Найкращі та найяскравіші смарт-камери AI - видання 2019 року

Кожен дім стає розумним будинком. Пам’ятаю, я демонстрував друзям свої голосові контролери та відеофільми своїх собак у прямому ефірі, ніби я був якимсь цифровим майстром.

У 2016 році гра полягала в тому, щоб знайти будь-який розумний пристрій та підключити його до існуючої системи, якщо зможете. Але правда сьогодні моя 70-річна мама може робити все круте, що я робила раніше, і у неї більше камер ... і більше собак.

Це новий світ, де у всіх нас є варіанти. Кожен аспект нашого будинку стає більш зв’язаним та галасливим. Оскільки наші будинки наповнюються смарт-потоковими пристроями, "розумний" і ціна стають критичними. Ми не хочемо тонути в дорогих push-сповіщеннях. Майбутнє цифрового життя - це за розумними та надійними сповіщеннями. Тут ШІ каже: «Потримайте моє пиво».

Спочатку камери підтримували лише просте виявлення руху. Вони повинні були прийти з попередженням: "Це буде спрацьовувати так часто, що ви будете ненавидіти своє життя. Якщо папір рухається або білка відвідує, чекайте помилкових повідомлень!" Основним рухом пристрої знову і знову плачуть вовком до того моменту, коли ви взагалі відключаєте "функцію". Це було намір, щоб камери передавали інформацію та безпеку, але ви не отримаєте ні того, ні іншого, якщо у вас є сотні помилкових тривог.

Ось чому я наполегливо спираюся на ШІ, щоб бути наступною великою справою в безпеці будинку. AI невтомно спостерігає і допомагає повернути впевненість у своєму домені, тому що саме тому ви хотіли в першу чергу домашню камеру.

Як любитель штучного інтелекту та розумний будинок, я роками додаю гаджети, камери, замки, датчики та світло. Я знайомий з надійними та ненадійними пристроями на ринку, їх штучним інтелектом та природною дурістю.

Постійно експериментуючи, у моїй домашній системі камер є кільцевий дзвінок, Vivint Smarthome, камера Wyze та система Arlo Pro 2. З усіма цими варіантами порівняння всіх було б занадто диким для їзди, навіть для мене.

Тож я збираюся вибрати дві камери для контрастності ШІ. Я думаю, що обидва вони були і будуть мати значний вплив на те, чого ми можемо очікувати від систем домашньої камери. Приєднуйтесь до мене, копаючись у ШІ Arlo Pro 2 та Wyze cam!

Який ШІ ми можемо отримати?

Усі згадані камери мають відмінне відео, двосторонній звук, голосове обслуговування та регіональне виявлення. Хоча їхня індивідуальна пам’ять, покриття хмарного покриття та зовнішній вигляд суттєво відрізняються, я зупинюсь на особливостях ШІ, щоб ми могли найкраще ознайомитись із особливостями майбутнього.

Wyze Cam v2

Wyze Cam v2 маленький і милий. Це нагадало мені сцену з Ріком та Морті, тому я назвав свою “Butter Bot”.

З упаковки миттєво видно, що він компактний і досить вражаючий, щоб вмістити смартфон із 1080p. Навіть налаштований на пристрій використовує комп’ютерний зір для пошуку та налаштування за допомогою QR-коду!

ШІ

Зелений обмежувальний квадрат вказує ділянки руху, які спричинили запуск виявлення - зауважте, що це не виявлення людини.

А тепер поговоримо про виявлення людини. Розпізнавання людей на Wyze Cam v2 (а також оригінальному Wyze cam) забезпечується технологією глибокого навчання Xnor.ai. Ви можете впізнати компанію, коли вони вибухнули на сцену, створивши невеликий, легкий пристрій ШІ, який працював на сонячних батареях і був достатньо легким, щоб його можна було підняти повітряною кулею.

Xnor.ai використовує спеціалізовані методи глибокого навчання, які дозволяють простим процесорам підтримувати свою вагу поряд із набагато більшими пристроями, керованими графічним процесором. Оскільки виявлення людини говорить "Працює на Xnor.ai", можна впевнено сказати, що послуга відбувається безпосередньо на камері. Це підтверджується статтями, що супроводжували анонсовану функцію!

