Як я проаналізував мільйон статей середнього класу, щоб дізнатись, скільки ляскають чудові історії

Ця стаття призначена для письменників Medium. Якщо ви коли-небудь були розчаровані відгуком ваших історій, ця стаття може вам допомогти.

Мене звуть Гаррісон Янсма, і я пишу про дані. Протягом останніх кількох тижнів я зібрав та проаналізував хлопці мільйона середніх історій. Тож я міг би відповісти на питання, яке мене найбільше турбує як письменника на Medium. А саме

Як мої історії порівнюються з історіями подібних письменників на Medium?

Хоча я письменник, я не особливо творчий. Щоб впоратися, я повинен мотивувати своє письмо через змагання. Я ставлю собі цілі, виходячи або з результатів моїх минулих історій, або з результатів історій у моїй стрічці новин.

На жаль, це порівняння повільно вбиває мою здатність писати.

Проблема полягає в тому, що я встановлюю цілі для свого письма, не знаючи, чи ці цілі є обґрунтованими.

Історії в моїй домашній стрічці коливаються від 40 хлопців до 30 тис. Хлопців. Перші три історії, які я написав на Medium, варіювали від 80 хлопців до 9 тис. Хлопців. Тож я ставлю собі за мету отримати тридцять тисяч плескітів? Десять тисяч плескітів? Скільки справді історій досягає такого рівня залученості читачів?

Поки хлопці різко змінюються від історії до історії, письменники ніколи не можуть використовувати цю метрику для встановлення цілей для свого написання.

Тож я поставив собі за мету краще зрозуміти плескання Медіума. Я зібрав дані із сотень тисяч середніх оповідань, починаючи від поезії, до техніки та до політики. За цими даними я знайшов саме те, що шукав.

Я знайшов спосіб для авторів порівняти результати своєї роботи з іншими подібними історіями на Medium.

Вишкрібання мільйона середніх історій.

Першим кроком був збір інформації. Зокрема, мені довелося отримувати хлопання, отримані з БАГАТО середніх статей.

Тож я кілька днів гуляв по архівах «Середнього». Потім я створив веб-скрепер у Python (знайдений на GitHub). Веб-скрепер витягував дані з тисяч карток сюжетів.

Після завершення збору даних я отримав дані про статті 993K Medium. Вони охопили 36 найпопулярніших тегів Medium, усі опубліковані за останній рік (серпень, 2017-серпень, 2018).

Проаналізувавши (майже) мільйон середніх історій

Після видалення дублікатів та коментарів із даних, я залишив 720 тис. Унікальних історій від 230 тис. Авторів та 30 тис. Публікацій. Кількість хлопців, отриманих за статтю, варіювалась від нуля до 215 хлопців.

Щоб краще зрозуміти метрику хлопання Medium, мені потрібно було відповісти на два запитання.

  1. Скільки хлопань отримує середня історія?
  2. Скільки хлопань отримує історія вище середнього?

Почнемо з першого питання.

Скільки хлопань отримує середня історія?

На «Середньому» більшість письменників отримують посереднє залучення читачів. Це може бути тому, що Medium - це безкоштовна платформа для письменників. А може, тому, що мета не кожного письменника - отримати величезну кількість хлопців від своєї аудиторії.

Якою б не була причина, більшість статей майже не отримують оплесків . З 720 тисяч статей, які я проаналізував, 61,3% отримали менше 10 хлопців.

Якщо ви письменник, не дозволяйте цьому знеохочувати вас.

Будь то час доби чи загадки механізму рекомендацій Medium, залучення ваших історій насправді не залежить від вас.

Однак найуспішніші автори на Medium випадково не потрапили туди, де вони є. Вони розміщували високоякісний вміст (послідовно) протягом тривалого часу і поступово створили наступне.

Ви можете зробити те саме.

Скільки хлопань отримує історія вище середнього?

Тепер, коли ви знаєте, скільки хлопань отримує більшість історій, ми розглянемо інший кінець спектру: історії, які отримали більше хлопань, ніж в середньому.

На жаль, немає різної кількості хлопців, щоб стаття мала бути вище середньої. Нам потрібно трохи переформулювати питання. Натомість ми запитуємо:

Скільки хлопань отримують перші 1% історій?

З проаналізованих 720 тисяч статей, перші 1% найбільш заплещених матеріалів отримали понад дві тисячі хлопань.

Це обмеження припадає на рівно 2000,0 хлопань, а не на число, подібне до 2112, через спосіб збору даних. Після того, як ви пройдете тисячу хлопків, Medium скорочує ваші отримані хлопання (напр. 2.2K). Тож суворе обмеження становить десь між 2K та 2.1K. Але дві тисячі звучать набагато крутіше ... Так що ...

Отже, дві тисячі плескітів - це обмеження для історії, яка перебуває в топ-1% середніх історій. Відтепер, коли ви пишете історію, ви можете використовувати це як свою мету для залучення читачів. Ви також можете використовувати це як еталон для вимірювання ефективності ваших минулих статей.

Дві тисячі плескань - це також досить хороша метрика для Вашого виступу як автора.

Написання історії в топ-1% - це не маленький подвиг. З 230 тис. Авторів, що містять дані, лише 1,2% написали статтю з більш ніж двома тисячами хлопців.

Ще менше авторів змогли постійно публікувати статті з більш ніж двома тисячами хлопців. На наступному графіку показано, про що я говорю.

Але майте на увазі, що ця границя для 1% найкращих включає статті, написані для дуже різних жанрів.

Чи справді ми можемо порівняти виконання поетичної історії з історією самовдосконалення? Кожен має дуже різну аудиторію, різну за розміром, смаком та індивідуальністю.

На щастя, Medium вже відокремлює свій вміст тегами. Все, що нам потрібно зробити, це знайти перші 1% кожного тегу на Medium.

Скільки хлопань отримують перші 1% кожного тегу?

Ось 99-й процентиль хлопань, отриманих статтею для кожного з 36 тегів у наших даних.

Деякі найпопулярніші теги середнього рівня (самовдосконалення, продуктивність праці, уроки життя) мають найвищі граничні показники за те, що вони входять в топ-1%. У той час як тег із найбільшою кількістю історій (Подорожі) мав найнижчу межу.

Я не зміг придумати причину такого поширення, тому я хотів би обговорити це більше в коментарях.

Ось окремі 99-й процентиль для кожного з 36 тегів історії.

Отже, маємо! Ви можете використати наведені вище цифри, щоб порівняти ефективність ваших історій з показниками подібних авторів на Medium.

Наприклад, оскільки ця стаття містить тег науки про дані, я можу поставити собі за мету отримати 2900 плескань. Якби я зміг досягти такого рівня залучення читачів, ця стаття потрапила б у топ-1% статей, пов’язаних з наукою про дані, про Медіум.

Висновок

Більшість оповідань про Medium отримують менше десяти хлопців, а перші 1% оповідань про Medium отримують більше двох тисяч хлопань. Ви можете використовувати ці показники як еталони для вимірювання ефективності ваших статей або як мету при написанні майбутніх статей.

Я також включив межу для найкращих 1% з 36 популярних тегів сюжетів, так що ви можете порівняти свою роботу з роботою подібних авторів на Medium.

Йдіть за мною, якщо хочете отримати якісніші статті про науку про дані. ?

Про Медіум я дізнався кілька речей, які безпосередньо не стосуються цієї статті. Тож я написав всебічний аналіз усього, що знайшов . Якщо ви хочете знати, ким були: найбільш заплескані автори, найбільші публікації та багато іншого, дивіться тут.