Веб-документи MDN - що це таке і як ними користуватися

Веб-документи MDN (раніше відомі як Mozilla Developer Network або MDN) - це безкоштовний ресурс для детальної документації щодо веб-стандартів, таких як HTML5, CSS, JavaScript та багато іншого.

Місія MDN проста: надати розробникам інформацію, необхідну для легкої побудови проектів у відкритому Інтернеті. Якщо це відкрита технологія, яка піддається Інтернету, ми хочемо це задокументувати.

- Заява про місію MDN Web Docs

Спільнота розробників та інших авторів постійно оновлює веб-документи MDN. Весь сайт - це вікі, тобто кожен може додавати або редагувати зростаючу колекцію документації та навчальних посібників.

Але вам не потрібно бути професійним розробником, щоб брати участь у веб-документах MDN! Як і багато інших проектів з відкритим кодом, існує безліч способів, якими ви можете допомогти.

Якщо ви зацікавлені у створенні внесків до веб-документів MDN, перегляньте їх сторінку Початок роботи.

Ось декілька швидких посилань на корисні ресурси:

  • HTML, CSS, JavaScript
  • Веб-API
  • Графіка
  • MathML
  • Веб-асамблея

Як користуватися веб-документами MDN

MDN створили собі репутацію однієї з найкращих документацій щодо поширених веб-технологій. Якщо вас коли-небудь запитували: "Чи перевіряли ви документи?" ймовірно, вони посилаються на веб-документи MDN.

Скажімо, ви працюєте над проектом і хочете використовувати map()метод JavaScript , але ви забули точний синтаксис.

Все, що вам потрібно зробити, - це витягнути сторінку map()і прокрутити вниз до розділу Синтаксис.

Там ви отримаєте короткий огляд синтаксису:

let new_array = arr.map(function callback( currentValue[, index[, array]]) { // return element for new_array }[, thisArg])

І перелік аргументів, які метод приймає, разом із коротким описом кожного з них.

Якщо ви хочете переглянути деякі основні приклади та типові випадки використання, прокрутіть ще трохи вниз до розділу Приклади. Є велика ймовірність, що ви знайдете фрагмент, який можна використовувати у власному проекті.

Крім того, якщо вам коли-небудь доведеться підтримувати старіші браузери, більшість, якщо не вся документація JavaScript, включає розділ Polyfill.