Як користуватися навчальним посібником Instagram - використовуйте IG як професіонал

Instagram за останні кілька років став масовою популярною платформою соціальних мереж. Люди у всьому світі використовують його, щоб ділитися фотографіями, поширювати повідомлення та надихати одне одного.

За даними TechCrunch, в Instagram понад 1 мільярд активних користувачів (з 500 мільйонами публікацій щодня) - тож, якщо ви хочете отримати свої зображення або свої ідеї, це гарне місце для початку.

У цьому підручнику ми розглянемо деякі основи Instagram - що це таке, як створити обліковий запис, як додати дописи, підписи та хештеги тощо.

Потім ми розглянемо, як ви можете покращити свою гру в Instagram за допомогою фільтрів, історій тощо.

Що ми розглянемо у цьому посібнику:

 1. Що таке Instagram?
 2. Чому ви повинні використовувати Instagram?
 3. Як ви реєструєтесь в Instagram?
 4. Як користуватися Instagram - основи
 5. Як користуватися Instagram як професіонал
 6. Етикет Instagram

Що таке Instagram?

Instagram - це платформа соціальних медіа, де люди діляться фотографіями, відео, мистецтвом та інфографікою - насправді все візуальне - це чесна гра.

Фотографії публікуються у стрічці, яку ви можете прокрутити (що здається нескінченним). Разом із фотографіями ви можете додати підпис та деякі хештеги (про них нижче), щоб надати більше інформації про своє зображення.

На відміну від інших сайтів соціальних медіа, таких як Twitter та Facebook, Instagram традиційно більше орієнтується на візуальні та мистецтво, а менше на текстові.

Але останнім часом текст з’являється дедалі частіше, оскільки люди діляться важливими соціальними та політичними повідомленнями через Instagram.

Чому ви повинні використовувати Instagram?

Є багато причин, через які ви можете поділитися фотографіями та відео в Instagram.

Можливо, ви починаєте бізнес або запускаєте продукт. Ви можете працювати в компанії, яка хоче мати присутність в Instagram. Можливо, ви хочете створити свій особистий бренд як фотографа, мандрівника чи художника. Або ви просто хочете поділитися тим, чим зараз займаєтесь, за допомогою картинок.

Незалежно від причини, Instagram - чудове місце для обміну ідеями, обміном повідомленнями та мистецтвом в Інтернеті.

Ось основними перевагами використання Instagram:

 • Це безкоштовно для використання
 • Щодня цим користуються сотні мільйонів людей - отже, у вас величезна потенційна аудиторія
 • Це може допомогти збільшити рівень охоплення вашого сайту, продукту, послуги чи інструменту
 • Ви можете отримати натхнення та ідеї з публікацій інших людей (просто завжди обов’язково надайте кредит, якщо користуєтесь / ділитесь їхньою роботою!)
 • Ви можете поділитися вивченим за допомогою інфографіки
 • Ви можете використовувати його для посилення чужих голосів
 • Зазвичай це дуже позитивна атмосфера (і власник облікового запису може видалити негативні / неприємні коментарі, якщо вони з’являються)

Як ви реєструєтесь в Instagram?

Перш ніж розміщувати що-небудь в Instagram, потрібно мати обліковий запис Instagram. Це не складно налаштувати, і ми швидко пройдемо кроки тут.

Лише коротка примітка перед тим, як ми почнемо: інтерфейс настільного комп’ютера та мобільний додаток Instagram досить сильно відрізняються. Більшість людей використовують Instagram на своєму мобільному пристрої (з програми Instagram), оскільки саме там ви можете фактично розміщувати фотографії.

Ви не можете публікувати в Instagram зі свого робочого столу - ви можете просто прокручувати, стежити за людьми, шукати тощо.

Тепер ми ознайомимося з інструкціями щодо налаштування вашого облікового запису на мобільному пристрої. Якщо ви хочете побачити, як це зробити на робочому столі чи ноутбуці, просто перейдіть до розділу "Бонус" в кінці статті.

Як зареєструватися в Instagram на телефоні

Крок 1: завантажте програму Instagram

По-перше, вам знадобиться програма. Відвідайте магазин додатків і завантажте його (це безкоштовно).

Крок 2: Зареєструйтеся в Instagram

Далі вам потрібно буде створити обліковий запис. Виберіть ім’я користувача (за бажанням його можна змінити пізніше) та пароль. Після введення цих значень програма автоматично перейде до наступного кроку.

Крок 3: Додайте фотографію профілю та іншу інформацію

Після налаштування вашого облікового запису ви захочете додати фотографію профілю. Це не обов’язково повинна бути фотографія вашого обличчя - але ви повинні щось додати. Ніхто не хоче бачити цю маленьку сіру піктограму людини.

Ви також можете додати біоінформацію, веб-сайт та будь-яку іншу інформацію, яку хочете, щоб люди знали (як ви бачите на зображенні вище). Багато людей використовують цей розділ, щоб трохи розповісти про себе, зробити посилання на свої особисті сайти тощо.

