Як встановити TensorFlow та Keras за допомогою Anaconda Navigator - без командного рядка

Скажіть ні pip install в командному рядку! Ось альтернативний спосіб встановити TensorFlow на локальній машині в 3 кроки.

Мати і дочка

Чому я це пишу?

Я кілька годин бавився з встановленням піп з декількома конфігураціями, намагаючись зрозуміти, як правильно встановити моє середовище python для TensorFlow та Keras.

Незадовго до того, як я здався, я знайшов це ...

«Однією з ключових переваг встановлення TensorFlow за допомогою conda, а не pip, є результат системи управління пакетами conda. Коли TensorFlow встановлюється за допомогою conda, conda також встановлює всі необхідні та сумісні залежності для пакетів. "

Ця стаття проведе вас через процес встановлення TensorFlow та Keras за допомогою графічної версії Anaconda. Припускаю, ви вже завантажили та встановили Anaconda Navigator.

Давайте розпочнемо!

  1. Запустіть Anaconda Navigator. Перейдіть на вкладку Середовища та натисніть "Створити".

2. Введіть нову назву середовища - я ставлю 'tensorflow_env'. Тут обов’язково виберіть Python 3.6! Потім "Створити", це може зайняти кілька хвилин.

3. У новому середовищі 'tensorflow_env' виберіть 'Не встановлено' та введіть 'tensorflow'. Потім поставте галочку біля «tensorflow» та «Apply». З'явиться спливаюче вікно, подайте заявку. Це може зайняти кілька хвилин.

Зробіть те саме для "керасів".

Перевірте встановлення, імпортуючи пакунки. Якщо все в порядку, команда нічого не поверне. Якщо встановлення не вдалося, ви отримаєте повідомлення про помилку.

І ... Та-да! Зроблено! Ви можете стежити за цією статтею, щоб перевірити щойно встановлені пакети :)

Дякую за читання. Спробуйте, будь ласка, повідомте мені ваш відгук!

Подумайте про те, щоб стежити за мною на GitHub, Medium та Twitter, щоб отримати більше статей та підручників у своєму каналі, якщо вам подобається те, що я зробив. :)