Особливо після обурення конфіденційності FaceApp, який був додатком AI, який вимагав авторські права на ваші фотографії під час їх використання, це освіжаюча перевага. У міру того, як відбуваються оновлення мікропрограми, ми могли б отримати нові послуги без комісії, оскільки все працює на пристрої.

Ще одне чудове застосування ШІ, яке використовує камера Wyze, - це те, що він може надсилати вам сповіщення, якщо почує спрацьовування диму або СО2. Не будь-який звук, як гавкіт моїх собак, але власне звуковий сигнал тривоги може викликати сповіщення. Досить витончено!

Arlo Pro 2

Взяти в руки Arlo не складно. Ці пристрої є скрізь. Елегантний дизайн постачається з гарним розміром і передбачає, що у вас вже є базова станція Arlo Pro для підключення.

ШІ

За замовчуванням Arlo запускається лише з виявленням руху та звуку. Насправді немає нічого штучного в інтелекту у пристрої, що не входить в комплект.

Щоб розкрити аспекти ШІ, нам доведеться скористатися розумним планом. Ось ціни в доларах США:

Ці ціни на камеру за доданий ШІ, ймовірно, означають, що послуги ШІ для цих пристроїв обробляються в хмарі, а не на пристрої. Однак функції, передбачені планами Arlo Smart, мають широкий спектр схем виявлення.

Особливості ШІ через Arlo Smart:

  • Виявлення особи
  • Виявлення транспортного засобу
  • Виявлення тварин
  • Виявлення пакунків

План Arlo Smart, не врахований на сайті (але корисно знати факт), включає в свої розумні сповіщення попередження про пожежу / CO.

Це чудові речі, які можна виявити! Виявлення транспортних засобів може допомогти вам ідентифікувати прибуття та поїздку автомобілів біля вашого будинку. Виявлення тварин допоможе вам відстежувати своїх собак, а виявлення пакунків ідеально підходить для тих пакетів, які не належать до Amazon, щоб все одно отримувати сповіщення.

Одним із застережливих пунктів, які я висловлю тут, є те, що ШІ глибоко включений у «розумний» план, що означає, що вся ваша система виявлення, ймовірно, повністю пов’язана з тим, наскільки добре працює ваше мережеве з’єднання на момент події. Поки ми перебуваємо у суттєво зв’язаному світі, проблема мережі або простої можуть пропустити подію і не залишать вас розумнішими.

Іншим суттєвим застереженням є те, що хмарне виявлення повинно надсилати все на сервер для виявлення людей, порівняно з Wyze, який може запускати хмарний запис, лише якщо людина вже виявлена. Додаючи камери, здається, що ви, можливо, додаєте небажаних заторів до свого дуже зв’язаного будинку. Здається, хмарне рішення AI має деякі суттєві недоліки, пов’язані з надсиланням та виводом даних, наприклад, зменшення конфіденційності даних, велике використання пропускної здатності та, ймовірно, також збільшення енергоспоживання.

Оцінка двох контрастів

Виявлення особи

Зараз важко створити конкретні тести для виявлення людей, не отримавши необробленого доступу до моделей машинного навчання, що живлять кожну систему, але варто провести кілька простих експериментів. Ось три експерименти, які я провів (так, я виглядав божевільним, роблячи це).

Спойлер сповіщення: вони обидва виступили абсолютно однаково

Тест спринту - Швидко пройдіть повз пристрій
Wyze Cam v2Arlo Pro 2
Швидкий спринт не спричинив виявлення людини, а лише рух.

Швидкість ходьби викликала виявлення людини.

Швидкий спринт не спричинив виявлення людини, а лише рух.

Швидкість ходьби викликала виявлення людини.

Тест рук - показуйте камері лише руку
Wyze Cam v2Arlo Pro 2
Руки запускали рух, але не вказували як особистість.Руки запускали рух, але не вказували як особистість.
Тест на особу - будь людиною! Це мене виявляє?
Wyze Cam v2Arlo Pro 2
Так! Стойте на місці і будьте людиною, вас виявлять.Так! Стойте на місці і будьте людиною, вас виявлять.