Тепер, коли ваш профіль налаштовано, ви готові розпочати вивчення та публікацію в Instagram. Давайте зануримось у деякі функції, які ви знайдете.

Як користуватися Instagram - основи

Щоб отримати максимум від свого акаунта в Instagram, вам слід поділитися деякими матеріалами. Вам не потрібно ділитися кількома рази на день або навіть щодня - але ви повинні ділитися ними регулярно.

Різні люди мають різні стратегії щодо того, як часто розміщувати повідомлення, який час доби, які дні тижня тощо.

Якщо у вас є фірмовий акаунт / компанія, або ви намагаєтеся збільшити кількість своїх прихильників і врешті-решт заробляти гроші на спонсорстві тощо, це буде для вас важливішим.

Якщо ви просто намагаєтесь створити особистий кабінет, де ви можете ділитися фотографіями своїх домашніх тварин та посилювати голос інших, насправді від вас залежить, що саме найкраще працює.

А тепер давайте розглянемо деякі маленькі кнопки та піктограми, які ви побачите на головному екрані, і дізнаємось більше про те, що ви можете насправді робити в Instagram.

Примітка : відтепер я просто буду ділитися інформацією та знімками екрана з мобільного додатка, оскільки саме так ви, ймовірно, будете користуватися сайтом.

Як шукати в Instagram

Коли ви тільки починаєте працювати в Instagram, пошук є важливою функцією. Піктограму пошуку ви знайдете внизу екрана, ліворуч:

Якщо натиснути на маленьку піктограму лупи, ви потрапите на сторінку пошуку. Він показує рядок пошуку вгорі, а також ряд популярних облікових записів (фото та відео) нижче, наприклад:

Якщо у вас на увазі конкретна людина, яку ви хочете знайти, введіть її ім’я (або ім’я користувача в Instagram, якщо ви це знаєте) у рядок пошуку. Знайшовши їх, ви можете натиснути "Підписатися", щоб отримувати оновлення з їхнього облікового запису у своєму каналі.

Якщо ви просто хочете переглядати навколо та слідкувати за цікавими на вигляд людьми, ви можете зробити це теж на сторінці пошуку.

Як знайти домашню сторінку Instagram (стрічка)

Коли ви відкриєте програму Instagram, вона переведе вас на домашню сторінку. Або, якщо ви вже переглядали та відвідували іншу сторінку (наприклад, вашу активність), вона перенесе вас туди.

Щоб знайти домашню сторінку, подивіться на рядок меню з п’ятьма піктограмами внизу екрана. Повернутися додому можна, торкнувшись піктограми будиночка:

Опинившись, ви можете прокрутити вниз, щоб побачити, чим поділилися люди. На кожному дописі вам може сподобатися (торкнутися піктограми серця), прокоментувати (торкнутися піктограми міхура з мовою), надіслати людині повідомлення (торкнутися маленького паперового літачка або піктограми з міхуром повідомлення) або зберегти публікацію на потім (маленька значок прапора праворуч).

Нижче я обговорюватиму, як використовувати ці функції.

Під час прокрутки вниз ви також побачите останні історії на домашній сторінці. Більше про історії нижче.

Нарешті, у верхньому правому куті ви побачите ще одну копію піктограми повідомлення. Якщо натиснути на цю піктограму, ви побачите повідомлення, які вам надіслали люди, і ви зможете надсилати повідомлення звідти іншим користувачам Instagram. Детальніше про це також нижче.

Оновлення за жовтень 2020 р .: Якщо ви оновили додаток Instagram, може з’явитися новий робочий екран, який виглядає так:

Ви побачите, що ваша кнопка активності (серце) та кнопка пошуку (лупа) тепер знаходяться у верхньому правому куті біля кнопки обміну повідомленнями.

У нижній частині головного екрана ви знайдете кнопку головного (те саме), ярлик Reels (схожий на кнопку дії фільму), кнопку додавання фотографії (те саме), кнопку "Магазин" (схожа на сумку ) та піктограму вашого профілю (те саме).

Вкладка покупок - це єдина справді нова річ тут. Instagram рекомендує вам товари, і ви можете робити покупки безпосередньо на цій сторінці.

Як додати фото чи відео в Instagram

Добре, отже, ви прокручували вміст інших людей, але зараз, напевно, хочете додати свій.

Крок 1: Виберіть фотографії, якими хочете поділитися

Щоб додати фотографію чи відео, натисніть піктограму плюса (+) у нижній середині головного екрана. З’явиться рулон вашої камери, а вгорі буде вибрано останню зроблену вами фотографію. Ви можете прокрутити вниз, щоб знайти старіші фотографії, якщо хочете.

