Як кодують сліпі люди

Приблизно кожен із кожних 200 розробників програмного забезпечення є незрячим. Ми знаємо це, тому що кілька місяців тому Stack Overflow запитав про це 64 000 розробників.

Питання: як сліпий розробник кодує, коли вони не бачать екран?

Співробітник freeCodeCamp Флоріан Бейєрс народився сліпим. Він вміє кодувати за допомогою ноутбука стандартного випуску. Він використовує програмне забезпечення, яке називається зчитувач екрану . За допомогою нього він може виділити рядок тексту чи коду і почути його вміст, що йому читають із сотнями слів на хвилину. Він написав статтю, в якій пояснив, як він може це все зробити: (6 хвилин читання)

А вчора Microsoft опублікувала відео про те, як один з їх розробників може програмувати за допомогою програми зчитування екрану та редактора коду Visual Studios. Як зоряний розробник, який дивиться на екрани протягом більшої частини свого неспання, я знайшов це відео неймовірно вражаючим та надихаючим: (7-хвилинний перегляд)

Це лише два з багатьох розробників, які придумали способи продуктивного кодування, незважаючи на сліпоту. Сподіваюся, це надихає вас продовжувати кодувати, незважаючи на будь-які невдачі, з якими ви стикаєтесь, і заохочувати інших людей робити те саме :)

Ось три посилання, варті вашого часу:

  1. Як ми навчили десятки біженців кодувати, а потім допомогли їм влаштуватися на роботу розробників (5 хвилин читання)
  2. Між дротами: Інтерв’ю з розробником та підприємцем Гіллермо Раухом (14 хвилин читання)
  3. Як оформити звички, що формують покупки (8 хвилин читання)

Думка дня:

“Те, як я кодую, насправді не так сильно відрізняється від того, як кодують [зорі розробники]. Я навчився торкатися типу і подумки осмислюю свій код, щоб я міг працювати з ним так само, як і ви, хлопці. Єдина відмінність полягає в тому, що я майже ніколи для чогось не використовую мишку. Натомість я дотримуюся гарячих клавіш та командного рядка ". - Флоріан Бейєрс

Зображення дня:

git commit -m “fixed clock bug”

Джерело: @oxlynn

Навчальна група дня:

freeCodeCamp Дакка

Щасливого кодування!

- Квінсі Ларсон, викладач у freeCodeCamp

Якщо ви отримуєте цінність від цих електронних листів, будь ласка, розгляньте можливість підтримки нашої некомерційної організації.