Перш ніж ви зможете освоїти дизайн, ви повинні спочатку засвоїти основи

Минулого тижня один із читачів поставив запитання: Як мені стати кращим візуальним дизайнером?

Коли я думав про те, як відповісти на це запитання, мій розум заблукав до мого досвіду вивчення китайської мови мандарин. Нещодавно я вирішив навчити себе мандарину. Коли мова заходить про вивчення нової мови, спочатку потрібно почати з основ. Іменники, займенники та дієслова складають основу для передачі більш складних ідей.

Мова - це спосіб спілкування людей поняттями один з одним. Візуальний дизайн - це візуальна мова. І вивчення візуального дизайну нічим не відрізняється від вивчення нової мови.

Хороший візуальний дизайн не народжується. Вони зроблені. Ключем до того, щоб стати кращим візуальним дизайнером, є строгість. Ви вдосконалитесь як візуальний дизайнер лише тоді, коли докладете свідомих зусиль.

Ось декілька основ, якими ви повинні оволодіти, щоб ви могли підняти візуальний дизайн на новий рівень.

Основне # 1: Поверніться до основ із типом

Ви можете багато розповісти про дизайнера, подивившись на їх типографіку. Це тому, що тип є фундаментальною основою дизайну.

Ви можете створювати цілі конструкції лише з типом. Ви також можете базувати дизайн за типом, беручи тонкі черги з вибраних вами шрифтів. Для того, щоб покращити типографіку у ваших проектах, спочатку почніть з вивчення основ.

Розробіть словниковий запас для опису типу. Дізнайтеся, що означають такі терміни, як відстеження, кернінг та провід. Стаття Гарно ілюстрований глосарій друкарських термінів, які ви повинні знати, є чудовим візуальним ресурсом для вивчення цих термінів.

Потім, якщо ви хочете повне уявлення про те , як застосовувати типографіка в Інтернет, читання веб - типографіка: Елементи з типографических стилів , що застосовуються в Інтернет.

Нарешті, навчіться поєднувати шрифти. Чудовим ресурсом для цього є FontWolf і FontPair. Можливість поєднання шрифтів разом кардинально змінить динаміку вашого дизайну.

Для більш детального вивчення типографіки ви можете прочитати мою статтю: Типографіка може зробити ваш дизайн… Або зламати його.

Фундаментальний No2: Використовуйте простір для створення балансу

Інтервал допомагає встановити вертикальний і горизонтальний рух у ваших проектах. Це є ключовим для створення візуальної ієрархії та формування асоціації між елементами.

Ви завжди можете подивитися на сайти, такі як Behance та Dribbble, щоб отримати натхнення щодо розміщення елементів. Але важливо розвинути власну інтуїцію використання простору для створення рівноваги та зорової гармонії.

Вивчаючи типографіку, ви могли помітити важливість відстані між шрифтами. Налаштування кернінгу та провід для шрифтів - відмінна вправа для розробки очей для інтервалів. З цієї причини я рекомендую вам спробувати KernType, гру, де ви порівнюєте своє рішення кернінгу з рішенням друкарки.

Ще одна вправа, яка допоможе розвинути ваше око, полягає в наступному: візьміть існуючий дизайн, намалюйте вісь x та y, спростіть дизайн до основних форм, проаналізуйте, як дизайн збалансований, а потім переставляйте елементи. Зверніть пильну увагу на те, як негативний простір впливає на баланс елементів.

Основа №3: ​​Використовуйте розмір для встановлення візуальної ієрархії

Що стосується створення візуальної ієрархії, то розмір не має рівних. Використовуючи розмір для передачі візуальних взаємозв’язків між елементами, ви можете встановити потік.

Розміри є однією з причин корисності сіток. Ви можете використовувати сітки, щоб допомогти вам розмірити елементи, використовуючи співвідношення для передачі важливості.

Визначивши розмір елемента, залиште його однаковим у всіх його примірниках. У дизайні послідовність - головне.

Ось вправа, яка допоможе розвинути ваше око для розміру.

Ключовим є запит на зворотній зв'язок.

Ескіз або каркас цільової сторінки. Тоді попросіть друга поглянути на ваш дизайн. Нехай вони обведуть елементи, які найбільше виділяються. Потім нехай вони пронумерують обведені елементи на основі візуальної ваги. Чи очікували ви результати?

Роблячи цю вправу, пам’ятайте про такі запитання:

  • Яка мета конверсії цільової сторінки? Як ви можете оптимізувати для досягнення своєї мети?
  • Який взаємозв’язок між різними елементами? На яких елементах ви хочете наголосити?
  • Чи успішно ваш макет спрямовує погляд користувача через сторінку?

Фундаментальний No4: Використовуйте колір, щоб передати значення

Колір відіграє багато ролей. Це передає сенс, створює емоційний резонанс та вносить єдність у дизайн.

Для глибокого занурення у кольори ви можете прочитати мою статтю Дизайн у кольорі. Ось кілька ключових моментів зі статті.

  • Визначте мету свого дизайну, перш ніж вибрати кольорову палітру. Хороший дизайн узгоджує кольорову палітру з її призначенням.
  • Визначте свою аудиторію. Люди сприймають кольори по-різному. Кольори по-різному впливають на людей залежно від їх особистих переваг, культурного виховання та досвіду.
  • Вибираючи кольорову палітру, простота є ключовою. Виберіть нейтральний колір фону. Потім виберіть основний і вторинний колір акценту. Нарешті, виходячи з інших кольорів, виберіть колір помилки та успіху для різних станів інтерфейсу.

Як тільки ви добре зрозумієте основи теорії кольорів, колір зводиться до експериментів та ітерацій. Спробуйте активно вирватися із зони комфорту та спробувати нові кольорові палітри.

Ось вправа, яка допоможе розвинути ваше око на колір.

Витратьте час на складання кольорових палітр для речей навколо вас, таких як фотографії, журнали та ваші улюблені шоу. Потім візьміть існуючий дизайн і застосуйте до нього нові кольорові палітри.

Зверніть увагу на те, як це змінює настрій і тон дизайну. Це також змінює зміст?

Ставтеся до своєї роботи як до ремесла, адже завжди є щось, що ви можете вдосконалити. Покладайтесь на себе, щоб стати мотивацією стати кращим дизайнером.

Які ви стратегії вдосконалення як дизайнера? Залиште мені примітку або надішліть мені твіт у Twitter.

Якщо вам сподобалась ця стаття, вам також може сподобатися CSS у Javascript з Афродітою, бібліотекою Академії Хана.

CSS у Javascript: майбутнє стилістики на основі компонентів

Цього тижня я хочу познайомити вас з концепцією CSS у Javascript with Aphrodite від Khan Academy. Афродіта дозволяє… medium.com

Ви можете знайти мене на Medium, де я публікую щотижня. Або ви можете стежити за мною у Twitter, де я публікую нечутливі роздуми про дизайн, інтерфейсну розробку та віртуальну реальність.

PS Якби вам сподобалася ця стаття, це мало б означало, якщо ви натиснули? і поділитися з друзями.