Ви також побачите три маленькі піктограми посередині / праворуч на цій першій фотографії. Вони схожі на символ нескінченності, пару квадратів і прямокутник, а також пару шаруватих квадратів. Детальніше про них нижче. Поки що зосередимося лише на додаванні фотографії.

Знайшовши потрібну фотографію, просто натисніть на неї, і навколо неї з’явиться невеликий контур.

Якщо ви хочете додати більше однієї фотографії, торкніться шаруватих квадратів праворуч, і тоді ви зможете вибрати до 10 фотографій. Фотографії відображатимуться в тому порядку, в якому ви їх вибрали (і будуть нумеровані).

Крок 2: Додайте фільтр або відредагуйте свої фотографії (якщо хочете)

Вибравши свої фотографії, натисніть "Далі" у верхньому правому куті екрана. Потім у вас буде можливість вибрати фільтр - вони з’являються внизу під фотографією та показують невеликий попередній перегляд того, як би виглядав фільтр.

Якщо ви торкнетесь одного з параметрів фільтра, головна / велика фотографія вище зміниться, щоб показати, що цей фільтр зробить із фотографією. Ви також можете залишити фотографію без фільтра, якщо вам подобається, як воно є.

Якщо ви хочете налаштувати та відредагувати фотографію більш детально, просто натисніть кнопку "Редагувати" (праворуч від параметра "Фільтр").

Під вашою фотографією з’явиться нове прокручуване меню з опціями регулювання яскравості, контрасту та ряду інших візуальних функцій. Клацніть на кожному, щоб пограти з налаштуваннями, поки ваша фотографія не буде виглядати просто так.

Крок 3: Додайте текст, хештеги та місцезнаходження до своєї публікації

Закінчивши редагування, натисніть "Далі" у верхньому правому куті. Ви потрапите на остаточний екран, де ви можете додати підпис, хештеги та місцезнаходження.

Спочатку додайте свій текст (якщо ви хочете, щоб там був текст). Потім додайте свої хештеги. Щоб створити хештег, просто використовуйте знак хеш / фунт зітхання / число (#), за яким слідує слово, наприклад #technology. Немає простору.

Коли ви створюєте хештег, Instagram надасть список відповідних хештегов. Наприклад, якщо я почав вводити #tech, тоді з’являться різні пов’язані хештеги, наприклад:

Натисніть на хештег, який ви хочете використовувати. Ви можете включити безліч хеш-тегів, якщо хочете - просто залиште пробіл між кожним.

Кілька порад щодо додавання тексту та хештегів:

 • Якщо ви хочете створити пробіли між абзацами, вам потрібно буде додати / ввести символ у цьому просторі, інакше Instagram його згорнуть. Отже, після того, як ви набрали речення / кілька слів і хочете пробіл та новий абзац, натисніть клавішу Enter, а потім додайте крапку (.), А потім знову натисніть клавішу Enter. Період зберігає простір (як ви можете бачити на зображенні вище).
 • Якщо ви хочете зробити ваші підписи / текст більш читабельними, розгляньте можливість їх розбиття на кілька маленьких абзаців.
 • Більшість людей додають хештеги в кінці, після їх підпису. Ви можете просто додати хештеги без іншого тексту, якщо хочете. Ви також можете додати смайли.
 • Переконайтеся, що ваші хештеги відповідають фотографії / повідомленню, яким ви ділитесь. Їх мета - допомогти людям знайти типи фотографій / предметів, які вони шукають.

Якщо хтось на вашій фотографії з вами - або ви хочете переконатись, що хтось отримує сповіщення про вашу публікацію, ви можете позначити його. Ви побачите опцію "Позначити людей" під текстовим простором. Просто натисніть це, а потім натисніть на фото, щоб додати їх ручку в Instagram.

Ще один спосіб згадати когось - це позначити його тегом або згадати @ у тексті вашого допису. Так, наприклад, ви можете сказати "Вивчення JavaScript на @freecodecamp сьогодні" - і це дозволить freeCodeCamp знати, що ви їх згадали.

Ви також можете позначити людей безпосередньо на фотографії після того, як ви її опублікували. Просто торкніться трьох крапок у верхньому правому куті фотографії (докладніше про наведені нижче) і натисніть редагувати. Тоді ви побачите опцію позначення людей зліва:

Ви також можете додати альтернативний текст, щоб зробити ваші зображення більш доступними.

Нарешті, ви можете додати місцеположення, якщо хочете. Просто натисніть кнопку "Додати місце" під розділом тексту / позначення.

Instagram, швидше за все, запропонує місця поблизу, тому ви можете вибрати одне з них, якщо бачите своє місцезнаходження. В іншому випадку ви можете натиснути маленьку стрілку вправо, щоб знайти певне місце.

Крок 4: Поділіться (і перегляньте) своє творіння!

Після того, як ви закінчите складати текст і додавати хештеги, ви готові поділитися своєю фотографією.

