Як я отримав роботу розробника React під час мого виклику # 100DaysOfCode

Передумови

З коледжу кодування було тим, що я хотів навчитися, але відчував, що не маю достатньо розуму для цього. Коли я стикався з помилкою або проблемою, я просто кидав і думав, що кодування не для мене.

Незважаючи на те, що я здав CS101 в коледжі, я відчував, що все ще не знаю, як кодувати. У 2016 році я грав з Рубі на Rails, але знову відмовився від цього, бо не прогресував. Тепер, озираючись назад, прямий шлях до повнофункціонального фреймворку не був розумним вибором.

Я вирішив взяти участь у виклику # 100DaysOfCode, бо пошкодував, що не знаю, як кодувати. Кожного разу, коли я читав допис про когось, хто влаштувався на роботу, навчившись кодувати, я хотів зробити те саме. Я прочитав про виклик # 100DaysOfCode із допису freeCodeCamp на Medium і вирішив це зробити. Гірше приходить до гіршого, я витрачу лише 100 днів на виклик # 100DaysOfCode, я міркував. Однак цього разу я не збирався кидати принаймні 100 днів.

Моїм початковим планом було спробувати 100 днів. Кінцевий результат був набагато кращим, ніж я собі уявляв. Тепер я впевнений, що можу вивчити будь-яку технологію чи мову.

Крім того, мені 31 рік, і нещодавно у мене народилася друга дитина.

Ось я, моя дочка і мій пухкий син.

Мета

Кодуйте щонайменше 1 годину щодня. (Так, це все! Нехай це буде просто.)

Здобутки під час мого виклику

Під час виклику # 100DaysOfCode я досяг наступного:

· Отримав мій фронт-сертифікат freeCodeCamp

· Написав 34 повідомлення у своєму блозі

· Отримано 15 зірок GitHub на моєму GitHub

· Посів 5 місце на Codewars.com з моїм профілем Codewar

· Отримано 2 пропозиції про роботу

Мій графік кодування

· З 1 по 30 день я працював із підручниками та читав книги

· День 36 Я закінчив сертифікат інтерфейсу freeCampCode

· День 45 Я закінчив додаток React Markdown

· День 48 Я закінчив додаток React + Redux Recipe + Box

· День 50 - 60 Я грав з D3

· 60–75 день Я створив шаблони для HTML / CSS, Gulp та веб-оптимізації

· День 83 Я закінчив свій клон Netflix

· День 85 - 95 Я готувався до співбесід

· День 97 Я отримав свою першу пропозицію про роботу

Технології, з якими я стикався

· HTML, CSS, ES5, ES6, SCSS, Gulp, React, Vue, D3

Мій щоденний графік кодування

· Я займався кодуванням приблизно від 2 до 4 годин щодня.

· Я дізнався, що після 4 годин кодування мій мозок вже не може так добре фокусуватися.

· У вільний час я дивився відео на YouTube, читав публікації Medium або слухав подкасти про кодування.

· Я вів журнал, щоб відстежувати свої записи, щоб я міг оглянути свій прогрес. (Щоб переглянути мій журнал, натисніть тут.)

Хакі

Звужте область навчання

На початку виклику я вивчав Ruby on Rails, а також JavaScript. Незабаром я зрозумів, що вивчення як інтерфейсного, так і внутрішнього програмування за 100 днів неможливе. Тому я вирішив зосередитись лише на передньому кінці. Краще бути добрим в одній справі, ніж не в чомусь.

Зробіть свій проект GitHub привабливим

Ви вже годинами працюєте над своїми побічними проектами, тож витратьте ще кілька хвилин на написання файлу Readme GitHub. Я працював над своїм файлом readme GitHub для своїх проектів, щоб переконатись, що вони виглядають добре. Я завжди включав історії користувачів, покрокові інструкції до відео та демонстраційні посилання, щоб полегшити моїм глядачам навігацію та розуміння суті мого репо. Клацніть тут, щоб побачити мій GitHub.

Ось одне з мого репозитарію проекту для GitHub.

Ось як виглядає звичайний GitHub.

Поділіться своїми проектами в соціальних мережах

Ви хочете зробити це з двох причин. По-перше, ви хочете отримати відгук про свої проекти, щоб ви могли їх вдосконалити. По-друге, ви хочете отримати витримку. Під час виклику кодування я ділився своїми проектами у своїх місцевих інтерфейсних групах у Facebook (якими були Гаосюн розробник інтерфейсу та Тайвань розробник фронту). Через місяць-два, коли я ділився своїми проектами в соціальних мережах, коли я відвідував місцеві заходи з кодування, люди мене впізнали і сказали, що бачили мою роботу в Інтернеті. Крім того, протягом 3 з 4 моїх інтерв’ю інтерв’юери вже бачили мою роботу.

Не подавайте традиційне резюме

Я вирішив зробити своє резюме інакшим. Моє резюме є більш наочним і легшим для читання, ніж порівняно з традиційним резюме на одній сторінці. Я вважав, що повинен зробити своє резюме виділеним, щоб я міг конкурувати з більш досвідченими розробниками. Ця стратегія розроблена досить добре.

Ось традиційне резюме.

Ось моє резюме.

Останні слова

Перетворіть кодування в звичку

Кодування кожного дня трохи ефективніше, ніж кодування раз у раз. Найкращим прикладом цього є Дженніфер Девальт, яка створила 180 веб-сайтів за 180 днів. Я впевнена, що у неї немає проблем з пошуком роботи розробником. Крім того, коли ви робите кодування частиною своєї повсякденної рутини, ви нарощуєте імпульс. Згодом кодування стане простішим.

Ринок себе

Відвідайте місцеві групи зустрічей для кодування, будьте активними в соціальних мережах і діліться своїми проектами на різних форумах або групах кодування. Спробуйте отримати якомога більше зірок GitHub. Наприкінці свого виклику я отримав близько 30 послідовників GitHub та 15 зірок GitHub.

Не кидай

Просто продовжуйте кодувати. Якщо ви наполегливі, зрештою ви отримаєте момент "ага", і, обіцяю вам, після цього все стане легше.

Сподіваємось, ця публікація вам допомогла. Бажаю тобі найкращих зусиль, щоб стати розробником! # 100DaysOfCode Challenge.

Якщо ви зацікавлені в освоєнні Front-end розвитку, ось мої похвальні курси:

[Початковий] CSS: Створюйте чуйні веб-сайти у реальному світі за допомогою HTML5 та CSS3 (// bit.ly/beginnercss)

[Додатково] Розширений CSS і Sass: перейдіть ваш CSS на наступний рівень (//bit.ly/advancedcss)

[Усі рівні] Сучасний JavaScript з самого початку (//bit.ly/modernjavascript)

[Додатково] JavaScript: Розуміння дивних частин (//bit.ly/weirdpartsjs)

Udemy 10 $ лише зі знижкою - ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ВСІ КУРСИ: (//bit.ly/udemy10limited)

** Спочатку натисніть на знижку, потім натисніть на рекомендований курс, щоб отримати знижку **