Відкритий код для добра

Ми витратили два роки, кодуючи цілі, по одній некомерційній за раз. А тепер Free Code Camp намагається допомогти масштабним організаціям.

Сьогодні я із задоволенням оголошую про відкритий код для добра .

Передумова проста: усі некомерційні організації повинні отримувати вигоду від нашого коду pro bono, а всі туристи повинні робити внески у проекти з відкритим кодом. Відкритий код для добра досягає цих двох цілей одночасно.

Я особисто оцінив сотні пропозицій грантів від некомерційних організацій. Знову і знову ці некомерційні організації звертаються за допомогою до тих самих основних проблем.

Вони сподіваються використати технологію, яка або ще не існує, або надзвичайно дорога. І в багатьох випадках ми можемо створити це для них.

Але чому ці інструменти повинні продовжувати приносити користь лише одній некомерційній організації за раз?

Pro Bono в масштабі

Візьміть додаток, який ми створили для Chasdei Kaduri - продовольчого банку в Торонто.

Ми створили цей інструмент для Джонатана та його команди, щоб допомогти їм мінімізувати адміністративні накладні витрати, зменшити кількість помилок і, зрештою, підвищити їх ефективність.

Додаток, який ми створили, допомагає їм керувати доставкою сімей, яким вони обслуговують, класифікувати подаровані продукти харчування, створювати пакувальні списки навколо дієтичних обмежень та оптимізувати призначення маршрутів доставки. Він навіть видає донорам квитанції про сплату податків.

У всьому світі існують сотні тисяч продовольчих банків, які повинні мати доступ до цього інструменту. Часдей Кадурі погоджується. Вони хочуть його відкрити.

Або візьміть додаток, який ми створили для Options Inc - некомерційної організації, яка знаходить роботу для дорослих з інтелектуальними вадами, а потім транспортує їх на ці роботи щодня.

Коли вони розповіли нам про свій щоденний кошмар - керуючи маршрутами для десятків транспортних засобів, використовуючи не що інше, як електронну таблицю excel, ми допомогли їм pro bono.

За словами Метта, додаток, який ми створили, тепер дозволяє їм "робити за 2 хвилини те, що раніше займало 2 години".

Тепер їхня команда може призначати водіїв та пасажирів до транспортних засобів та оптимізувати їх маршрути за допомогою Google Maps.

І є багато інших некомерційних організацій, які контролюють парк транспортних засобів або керують списком адрес доставки, які повинні мати доступ до цього інструменту. Options Inc погоджується. Вони хочуть його відкрити.

Ми вже розпочали процес вилучення особливостей організації, щоб ці інструменти були релевантними для більш широкого кола некомерційних організацій. І це не просто завершені проекти, а ми відкриті джерела. Ми також запускаємо абсолютно нові проекти з відкритим кодом.

Витрачайте гроші на місію, а не на програмне забезпечення.

Поговоримо про електронну пошту.

Некомерційні організації повинні спілкуватися зі своїми виборцями. Це означає електронну пошту - багато електронної пошти. І навіть незважаючи на те, що список розсилки некомерційних організацій може зростати, їх бюджет може не бути.

У Free Code Camp ми боролися з тією ж фундаментальною проблемою. Ось скільки коштуватиме нам щомісяця користування найпопулярнішою послугою електронної пошти сьогодні:

Ми витрачали 1800 доларів щомісяця, щоб щотижня надсилати електронні листи нашій спільноті з відкритим кодом. Навіть при некомерційній знижці 15%, це надзвичайно дорого для багатьох організацій.

Послуги Freemium здаються доступними, коли некомерційна організація лише починає свій список розсилки. Але як тільки вони вийдуть із вільного рівня, вони сильно заплатять.

Ми масово допомагаємо цим середнім некомерційним організаціям - організаціям занадто великим, щоб претендувати на безкоштовні рішення рівня, але замалим, щоб платити тисячі доларів щороку за програмне забезпечення.

Наша служба електронної пошти з відкритим вихідним кодом - це лише перший з багатьох інструментів, які ми створюємо, щоб некомерційні організації могли замінити дорогі корпоративні підписки.

Наша громада знаходиться в унікальному положенні. У нас тисячі кваліфікованих розробників-волонтерів. У нас є система координації їхніх зусиль. Якщо хтось може допомогти некомерційним організаціям зменшити свої технологічні витрати, це ми.

Що це означає для кемперів?

Це означає, що наша спільнота продовжуватиме створювати інструменти для некомерційних організацій, які ще не існують, або які вони не можуть собі дозволити.

Це означає, що після того, як ви закінчите перші 1200 годин завдань, ви зможете внести свій перший внесок у відкриті джерела для різноманітних проектів прямо за підтримки нашої спільноти.

Це означає, що ви можете займатися волонтерством із більшою гнучкістю, ніж будь-коли раніше. Навіть якщо ви можете робити лише кілька годин на тиждень, ви все одно можете зробити величезну різницю.

Ми також запровадимо систему, за якою кемпінги можуть заробляти бали за свій сертифікат розробки Full Stack, вносячи вклад у відкритий код для доброго.

Ми все ще присуджуємо Код гранти окремим некомерційним організаціям. І робота, яку ми робимо над багатьма з цих інструментів, буде продовжуватися через Open Source for Good.

Завдяки Open Source for Good ми створюємо мінімально життєздатні продукти (MVP), використовуючи команди одного керівника волонтерських проектів та двох кемперів, як це робиться з Code Grants. Після того, як ці MVP будуть встановлені, ці кемпінги стануть супровідниками проектів та запрошуватимуть запити учасників у цілому.

Після місяців планування відкритий код для добра вже тут. Ми допомагаємо некомерційним організаціям масштабно завдяки відкритому коду.