Просто натисніть кнопку "Поділитися" у верхньому правому куті та подивіться, як фото надходить у прямому ефірі. Він з’явиться на вашій домашній сторінці, коли його опублікують. Ви також можете побачити це, натиснувши на свій профіль - там будуть видно всі ваші дописи.

Як створити гру для обміну фотографіями за допомогою бумеранга та макета

Можливо, ви не просто хочете поділитися звичайною фотографією. Вам потрібна крута анімація або ви хочете створити колаж. Не хвилюйтеся - Instagram дозволяє вам це робити за допомогою бумеранга та макета.

Як користуватися бумерангом

Бумеранг - це веселий та інтерактивний спосіб обміну зображеннями. Це коротко, тому люди можуть переглянути і отримати весь досвід всього за кілька секунд. І це привертає увагу і залучає, оскільки рухається.

Добре, то як ти використовуєш бумеранг? Вибираючи свої фотографії для спільного використання, ви побачите ті три символи, про які я згадав раніше (символ нескінченності, маленький колаж з квадратів / прямокутник та шаруваті квадрати). Зараз ми потрапимо до цих перших двох.

Символ нескінченності викликає ефект бумеранга. Це змушує маленькі відеокліпи рухатися вперед і назад по петлі, звідси і назва "бумеранг".

Якщо ви хочете скористатися цим ефектом, просто встановіть бумеранг (він перенесе вас до магазину додатків - натисніть «Встановити», це безкоштовно), а потім поверніться до Instagram.

Клацніть на символ нескінченності, і ви отримаєте короткий посібник з бумерангу (якщо ви вперше використовуєте програму). Ось основний інтерфейс:

Підсумовуючи процес бумерангу: зробіть коротке відео про те, що рухається - як пару ваших друзів, що махають, натиснувши круглу білу кнопку. Для цього ви фактично будете робити серію фотографій (лише на пару секунд). Instagram перетворить це на вас.

Після того, як ви зробите свій невеликий пакет фотографій, у вас буде можливість поділитися ним з Instagram, Facebook або іншими соціальними програмами.

Ви можете вибрати один із них, і Бумеранг поверне вас до програми, щоб ви могли опублікувати свій Бумеранг (див. Процес вище). Або ви можете просто натиснути "Далі" у верхньому правому куті. Це збереже ваш бумеранг на ваших фотографіях, щоб ви могли опублікувати його на дозвіллі.

Як користуватися макетом

А як щодо макета? Скажімо, ви хочете максимізувати вплив одного зображення на Instagram. Ви хочете поділитися кількома фотографіями, але не хочете, щоб людям довелося прокручувати. Тоді Layout для вас.

Якщо натиснути піктограму Layout, ви також потрапите в магазин додатків. Просто дістань, це безкоштовно. Потім поверніться до Instagram.

Коли ви натиснете піктограму макета зараз, ви перейдете до своїх фотографій. Просто виберіть кілька з них, а потім виберіть один із варіантів макета, який Instagram надає вам над фотографіями.

Ви побачите варіанти макету над фотографіями. Макет автоматично додасть вибрані фотографії до цих параметрів макету.

Порада . Якщо ви хочете отримати детальніші варіанти, просто виберіть вкладку "Останні" внизу екрана (з маленькою стрілкою), і вона відобразить різні групи зображень (наприклад, "Останні", "Вибране", "Живе" Фотографії "і так далі).

У будь-якому випадку, тепер прокрутіть праворуч, поки не побачите макет, який вам подобається.

Натиснувши улюблену композицію, ви зможете її налаштувати. Ти можеш:

 • Перетягніть кожну фотографію вліво / вправо та вгору / вниз, щоб змінити її розмір
 • Переверніть або віддзеркаліть фотографії, щоб змінити їх орієнтацію
 • Додайте межі для візуального ефекту або для створення більшого розмежування між фотографіями
 • Замініть будь-яку з фотографій у макеті на іншу, якщо вам подобається більше

Після того, як ви будете задоволені своїм крутим об’єднанням, просто натисніть «Зберегти», і тоді ви зможете розмістити свій колаж, як і будь-яку іншу фотографію.

Порада : Бумеранг та макет - це технічно окремі програми, які просто розміщуватимуть у вашому обліковому записі Instagram. Отже, якщо ви перебуваєте в будь-якій програмі і хочете повернутися в Instagram, просто двічі торкніться домашньої кнопки (або поверніться на головний екран, як ви це робите) і перегляньте Instagram.

Як зберігати публікації в Instagram

Якщо ви хочете зберегти чиюсь публікацію - можливо, вони діляться смачним рецептом, який ви хочете спробувати, або особливо корисною підказкою з кодування - це простий спосіб це зробити.

Просто натисніть піктограму прапорця під фотографією:

І публікація приєднається до ваших збережених публікацій. Щоб отримати до них доступ, просто натисніть меню маленького гамбургера у верхньому правому куті сторінки вашого профілю, і ви побачите їх там.

