Як додати зображення соціальних мереж до вашого сховища проектів Github

Обмін посиланнями без соціального іміджу може перетворити потужний вміст на провал. Як ми можемо скористатися перевагами соціальних медіа, які дають нам, ділячись своєю важкою роботою на Github?

Хочете пропустити попереду "що" і "чому"? Перейдіть до "як"!

Вплив зображень у соціальних мережах

Будь-який канал у соціальних мережах - це безліч вмісту, який може бути важко перетравити повністю. Проводячи пальцем або прокручуючи канали, ви зустрінетесь із текстовим вмістом та масою носіїв інформації.

І це недарма! Під час сканування наведеного вище прикладу, що виділяється? Не ретвіт частинок пилу з CodePen ліворуч, а AWS посередині, собачий ніс у верхньому лівому куті та Аль Пачіно у верхньому правому куті серед інших великих публікацій у ЗМІ.

Зображення, GIF-файли та відео - хороший спосіб забезпечити привабливий вміст. Як бонус, вони, як правило, займають набагато більше місця в стрічці, що робить його ще більш імовірним, що ви отримаєте можливість його побачити.

Мінімальний мінімум на Github

Коли ви ділитеся своїми проектами Github із соціальними мережами, параметр за замовчуванням є досить м'яким. Візьмемо цей твіт як приклад:

потрібно імпортувати смайли з іншої робочої області Slack? не хвилюйся, тепер є сценарій! //t.co/cNKihZyCMP

- Колбі Файок (@colbyfayock) 8 лютого 2020 року

Github надає нам просту картку соціальних мереж, яка складається з нашого аватара Github, шляху нашого проекту та короткого опису вгорі сторінки.

Зараз чудово, що вони навіть показують картку для початку, а якщо чесно, що б вони показали? Але цей твіт буде досить легко пропускатись у стрічках людей між великими блискучими зображеннями.

Зображення в соціальних мережах Github

На щастя, Github надає нам приємний і простий спосіб додати зображення до кожного репо, що може допомогти вмісту, яким ми ділимося, працювати для себе трохи більше.

Трохи творчої роботи ми можемо завантажити зображення, яке дозволить скористатися місцем у стрічках людей і привернути вашу роботу до уваги, якої вона заслуговує.

Перш ніж ми зануримося, слід зазначити, що ви повинні мати відповідний доступ, щоб мати можливість змінити налаштування сховища, щоб змінити зображення. Якщо ви створили репо, швидше за все, у вас є такий доступ.

Пошук або створення зображення

Перш ніж завантажувати зображення, нам спочатку потрібне зображення. Ви можете пройти один із двох шляхів: пошук зображення або створення нового.

Якщо ви хочете піти простим шляхом, ви можете безкоштовно оглянути навколо, щоб використовувати зображення, які досить легко знайти в Інтернеті. Моїм улюбленим є Unsplash, оскільки зазвичай ви знайдете високоякісні зображення, але є маса інших, які ви можете знайти за допомогою простого пошуку. Однак додавання фотографій, як правило, краще для публікацій у блогах та публікацій на основі вмісту.

Зараз сайти JAMstack дуже люті, і з поважної причини - вони швидкі, і почати їх створення досить просто.

Якщо ви хочете дізнатись більше, ця стаття @colbyfayock покаже вам, що таке JAMstack і як зануритися прямо .//t.co/7NaiUUsAou

- freeCodeCamp.org (@freeCodeCamp) 19 лютого 2020 р

Кращий шлях - створити свій власний. Перевага створення зображення полягає в тому, що ви можете налаштувати його великим текстом, щоб привернути додаткову увагу у стрічці.

Доступно безліч безкоштовних інструментів, які дозволяють створювати зображення, починаючи із шаблону соціальних мереж, тому вам не потрібно витрачати гроші на Photoshop, щоб туди потрапити.

Єдина вимога до вашого зображення полягає в тому, що його розмір повинен бути не менше 640 × 320px. Якщо можливо, прагніть принаймні 1280 × 640 пікселів, щоб переконатися, що зображення відображається з високою роздільною здатністю у стрічках.

Додавання зображення до вашого репозиторію Github

Отримавши своє зображення, нам залишається лише додати зображення до нашого репо, що, можливо, є простішою частиною.

Спочатку перейдіть до налаштувань вашого репо, використовуючи навігацію по вкладках у верхній частині сторінки. Нагадуємо, вам потрібно мати можливість змінити налаштування, щоб змінити зображення.

Потім прокрутіть вниз до розділу «Попередній перегляд соціальних мереж», де, якщо у вас наразі немає набору зображень, ви знайдете великий порожній прямокутник із кнопкою редагування в нижньому лівому куті.

Натисніть кнопку Редагувати, виберіть Завантажити зображення, потім знайдіть своє зображення на своєму комп’ютері та виберіть файл.

Після вибору файл зображення буде завантажено в Github і встановлено як ваш соціальний образ!

Попередній перегляд вашого нового зображення

Закінчивши завантажувати своє зображення, ви можете пройти на свою улюблену соціальну платформу та спробувати. Публікація в Twitter, наприклад, тепер покаже приємне велике зображення замість вашого маленького аватара Github!

Легко закрутіть додаток для відображення @reactjs за допомогою цього початківця @gatsbyjs //t.co/x0YJUuAzvz

- Колбі Файок (@colbyfayock) 20 лютого 2020 року

Як бачите, цей твіт максимізує доступний простір і передає суть питання про те, про що йдеться в проекті.

Кілька порад при створенні зображень

Великий, простий текст

Це може бути просто захопленим надмірним дизайном графіки або недостатньою увагою щодо розміру шрифту. Обов’язково використовуйте великі літери зі шрифтом, який легко читати, тому, коли хтось прокручує повз вашу публікацію, він може це зрозуміти, а не просто пропустити.

Додайте логотип

У вас є логотип для вашого проекту? Або це плагін для певного інструменту? Спробуйте додати логотип, щоб негайно дати контекст того, про що йдеться в проекті!

Збільшити роздільну здатність

Ніхто не любить переглядати неякісні зображення. Скористайтеся усіма цими дорогоцінними пікселями та завантажте зображення, яке забезпечить високу якість у стрічці. Github особливо рекомендує розмір зображення не менше 1280 × 640px.

Є якісь інші трюки, щоб максимізувати спільний доступ до соціальних мереж?

Поділіться зі мною своїми улюбленими порадами в Twitter!

Слідуйте за мною, щоб дізнатись більше про Javascript, UX та інші цікаві речі!

  • ? Слідуйте за мною у Twitter
  • ? Підписатися на мій Youtube
  • Підпишіться на мою розсилку