Minecraft Forge: Як завантажити, встановити та використовувати Forge

Якщо ви читаєте цю статтю, ви, мабуть, вже знаєте Minecraft. Ми використовуємо Forge, щоб маніпулювати грою Minecraft, щоб вона робила те, що ми хочемо. Це може бути що завгодно, починаючи від нових крутих істот і закінчуючи цілими новими системами у грі.

Forge - це API модифікації. Minecraft Forge (або коротше Forge) - це шар між нашим кодом і самим Minecraft.

Ми не можемо прямо просити Minecraft додавати предмети і робити особливі круті речі. Ось чому нам потрібен API (інтерфейс прикладного програмування), щоб обробляти нашу логіку і змусити Minecraft її розпізнати.

Звучить круто! Як розпочати?

  • Вам знадобиться JDK (комплект для розробки Java), який являє собою набір бібліотек, інструментів та середовища виконання для створення програм Java та їх запуску.
  • Обліковий запис Minecraft, який можна придбати на їх офіційному веб-сайті. (//minecraft.net/en-us/store/)
  • IDE (Eclipse або IntelliJ рекомендуються для розробки Minecraft)

Після встановлення / придбання цих програм, завантажте бажану версію Forge за адресою //files.minecraftforge.net/.

Порада : Наведіть курсор на інформаційну кнопку та натисніть пряме завантаження, щоб уникнути вірусу Adfly!

Після завантаження цього ZIP-файлу ви зможете розпакувати його. Зробіть так і cd (cmd / command) у каталог з усіма файлами Forge. Біжи gradlew setupDecompWorkspace.

Далі - вибір вашого IDE (інтегрованого середовища розробки).

  • Затемнення? gradlew eclipse.
  • IntelliJ? Імпортуйте файл build.gradle у налаштуваннях IntelliJ.

Гаразд, що тепер? Як додати вигадливі новинки? (Базова настройка моду)

Не поспішайте. Тут набагато більше. Вам, звичайно, доведеться текстурувати елемент, додавати код та багато іншого! У цій статті ми розглянемо лише простий зразок коду, який я також використовую для власних модів. Ось!

`@Mod.EventBusSubscriber @Mod (modid = Version.MOD ID, name = Version.MOD NAME, version = Version.VERSION) відкритий клас TheMod {

public static ModMetadata metadata; public static File baseDir; public static Configuration config; @SidedProxy(clientSide="com.ciphry.client.ClientProxy", serverSide="com.ciphry.common.CommonProxy") public static CommonProxy proxy; @Mod.EventHandler public void preInit(FMLPreInitializationEvent event) { proxy.preInit(event); baseDir = new File(event.getModConfigurationDirectory(), MOD_ID); config = new Configuration(event.getSuggestedConfigurationFile()); if (!baseDir.exists()) baseDir.mkdir(); } @Mod.EventHandler public void init(FMLInitializationEvent event) { proxy.init(event); } @Mod.EventHandler public void postInit(FMLPostInitializationEvent event) { proxy.postInit(event); }

Використовуйте цей код як завгодно. Просто переконайтеся, що ви редагуєте, наприклад, рядки проксі та багато іншого. Це має дати вам базовий огляд того, як виглядає базовий клас мод.