Як коментувати фотографію (або керувати своїми коментарями)

Іноді вам може знадобитися залишити коментар для когось на його дописі. Зробити це просто - ви просто натискаєте на маленький піктограму спливаючої підказки (між серцем та піктограмою повідомлення) під фотографією.

Ви введете текст (ви також можете включити смайли), а потім натисніть "Опублікувати".

Ви також можете вподобати коментарі людей або відповісти на них, або на коментарі до ваших публікацій, або на публікації інших. Щоб поставити оцінку "подобається", торкніться значка серця поруч із коментарем. Щоб відповісти, просто натисніть "Відповісти" під коментарем.

Нарешті, якщо ви бачите негативний або неприємний коментар до одного зі своїх дописів, ви можете його видалити. Просто проведіть пальцем справа наліво (від краю екрана телефону), і з’являться опції, щоб закріпити, повідомити або видалити коментар.

Примітка . Ви можете видалити коментар, лише якщо ви є власником облікового запису. Якщо ви не власник, ви все одно можете повідомити про коментар, вибравши маленьку спливаючу підказку із знаком оклику.

Як редагувати чи видалити публікацію в Instagram

Можливо, ви забули когось @згадати. Можливо, ви придумали кращі формулювання. А може, вам просто дійсно потрібно видалити публікацію. Ви можете робити все це та багато іншого.

Просто знайдіть три горизонтальні крапки у верхній частині публікації (угорі праворуч, навпроти вашого імені) і клацніть на них.

Ви побачите безліч варіантів, таких як "Видалити", "Вимкнути коментування", "Редагувати" тощо.

Клацніть будь-яку з цих кнопок, щоб виконати дію, яку потрібно виконати.

Наприклад, якщо ви хочете редагувати, просто натисніть "Редагувати", і ви перейдете до своєї публікації в режимі чернетки, так би мовити.

Потім натисніть, де ви хочете редагувати (ваші хештеги, текст тощо), і внесіть зміни. Ви не можете додавати або видаляти зображення, але текст можна змінювати.

Як побачити активність вашого облікового запису в Instagram

Сповіщення - це приємний спосіб відстежувати, хто взаємодіє з вашими публікаціями та як вони це роблять.

Якщо ви хочете побачити, кому подобаються ваші фотографії, слідкувати за вами, коментувати ваші фотографії та іншим чином взаємодіяти з вашим вмістом, просто відвідайте свої сповіщення.

У нижньому меню ви побачите значок серця. Клацніть на ньому, і з’являться всі ваші сповіщення. Ви можете стежити за людьми назад або натиснути на сповіщення, щоб перейти до їх коментаря чи профілю тощо.

Ваші сповіщення відображаються у зворотному хронологічному порядку, від останнього до найменшого.

Як знайти / відредагувати свій профіль в Instagram

Іноді вам може знадобитися оновити фотографію вашого профілю або змінити інформацію, яка є у вашому профілі.

Для цього просто натисніть фотографію профілю внизу праворуч на екрані, і ви потрапите у свій профіль.

Там ви побачите, скільки публікацій ви зробили, скільки людей стежать за вами та скільки людей ви підписуєтесь.

Ви також побачите всі збережені вами історії ("Основні моменти"), фотографії, які ви опублікували (під піктограмою сітки 9 квадратів ліворуч), та фотографії, на яких вас позначили (під піктограмою маленької людини, праворуч).

Ви також побачите меню гамбургера у верхньому правому куті, яке містить усіляку корисну інформацію (наприклад, ваші налаштування, архів, збережені елементи тощо).

У верхньому лівому куті також є піктограма з плюсом (+). Клацніть на нього, і ви зможете опублікувати фото, історію, відео чи барабан прямо звідти.

Ви можете редагувати будь-яку свою інформацію, натискаючи велику кнопку "Редагувати профіль" у центрі екрана вашого профілю.

Як користуватися Instagram як професіонал

Якщо ви хочете вийти за рамки основних публікацій та коментування, існує кілька способів взаємодії з додатком на більш високому рівні.

Як ділитися чужими фотографіями (репост) у своєму акаунті в Instagram

Instagram не схожий на Twitter - ви не можете просто поділитися чиюсь фотографію, натиснувши одну кнопку.

Є кілька способів поділитися чужою фотографією. Але перед тим, як це зробити, гарною ідеєю спочатку отримати дозвіл від людини.

Для цього ви можете просто надіслати їм повідомлення в Instagram (або деінде, якщо ви знаєте їх ручку Twitter тощо) і запитати, чи можете ви зробити репост з кредитом.

Ви також можете @згадати їх у коментарях до фотографії та запитати, чи можете ви зробити репост.

Рекомендації спільноти Instagram рекомендують робити це, щоб уникнути будь-яких проблем із авторським правом - тому краще почекати, поки не почуєте відповідь, перш ніж робити репост.

