Мистецтво задавати питання

Мистецтво і наука задавати питання є джерелом усіх знань. Джерело

Вступ

Я думаю, що нас робить людьми - це здатність задавати питання, наслідок нашої витонченої розмовної мови. Тварини - такі приємні друзі - вони не задають питань; вони не висловлюють жодної критики. Джейн Гудолл, Джордж Еліот.

Передумови

"Що робить нас людьми, я думаю, це здатність ставити запитання, наслідок нашої витонченої розмовної мови". - Джейн Гудолл

У nминулому це траплялося зі мною неодноразово. У мого мозку виникало питання, але я завжди зупиняв його, щоб він не вислизав, думаючи, що зробив би з себе дурня. Лише пізніше я зрозумів, що хтось ще ставив подібне запитання і отримував аплодисменти за таке чудове питання!

Ви ставитесь до цієї ситуації?

Минув уже більше року, і я все краще ставлю запитання, насправді, іноді мені надто багато запитань. Завдяки стажуванню Outreachy я подолав свій синдром самозванця! Крім того, сьогодні я зазвичай перебуваю з іншого боку столу під час обробки співбесід чи запитів, і я маю кілька порад щодо важливості задавати питання та як правильно їх задавати.

“Тварини - такі приємні друзі - вони не задають питань; вони не висловлюють жодної критики ". - Джордж Еліот.

Правило No1

Не робіть припущень.

Я не можу наголосити на важливості відкритого спілкування, задавати запитання, коли це доречно, і уникати будь-яких мовчазних припущень. Це правило поширюється на вашу звичайну повсякденну роботу, розмову з колегами або проходження співбесіди.

Правило No2

Думайте глибоко

Життя кидає на нас багато варіантів, і дуже легко загубитися і втратити фокус у житті. Часом також дуже важливо задавати відповідні запитання собі.

Перш ніж розпочати якусь роботу, завжди задавайте собі три запитання:

  • Чому ти це робиш
  • Якими можуть бути результати, та
  • Чи будете ви успішними.
Тільки коли ви глибоко задумаєтесь і знайдете задовільні відповіді на ці питання, продовжуйте. Чанакя

Правило No3

Жодне питання не є дурним

Якщо ви схожі на мене, то я цілком розумію, як важко змусити себе задати питання.

Ніхто не німий, хто цікавий. Люди, які не задають запитань, залишаються невідомими протягом усього свого життя. Ніл де Грасс Тайсон Коли ви починаєте задавати питання, невинність зникає. Мері Астор

Приклади

Виходячи з мого досвіду, мало реальних прикладів, що пояснюють необхідність задавати питання.

No1: При використанні скорочення

Поширений сценарій, коли одна людина використовує скорочення, яке може бути не дуже поширеним. Ви можете ввічливо попросити людину скоротити абревіатуру, а не робити мовчазні припущення і, таким чином, закінчити іншим висновком.

No2: Ведення журналу домашнього завдання

Інший сценарій - мовчки записувати моменти, коли ви занадто сором’язливі, щоб відкрито задавати питання. Врешті-решт ви створюєте для себе журнал домашнього завдання і витрачаєте подвійний час, щоб отримати відповіді на ті самі запитання, на які можна було б дати миттєву відповідь, якби у вас сміливо було задати спершу.

Дослідження показують, що це поширений випадок із недостатньо представленими групами людей та кольоровими людьми. Як сама кольорова жінка, я сама зробила це nстільки разів, коли мене було дуже страшно, щоб мене не поставили в рамку, що я нічого не знаю. Це явний симптом наявності синдрому Самозванця.

Знайдіть у собі сміливість ставити запитання та висловлювати те, що ви дійсно хочете чи повинні знати. Спілкуйтеся з іншими якомога чіткіше, щоб уникнути непорозумінь, смутку та драми. Лише за допомогою однієї цієї угоди ви можете повністю змінити своє життя. Дон Мігель Руїс

No3: Під час співбесіди

Незважаючи на те, що є достатньо порад щодо підготовки себе до співбесіди та запитань, я теж хотів би наголосити на важливості задати кілька відповідних питань, коли приділяється час. Як сам інтерв’юер, я дуже люблю, коли співрозмовники задають питання.

№4: Проблеми та запити на витягування

Робота зі світом OpenSource покращується завдяки досвіду. Я все ще можу згадати ті дні, коли я був новим, і все було надто переважно. Звичайно, я був занадто сором'язливим, щоб коментувати проблему чи запит, і витрачав значну кількість часу, перш ніж зробити публічну заяву.

Запросіть наставника або практикуйте своїх колег, щоб конструктивно розглядати запити на притягнення один одного. Повірте, з часом це стає набагато кращим.

Висновок

Сказавши все це, хоча нам потрібно краще ставити запитання, також не менш важливо перебувати в середовищі, яке сприяє культурі задавання питань та надання обнадійливих відповідей. Нижче наведено кілька підказок щодо того, як цього досягти:

  1. Не висміюйте інших і не соромте їх за запитання
  2. Це нормально, якщо не знати відповіді на все
  3. Будьте смиренними, приймаючи вищезазначений факт
  4. Дізнавайтесь нові речі, знаходячи відповіді на невідомі питання
  5. Поділіться своїми знаннями

Мені було б дуже цікаво знати ваші думки та досвід на цю тему. Будь ласка, поділіться своїми відгуками. Дякую ?