Що таке цифровий дизайн і чому це важливо? Пояснення завдань для UX + UI + веб-дизайнера

Я створював і розробляв додатки та веб-сайти та допомагав масштабувати продукти на малих та великих компаніях, починаючи від власних стартапів, аж до розміру до Google.

Я дізнався про найкращі практики цифрового дизайну завдяки поєднанню методів спроб і помилок, циклів розробки, успішних запусків, збоїв у роботі продуктів, відгуків користувачів та неминучих повторень, які послідували.

Я хочу передати вивчене.

Сподіваюся, мій досвід допоможе вам краще зрозуміти, як працює цифровий дизайн та роль дизайнера в концептуалізації продуктів.

Завдяки цим урокам ви зможете виводити продукцію на ринок більш своєчасно та ефективно та краще обслуговувати своїх користувачів.

Що таке цифровий дизайн і чому це важливо?

Формальне визначення цифрового дизайну продукту - це ітераційний метод проектування, який застосовується з офіційним підходом для вирішення практичної проблеми. Звучить дещо складно, так?

Це не повинно бути.

За допомогою простішої мови дизайнер цифрових продуктів виявляє актуальну проблему, пропонує найкраще можливе рішення із використанням поєднання технологій та виводить його на ринок.

Цифровий дизайн вважається підмножиною дизайну продукту, оскільки цифровий дизайн полягає у створенні продуктів - але за допомогою програмного забезпечення.

Навички, які ви вивчаєте та розвиваєте на freeCodeCamp, допоможуть вам стратегічно та технологічно продумати, як вирішити проблеми. Це тісно пов’язано з практикою цифрового дизайну.

Для впровадження цифрового дизайну вам потрібно буде визначити можливості та знати бажання своїх споживачів.

Цифровий дизайн та реальний світ

Цифровий дизайн орієнтований на користувачів.

Одержимість споживача починається з користувача і працює назад.

Якщо ви не знайомі з цифровим дизайном, ви можете зробити декілька тактичних кроків, щоб дізнатися, що цінують клієнти, і як використовувати поєднання інтерфейсу користувача, інтерфейсу користувача та дизайнерського мислення для вирішення відчутних проблем.

Яку проблему ти вирішуєш?

По-перше, енергійно працюйте, щоб заробити та зберегти довіру споживачів, розуміючи, що ваш продукт та дизайн мають вирішити. Дайте відповіді на такі запитання: чому існує цей продукт? Як це буде використано?

Добре виконаний цифровий дизайн може мати глибокий вплив на користувачів.

Поєднання інтуїтивно зрозумілого користувацького досвіду та простих користувальницьких інтерфейсів може допомогти вашим клієнтам найкраще зрозуміти, як працює ваш продукт.

Мій друг працював, щоб допомогти створити досвід читання iPad. Однією історією, якою він поділився зі мною, є те, як цифрові дизайнери змусили «перегортати сторінки» цифрових книг без особливих зусиль.

Дія перегортання сторінки, подібно до переміщення паперу в справжній книзі, свідчить про те, як спроби дизайну, UX та UI можуть об’єднатись, щоб створити чудовий досвід користувачів.

Наступного разу, коли гортатимете сторінку на своєму iPad, подумайте, чому цей досвід здається цілком природним і простим. Цифровий дизайн, зроблений добре, є магічним.

Інновації та спрощення

По-друге, цифрові дизайнери очікують і вимагають інновацій та винаходів і завжди знаходять способи спрощення. Як і з орієнтацією на клієнтів, вам слід бути обізнаними ззовні, шукати нові ідеї звідусіль і не можна обмежуватися мисленням «не вигаданого тут».

Наприклад, при розробці веб-сайтів важливо зробити кілька справ дійсно, дуже добре. Я дізнався про це, будуючи та оптимізуючи своє нещодавнє творіння «Work From Home Adviser», яке допомагає віддаленим працівникам працювати вдома.

У мене був наставник, який порадив:

“Знай, що ти робиш добре, і як ти можеш це зробити краще. Якщо ви розробляєте свій веб-сайт, ви знаєте, що час цінний, і кожну наступну секунду перебування вашого користувача на вашій сторінці, тим краще. Сильний дизайн може позбавити зайвої затримки від сторінок і підвищити ефективність середовища обслуговування, і до цього потрібно прагнути ».