Тепер повернімось до методів: ви завжди можете зробити знімок екрана, вирезати те, що не хочете, а потім поділитися цим знімком екрану (звичайно, з належним кредитом).

Але якщо ви хочете завантажити фотографію (кращої якості), потрібно кілька додаткових кроків. Ви можете знайти детальний огляд у цьому чудовому посібнику (для настільних ПК / ноутбуків, а не для вашого мобільного пристрою).

Існує також низка безкоштовних додатків для репостингу, таких як Repost + для iOS або Regram для Android. Вони також допоможуть вам, якщо ви хочете включити підпис / хештеги з оригінального допису (так що вам не доведеться все повторно вводити).

Знову ж таки - завжди пам’ятайте шукати дозволу та віддавати кредит, коли ділитесь чужою роботою.

Як надсилати повідомлення в Instagram

Скажімо, ви знайдете когось із знайомих в Instagram і хочете надіслати йому повідомлення про їх вміст або про життя загалом. Якщо ви не хочете публічно коментувати один із своїх дописів, ви можете надіслати їм приватне повідомлення безпосередньо.

На домашній сторінці клацніть на маленьку піктограму у верхньому правому куті екрана (вона буде виглядати як паперовий літак або міхур із повідомленням).

Коли ви це зробите, ви перейдете до своїх повідомлень. Якщо на вас вже чекають повідомлення, просто натисніть на одне, щоб прочитати його та відповісти.

Якщо ви хочете написати нове повідомлення, торкніться значка блокнота / олівця у верхньому правому куті. Вам потрібно буде вибрати, кому ви його надсилаєте (ви можете здійснити пошук або вибрати зі списку людей, за якими ви стежите, що з’явиться).

Вибравши людину, ви натиснете "Чат" у верхньому правому куті, і ви потрапите на екран обміну повідомленнями.

Якщо ви хочете продовжити розмову, просто натисніть на ім'я людини у вашому списку розмов (як ви можете бачити вище).

Як користуватися історіями Instagram

Історії дозволяють вам ділитися фотографіями та відео менш постійно. Будь-який носій, яким ви там ділитесь, залишатиметься протягом 24 годин до зникнення (якщо ви не збережете його або не поділитесь ним у своєму каналі).

Отже, це більше схоже на Snapchat і дозволяє вам швидко переглядати своїх послідовників у маленькі моменти у вашому житті, швидкі повідомлення, якими ви хочете поділитися тощо.

Як переглянути історії інших людей в Instagram

Щоб переглянути історії, або прокрутіть стрічку, доки не побачите деякі (наприклад, вище), або виберіть чиюсь історію у верхній частині домашньої сторінки.

Якщо ви просто хочете подивитися історії інших людей, ви можете прокручувати та переглядати їх усі. Або ви можете просто натиснути вкладку "переглянути всі", якщо нічого не хочете пропустити.

Щойно ви натиснете на історію, вона прокрутить скільки завгодно повідомлень, які ця особа створила з моменту останньої перевірки (протягом останніх 24 годин). Потім, коли ви закінчуєте з їхніми історіями, це переходить до історій наступної людини у списку.

Якщо ви хочете прокручувати історію однієї людини або між різними людьми (можливо, ви не досить добре розглянули цей останній кліп), просто натисніть ліворуч та праворуч на екрані, щоб переходити між зображеннями / відео або людей.

Щоб вийти з історій, просто натисніть маленький X у правому верхньому куті.

Як створити власні історії в Instagram

Щоб додати власні історії в Instagram, перейдіть у верхню частину домашньої сторінки. Там ви побачите піктограму "Ваша історія" із зображенням вашого профілю та маленьким символом "+" на ній. (Праворуч від вашої фотографії ви побачите інших людей, які нещодавно ділились історіями.)

Клацніть на свою фотографію, і ви потрапите в інтерфейс історії.

Коли ви вперше відкриваєте його, воно налаштоване на створення селфі. Але ви можете перевернути камеру або додати фотографії чи інший вміст, який у вас вже є на телефоні. Просто виберіть значок рулону камери в нижньому лівому куті, і він переведе вас до ваших фотографій.

Виберіть, до чого ви хочете поділитися (одне або кілька зображень - у верхньому правому куті є невелика вкладка "Вибрати кілька", якщо ви хочете поділитися кількома речами), і ви потрапите на екран налаштування (те, що ви бачите вище) ).

Там ви можете додати текст, розмітити зображення, додати ефекти тощо, за допомогою опцій меню у верхній частині екрана.

Порада . Якщо провести пальцем праворуч або ліворуч з боків екрана, до зображення застосовуватимуться різні фільтри.

Після того, як ви погралися і зробили свої зображення чи відео власними, просто натисніть кнопку "Надіслати" в нижньому правому куті. Ви самі вирішите, чи показувати цю історію всім ("Ваша історія"), лише близьким друзям чи певним людям зокрема.

