Знайомтесь, Ананд Пракаш - хакер білого капелюха, який заробив помилки від Facebook, Twitter та Uber

Ананд Пракаш - плідний дослідник безпеки, який славиться тим, що виявляє помилки в деяких найпопулярніших програмах та веб-сайтах світу.

Він процвітає завдяки "помилковим нагородам" - великим грошовим призам, які він заробляє від компаній в обмін на успішний злом їхніх систем і демонстрацію їм недоліків безпеки.

Ананд чудово справляється зі своєю справою, виявивши вразливі місця в таких компаніях, як Facebook, Twitter і Uber.

Протягом останніх 5 років Facebook займає місце Ананда як одного з найкращих мисливців за головами. А в програмі щедрості Twitter він посів 3 місце у всьому світі.

Репутація Ананда як хакера призвела до того, що він потрапив у минулорічну версію Forbes "30 до 30" для корпоративних технологій в Азії. А головний індійський веб-сайт новин оголосив Ананда "одним із найвідоміших хакерів білих капелюхів".

Щоб краще зрозуміти, як працює Ананд і чому він такий успішний, перегляньте це 3-хвилинне відео. Ананд пояснює, як працює етичний злом, як працюють помилки та деякі способи успішного злому Facebook та Twitter:

Походження етичного хакера

Після вивчення інформатики в престижному технологічному інституті Веллоре Тамілнаду Ананд працював тестером проникнення та інженером з безпеки в таких компаніях, як Flipkart.

Потім у 2016 році Ананд вдався до власного удару, створивши консультаційну службу з питань безпеки під назвою AppSecure. Там він працює з деякими з найвідоміших стартапів та транснаціональних корпорацій в Індії. Він також працює з бізнесом у всьому світі.

В цілому Ананд особисто допоміг понад 400 компаніям у всьому світі стати більш безпечними.

І зараз Ананд ділиться своїми думками про безпеку та історіями війни із спільнотою розробників через публікацію FreeCodeCamp's Medium.

Ось кілька звітів з його останніх хаків:

Я придумав спосіб зламати будь-який з 2 мільярдів акаунтів Facebook, і вони заплатили мені 15 000 доларів…

Я публікую це з дозволу Facebook відповідно до політики відповідального розголошення. Вони виправили це… medium.freecodecamp.org Як я зламав облікові записи Tinder за допомогою набору облікових записів Facebook і заробив 6 250 доларів нагородами

Це публікується з дозволу Facebook відповідно до політики відповідального розголошення. medium.freecodecamp.org

Ви можете стежити за Анандом у Twitter тут. І шукайте більше його звітів про злом прямо тут, у публікації Medium публікації спільноти freeCodeCamp.