Як створити профілі коду у VSCode

Ця публікація звільняється від роботи, виконаної @avanslaars, який є колегою-викладачем у egghead.io. Він колись поділився цим у яєчній голівці, і я ніколи не міг це налаштувати сам.

Зараз я налаштовую новий ноутбук і вирішив спробувати. Слідуючи репо Енді тут, я проведу вас через процес, щоб ви могли продовжувати.

Перш ніж ми почнемо, "профіль коду" - це, по суті, інша settings.jsonконфігурація. Ви також можете налаштувати, які розширення завантажуються для кожного профілю коду, але це виходить за рамки цієї статті.

1. Створіть code_profilesкаталог

Перше, що нам потрібно зробити, це створити місце для зберігання наших "налаштувань профілю". Це не потрібно називати code_profiles, але ми будемо використовувати цей термін, оскільки це робить Енді, і це звучить приємно.

Він зберігає своє в корені свого комп’ютера, тому ми зробимо те саме:

# From the root of your computer ~/ mkdir code_profiles 

Після завершення, cdу цей каталог:

cd code_profiles 

2. Створіть свій перший профіль

Оскільки я буду використовувати це для записів яєчних головок, я збираюся створити новий каталог із назвою egghead:

# mkdir name-of-profile mkdir egghead 

Потім cdу цей каталог:

cd egghead 

3. Додайте ваш settings.json

VSCode очікує dataкаталог з Userпідкаталогом. Там ми розмістимо наші налаштування:

# -p will create parent directories as needed mkdir -p data/User 

Після їх створення перейдіть у новий Userпідкаталог і створіть свій settings.jsonфайл:

# Go into that directory cd data/User # Create your settings file touch settings.json 

Потім відкрийте settings.jsonфайл і додайте у налаштуваннях. Я додаю модифіковану версію того, що має Енді у своєму:

{ "editor.tabSize": 2, "editor.quickSuggestions": false, "editor.parameterHints": false, "editor.suggestOnTriggerCharacters": false, "editor.hover": false, "editor.fontSize": 18, "editor.tabCompletion": true, "window.zoomLevel": 1, "workbench.colorTheme": "Night Owl", "editor.cursorBlinking": "solid", "editor.cursorStyle": "line", "editor.minimap.renderCharacters": false, "terminal.integrated.fontSize": 16, "explorer.openEditors.visible": 0 } 

4. Перевірте свій новий профіль коду

А тепер переконаймося, що ми все зробили правильно. Припускаючи, що ви вже налаштували VSCode на [запуск із командного рядка] (// code.visualstudio.com/docs/setup/mac#_launching-from-the-command-line, ми можемо запустити наш новий профіль, запустивши:

# replace CODE_PROFILE_NAME with the profile name used earlier code --user-data-dir ~/code_profiles/CODE_PROFILE_NAME/data 

І якщо це спрацювало, ви повинні побачити VSCode відкритим із вашими налаштуваннями:

скріншот vscode з новими налаштуваннями

5. Створіть псевдонім для свого профілю.

Я не знаю про вас, але я не хочу пам’ятати, code --user-data-dir ...тож давайте послухаємось поради Енді та створимо псевдонім.

Я використовую, zshтому я збираюся додати цей псевдонім до свого .zshrcфайлу, як наприклад, використовуючи ключове слово "викласти":

# replace CODE_PROFILE_NAME with the profile name used earlier alias teach="code --user-data-dir ~/code_profiles/CODE_PROFILE_NAME/data" 

Тепер, коли ви хочете використовувати цей кодовий профіль, все, що вам потрібно зробити, це набрати:

teach ~/projects/lesson 

Вуху! І це все.

Особлива подяка @avanslaars за те, що поділився цим. Ось посилання на його code_profilesрепо, де я навчився це робити.

ПРИМІТКА . Якщо ви використовуєте VSCode у портативному режимі, існує відома помилка, де прапор user-data-dirнаразі не працює (особлива подяка @myfonj за те, що на це вказав).

###

Ця публікація вперше з’явилася на DEV.

? Безсоромна вилка: якщо ви хочете бачити більше подібного вмісту, підпишіться на мій бюлетень: //buttondown.email/jsjoeio