Після натискання кнопки "Надіслати" ваша історія буде опублікована протягом 24 годин.

Примітка : якщо ви хочете оновити свої налаштування історії (наприклад, хто їх може бачити, де ви ними ділитеся тощо), просто натисніть шестірню налаштувань у верхньому правому куті екрана Історії.

Як транслювати в прямому ефірі в Instagram

Якщо ви хочете поділитися чимось у момент, коли це відбувається, Instagram пропонує функцію "Прямий ефір". Це як би транслювати своє життя в прямому ефірі на камеру, щоб світ бачив.

Щоб отримати до нього доступ, натисніть на піктограму "Ваша історія" у верхній частині головного екрана. У нижній частині екрана історій ви побачите три варіанти: Live, Story (що буде виділено) та Reels.

Натисніть "Live", і ви потрапите на екран запису.

Ви побачите всі різноманітні варіанти: місце для додавання тексту, фільтри, якими ви можете скористатися, та налаштування у верхньому лівому куті. Ви можете або записати себе, або перегорнути камеру, щоб показати, на що ви дивитесь (натомість маленькими стрілками внизу праворуч).

Як тільки ви натиснете круглу кнопку запису (внизу в центрі екрана), Instagram перевірить ваше з’єднання, а потім почне трансляцію. Коли закінчите, просто натисніть "Кінець" у верхньому правому куті. Ви побачите можливість поділитися відео в реальному часі або видалити його.

Як користуватися Instagram Reels

Котушки - це лише ще один спосіб ділитися відео в Instagram - але ці відео - це короткі кліпи (довжиною близько 15 секунд), які циклічні, коли ви їх відтворюєте.

Щоб створити котушку, просто виберіть опцію "Котушка" на екрані Історії. Коли ви натискаєте кнопку кругового відтворення, вона буде записувати до 15 секунд (ви можете зупинити це раніше, якщо хочете, натиснувши кнопку відтворення ще раз).

Примітка : якщо ви зупините барабан до закінчення 15 секунд, ви побачите опцію редагування / ефектів ліворуч на екрані. Якщо ви відпустите його всі 15 секунд, він почне відтворювати ваш кліп у циклі, і ви не побачите ефектів.

Щоб отримати доступ до ефектів звідти, просто натисніть маленьку стрілку назад у верхньому лівому куті екрана, коли ваше відео буде циклічним. Щоб просто опублікувати його, натисніть стрілку вперед праворуч унизу.

Коли ви натиснете цю стрілку вправо, ви побачите опцію "Поділитися на котушки в Огляді". Ви також можете ввімкнути або вимкнути, чи хочете ви також поділитися ним із вашим каналом. Ви можете поділитися ним відразу або зберегти в чернетку.

Якщо ви хочете додати ефекти (звук, швидкість відтворення, візуальні ефекти, таймер - що дозволяє вибрати частину вашої котушки, яку потрібно зберегти / поділитися - та параметри вирівнювання), просто натисніть на кожен із них і пограйте з ними.

Закінчивши торкатися котушки, клацніть стрілку вправо / наступно, щоб переглянути попередній перегляд вашого твору. Коли будете готові, натисніть ще раз ще раз, і ви отримаєте параметри спільного доступу.

Етикет Instagram - деякі публікації можна і не потрібно публікувати

Дайте кредит там, де виплата кредиту

Надайте кредит, якщо хочете поділитися чи перекласти чужий образ. Більшість людей раді, що їх зображення, мистецтво, відео тощо надсилаються іншими людьми - до тих пір, поки ви надаєте належну заслугу.

То як ти це робиш? Як обговорювалося вище, зв’яжіться з власником облікового запису за допомогою прямого повідомлення та запитайте, чи можете ви опублікувати їх вміст (з кредитом).

Якщо вони скажуть "так", переконайтеся, що ви згадали свій обліковий запис @, коли репостуєте вміст. Це так просто, як ввести символ @, за яким йде ім’я їхнього рахунку. Коли ви побачите, що воно спливає, натисніть на нього, і вони будуть позначені. Вони отримають сповіщення про те, що ви їх згадали.

Якщо вони скажуть «ні», поважайте їх побажання і просто черпайте особисті натхнення у своїх публікаціях.

Примітка : деякі власники облікових записів скажуть щось про репости у своєму профілі - тож спочатку перевірити там.

Використовуйте хороші хештеги

Використовуйте відповідні хештеги, щоб допомогти людям знаходити ваші публікації. Зберігайте свої хештеги, пов’язані з тим, чим ви поділилися, а не просто додайте популярні хештеги, щоб намагатись, щоб ваші публікації відображалися під час пошуку.

Наприклад, якщо ви ділитеся зображенням свого кодування на своєму ноутбуці, корисними хеш-тегами можуть бути # кодування, # програмування, # веб-розвиток, # програмне забезпеченнярозвитку, # javascript, # розробник тощо.

