маску шару.

У вікні "Виділіть і замаскуйте" натисніть OK. Тепер вибрано ваш передній план. Щоб закінчити видалення фону, натисніть кнопку маски шару, щоб застосувати ваш вибір до маски.

Коли ви створюєте маску шару, фон все ще буде доступний за маскою на випадок, якщо вам це знадобиться знову. Якщо ви хочете назавжди позбутися фону, ви можете скопіювати передній план та вставити його в інше зображення, або ви можете інвертувати виділення (виберіть «Вибрати»> «Зворотне») та натиснути «видалити», щоб остаточно видалити фон.