Хоча обидві ці платформи мають куди вдосконалюватися, це досить чудовий набір функцій для розумних камер. Арло неправильно класифікував мене як домашнього улюбленця, тож, можливо, там посилять, але, можливо, це могло бути через мою необрізану бороду :)

Гроші

На сьогоднішній день камера Wyze коштує 19,99 доларів США і оснащена постійним записом відео протягом 14 днів. Ви можете отримати розширені записи на пристрій, додавши до камери SD-карту. Виявлення особи - це безкоштовна послуга, яку ви вмикаєте. Це воно. Немає підписок, пробних версій або додаткових продажів.

Я вважаю цю модель дуже освіжаючою. Ця цінова точка, конфіденційність зберігання на пристрої та ШІ роблять це досить приємним подарунком. Це велика перевага ШІ на пристрої проти хмари.

Arlo Pro 2 продається за ціною близько 179,99 доларів США і вимагає професійної базової станції ( 70 доларів ). Безкоштовний план постачається із 7-денним прокатним записом у хмарі. Щоб додати функціональність AI, вам потрібно додати $ 2,99 на місяць за камеру , АБО $ 9,99 на місяць для до 10 камер, АБО $ 14,99 USD на місяць для до 20 камер. Тож можна з упевненістю сказати, що ви дивитесь приблизно в 10 разів на ціну камери Wyze.

Я прихильник системи камер Arlo - думаю, Arlo впроваджує інновації та створює якісні продукти. Хоча я завжди готовий платити за якість, я впевнений, що пристрій Arlo може використовувати деякі вдосконалення, що виправдовують вдосконалений цінник. Це стане цікавим ринком, оскільки ШІ осідає з хмари на кожен крайній пристрій.

Значення

Ціна в десять разів (не включаючи базову станцію) для управління 3-ма функціями ШІ, якими слід оброблятись локально, багата, навіть для таких техніків, як я. Особливо знаючи, що Wyze нічого не обмежує від натискання на нове оновлення мікропрограми для подолання розриву. Виявлення пакунків, тварин та автомобілів - це відносно прості моделі ШІ, які можуть з’являтися в оновленому програмному забезпеченні та існувати як можливі безкоштовні функції або, можливо, одноразові покупки. По суті, вирівнюючи ігрове поле.  

ШІ для крайових пристроїв здається потужнішим як розподілена архітектура, а не на 100% заснований на хмарі. Apple оголосила про всі види ініціатив щодо захисту конфіденційності, роблячи саме це, і я б припустив, що будь-який бізнес, який цього не робить, буде відставати, поки конкуренція передаватиме заощадження своїм клієнтам.

Враховуючи все, я придбаю більше пристроїв Wyze після цієї оцінки. Обидва пристрої працювали надзвичайно добре при виявленні людей, і це головна особливість для мене. Але Wyze надав мої найважливіші функції в наборі, який не задушить мій WiFi або мій гаманець.

Що це означає для галузі та інших компаній, що займаються охороною житла?

Кулачок Wyze невеликий, малопотужний, постійно записується в локальній пам’яті та підтримує AI - все за $ 19,99. Такі функції, як виявлення людей, пакунків, домашніх тварин та автомобілів, - це майбутнє масштабованої інтелектуальної безпеки будинку.

Новим стандартом у розумних будинках стануть високосигнальні, малошумні пристрої з підтримкою ШІ за доступними цінами. Компаніям, що продають домашні камери, швидше за все, доведеться охоплювати ШІ на кожному пристрої, щоб відповідати зростаючим стандартам ШІ, а компанії зі ЗВ суперзірок, які оптимізують виявлення для пристроїв, зростатимуть із цим зрослим попитом. Це хвилююче майбутнє для людей, які цікавляться будинками, які не просто розумні, а розумніші.

Розкажіть мені про свій досвід роботи зі ШІ в Twitter:

@GantLaborde

//gantlaborde.com/