Розмістіть свій статичний веб-сайт у власному домені через сторінки Github

Розмістіть свій статичний веб-сайт у власному домені через сторінки Github

Чи знали ви, що Github дозволить будь-кому розміщувати їх статичні веб-сторінки безкоштовно? Найкраще те, що ви навіть можете використовувати власний власний домен. Давай зробимо це!

Крок 1: Створіть свій веб-сайт

Якщо у вас вже є веб-сайт, перейдіть до кроку 2.

Якщо ні, то сьогодні хороший день для початку.

Пропоную створити щоденник. Блог - чудовий спосіб встановити більш значущу присутність в Інтернеті. Ви можете використати його для створення власного власного інтернет-бренду.

Не знаєте з чого почати? Я вас накрив. Джон Соммез із Simpleprogrammer.com має чудовий курс електронної пошти під назвою: Як створити блог, який підвищить вашу кар’єру. Це чудовий курс, який проводить вас через процес.

Отже, ви вирішили створити щоденник. Що тепер? Є багато шляхів, якими ви могли б піти, наприклад, Wordpress, Tumblr або навіть Blogger.

Але це перешкодило б цілі цієї статті. Ми хочемо використовувати сторінки Github для безкоштовного розміщення статичної сторінки. Тому я рекомендую використовувати статичний генератор блогів.

Я особисто використовую Jekyll для свого блогу. Але є багато інших. Ось список деяких найпопулярніших: Статичні генератори блогів. Виберіть його, прочитайте інструкції та налаштуйте свій щоденник!

Крок 2: Додайте свій сайт до Git Version Control

Чудово, що ви зробили крок 2. Тепер, коли ваш блог готовий, давайте поставимо його під контроль версій за допомогою Git. Ця стаття передбачає, що у вас встановлений Git, у вас є обліковий запис github і ви можете натиснути на нього.

 • Цей крок дуже важливий: створіть простий файл .txt і назвіть його “CNAME”. Відкрийте файл і введіть у ньому своє власне доменне ім'я. Збережи це.

В ПОРЯДКУ! Покрутіть термінал і перейдіть до каталогу, в якому живе ваш сайт. Пора ініціалізувати контроль версій, ввівши команду.

$ git init

Тепер додамо весь проект під git tracking. Введіть:

$ git add .

Давайте зробимо це:

$ git commit -m “first commit”

Зараз ваш сайт перебуває під контролем версій. Тепер починається найцікавіше.

Крок 3: Надішліть свій сайт на Github

Нарешті ми готові перейти на GitHub і побачити, як наш сайт автоматично запускається в режимі онлайн безкоштовно!

 1. Запустіть github.com і увійдіть.
 2. На домашній сторінці натисніть велику зелену кнопку із написом "+ Нове сховище".
 3. Щоб ваша сторінка була автоматично розміщена, ви повинні дотримуватися певної норми іменування. Назвіть своє сховище “[ваше-ім’я користувача] .github.io”, залиште все інше як є і натисніть “Створити сховище”.

Тепер дотримуйтесь інструкцій GitHub, щоб перенести ваш блог у нове сховище.

Це воно! Ваша нова сторінка повинна бути на //your-username.github.io.

Якщо ви не бачите це відразу, дайте кілька хвилин, максимум десять.

Це воно! Для більшості людей це все, що вам потрібно зробити. Однак для тих з вас, хто хотів би використовувати власний власний домен, перейдіть до останнього кроку.

Крок 4: Призначте власний домен своєму новому веб-сайту на сторінках GitHub

Це буде залежати від того, де ви зареєстрували свій домен. У мене GoDaddy, тому ці інструкції специфічні для цього. Але кроки повинні бути подібними до інших постачальників доменів. Ось як я це зробив:

 1. Я увійшов у свій обліковий запис GoDaddy і вибрав "керувати доменами". Я вибрав домен, який хотів використовувати, та натиснув “Керувати з’єднанням”.
 2. На сторінці «Деталі домену» я перейшов на вкладку «DNS ZONE FILE».
 3. Відредагуйте “A-Host” і наведіть його на 192.30.252.153
 4. Тепер відредагуйте www-зілля “CName (Псевдонім)” і наведіть його на [ваше-ім’я користувача] .github.io
 5. Обов’язково збережіть все. Як тільки ви збережете це, може знадобитися до години, щоб оновити повністю.
 6. Тепер “[ваш-користувальницький домен] .com” повинен вказувати на [ваше-ім’я користувача] .github.io. Але що, якщо замість цього ваш користувач набере “www. [Ваш-користувальницький домен] .com”? Давайте виправимо це так, щоб піддомен www також вказував на [ваше-ім’я користувача] .github.io.
 7. Виберіть свій домен і натисніть «Управління підключеннями», а потім виберіть вкладку «Налаштування».
 8. У розділі Переадресація -> Домен натисніть «керувати».
 9. Клацніть на “Оновлення пересилання”.
 10. У полі «Переслати на:» введіть www. [Ваш-користувацький домен] .com
 11. Переконайтеся, що вибрано 301 (Постійний), а потім збережіть свою роботу.
 12. Це воно. Залиште близько 1 години, щоб все оновилося.

Дозвольте мені першим привітати вас. У вас є веб-сайт, який працює і працює під контролем версій, з вашим власним доменним ім’ям - все розміщується безкоштовно!

Спочатку опубліковано на www.tauruso.com. Щоб переглянути цю статтю у всій красі та більше від Тельця Омеджії, перейдіть ТУТ!