Не кидайте просто #photooftheday чи #photography ... якщо ви не фотограф.

Не пишіть людям про колаби або останню схему заробітку

Ви можете побачити коментарі до фотографій на кшталт "Х людина допомогла мені заробити тисячі доларів. Я дуже вдячний за їх допомогу. Ви можете це зробити теж!" або щось таке дивне та неактуальне.

Якщо ви бачите ці коментарі на своїх фотографіях, ви можете їх видалити.

Ви, ймовірно, також побачите коментарі з проханням власника облікового запису співпрацювати з ними. Хоча це нормально, якщо це серйозне розслідування, ви не повинні звертатися до людей, якщо тільки те, що вони роблять, не підходить для того, що ви робите. Спам-коментарі та повідомлення не оцінюються.

Не будь підлим

Instagram - це загалом позитивна та підтримуюча спільнота. Є тролі, звичайно, як і скрізь, але не будьте ними.

Якщо у вас є суддівський чи негативний коментар чи настрої, залиште це для себе.

Тепер ви можете використовувати Instagram як професіонала!

Незалежно від того, чи просто ви керуєте своїм особистим обліковим записом або ділитесь вмістом для своєї компанії чи роботодавця, ви повинні мати інструменти, щоб максимально використати Instagram та його численні функції.

Тільки майте на увазі - у додатку є більше, ніж я тут розглядав. Найкращий спосіб дізнатись про Instagram - це пограти з ним. Клацніть на кожну піктограму, спробуйте кожен ефект. Навчаючись на практиці, так?

Щасливого грамматику!

Бонус: Як зареєструватися в Instagram на робочому столі чи ноутбуці

Крок 1: Відвідайте instagram.com

Якщо ви перебуваєте на своєму робочому столі чи ноутбуці, перейдіть на instagram.com, де ви знайдете таку домашню сторінку:

Ви побачите кілька варіантів. Ви можете:

 • увійдіть (якщо у вас вже є обліковий запис),
 • увійти через Facebook (Instagram належить Facebook, тому вони вибрали той варіант соціального входу),
 • або підпишіться, якщо у вас немає облікового запису (унизу).

Крок 2: Зареєструйтеся для створення облікового запису

Якщо у вас немає облікового запису, натисніть "Зареєструватися". Ви перейдете на наступний екран:

Ви помітите, що у вас все ще є можливість увійти через Facebook. Але якщо ви не хочете цього робити, просто заповніть потрібну інформацію та натисніть "зареєструватися".

Кілька порад:

 • Вам потрібно використовувати справжню електронну адресу або номер мобільного телефону (оскільки Instagram надішле там код підтвердження, який вам потрібно буде зареєструвати). Ви можете використовувати "тестовий" електронний лист, якщо хочете - наприклад, [email protected] або [email protected] (якщо ваша електронна адреса насправді [email protected]).
 • Вам не потрібно використовувати своє повне ім’я, якщо ви цього не хочете - це може бути ваше ім’я та прізвище, або щось інше.
 • Виберіть ім’я користувача, яке відображатиме вас, що ви будете ділитися тощо. Він повинен бути унікальним, і Instagram скаже вам (з невеликою позначкою), чи працює той, який ви вибрали.
 • Використовуйте генератор паролів, щоб створити та зберегти для вас безпечний пароль.

Крок 3: Введіть код підтвердження

Після того, як ви натиснете "зареєструватися", ви потрапите на екран із запитом коду підтвердження, як показано нижче:

Перевірте свою електронну пошту чи мобільний телефон (будь-який із наведених вище способів) і введіть туди надісланий код. Натисніть Далі.

Крок 4: Слідуйте за деякими людьми, щоб розпочати

Тоді ви потрапите на сторінку, наповнену запропонованими людьми, яким слід підписатися:

Виберіть декілька (або принаймні одну) зі списку, натисніть "Підписатися" та прокрутіть до кінця. Знизу ви побачите синю кнопку "Почати" - клацніть на ній.

Крок 5: Завершіть введення своєї інформації

Нарешті, ви потрапите на свою домашню сторінку, яка виглядатиме приблизно так:

Зверніть увагу, що ваша домашня сторінка буде виглядати по-різному, залежно від того, за ким ви стежили на попередньому кроці.

У верхній частині розділу «Початок роботи» ви можете знайти друзів у Facebook, які є в Instagram, додати більше інформації, але найголовніше - додати фотографію профілю .

Пам’ятайте, що ваша фотографія профілю не повинна бути справжньою фотографією вас самих, але це може бути корисно, якщо ви хочете, щоб люди знали, хто ви.

Якщо цього не зробити, ви можете додати будь-яке вподобане фото. Але обов’язково щось додайте.

Щойно ви додасте свою фотографію (та будь-яку іншу інформацію), розділ "Початок роботи" зникне, і ви просто побачите свою домашню сторінку.