Зверніть увагу, що ця порада є конкретною (тобто розробити швидкість), а також є широкою (покращуйте досвід користувачів найкращим чином, наскільки це можливо).

Думаючи про цифровий дизайн, знайдіть час, щоб глибоко зрозуміти важелі, які ви можете потягнути, і те, як ці важелі дадуть кращий досвід та результати для ваших користувачів.

Експериментування є ключовим

По-третє, експериментуйте.

Цифровий дизайн, на відміну від проектування фізичних елементів, можна швидко вдосконалити за допомогою спринтів та розгортання коду.

Програмне забезпечення регулюється.

Починаючи зі своїх клієнтів і працюючи в зворотному напрямку, прагнучи спростити і постійно повторюючи, ви можете бути впевнені, що ваш дизайн врешті-решт дотримається. Якщо ви ще не досягли цієї точки, продовжуйте намагатися.

Ось ментальний експеримент, в який я люблю грати зі своїми друзями.

Подумайте, коли ви востаннє купували авіаквиток через Інтернет. Скільки кроків було потрібно для переходу від цільової сторінки до підтвердження сторінки оплати?

Чому, на вашу думку, авіакомпанії змушують користувачів проходити цей процес виписки? Як би ви вдосконалили та спростили процес?

Чудовим способом покращити свої навички цифрового дизайну є практика на майні іншого дизайнера. Подивіться, чи зможете ви це вдосконалити.

Цифрові дизайнери вважають чудовим щось у чомусь початковою, а не кінцевою точкою. Завдяки ітераціям та експериментам цифровий дизайнер може сприймати речі, які працюють добре (або погано), і вдосконалювати їх новими та несподіваними способами.

Якщо ви новачок у галузі цифрового дизайну, це повинно вас збудити.

Приклади роботи з цифровим дизайном і як це допомагає користувачам

Я хочу закінчити на прикладах цифрового дизайну, зробленого добре. Я наводжу приклади та зображення та пояснюю, чому цифровий дизайн є інтуїтивно зрозумілим, простим та актуальним.

Якщо ви хочете розвинути свої навички в цій галузі, знайдіть час, щоб не лише подумати про те, як би вдосконалити чужі сайти, а й навчитися у того, що роблять лідери в цій галузі, і чому .

Приклад №1

Elemental Labs забезпечує неймовірно інтуїтивно зрозумілу графіку, яка допомагає користувачам зрозуміти різницю між своїм продуктом та товаром конкурента. Не читаючи нічого іншого, ви інтуїтивно розумієте, що їх продукт продається як чистіший, чистіший і простіший.

Контраст між кольорами допомагає оці візуально зрозуміти повідомлення і є прикладом чудового цифрового дизайну.

Також зверніть увагу, як грами - загальна одиниця виміру - замінюються міліграмами. Це змушує користувача відчувати, що цукру більше (29000 мг цукру здається багато).

Приклад №2

Woven - це веселий календарний додаток, який полегшує групове опитування. Я використовував різні програмні засоби для координації груп, і це завжди трохи безладно.

Подивіться, наскільки чистою є інфографіка та заклик до дії. Не замислюючись глибоко над товаром, ви можете чітко зрозуміти, як він працює і чому він принесе вам користь: просто виберіть дату, опитуйте людей і подивіться, яка дата найкраща для групи.

Мені подобаються продукти, що поєднують переконливий дизайн, UX, UI та надзвичайно прості в орієнтації.

Приклад №3

Для тих, хто хоче приклад зі світу цифрового та фізичного дизайну, мені особливо подобається LFA Machines.

Набір їх продуктів складний: вони пропонують як напівавтоматичні, так і повністю автоматичні машини для наповнення капсул. Для багатьох людей ця технологія є абстрактною, оскільки вони не бачили подібних машин особисто.

То що робить сайт? Він пропонує відео, яке автоматично відтворюється під час відвідування, щоб побачити, як працює пристрій і які переваги він надає. Цей цифровий дизайн поєднує в собі простоту, чіткість та одержимість споживачами.

Приклад №4

Ось останній приклад.

Якщо ви хочете запустити подкаст, ви можете експериментувати з різним цифровим програмним забезпеченням для подкастів. Buzz Sprout поєднує в собі простоту та зручність користування та приголомшливий стандарт цифрового дизайну.

Коли користувач відвідує їхній сайт вперше, користувачеві пропонують переконливі та зрозумілі вказівки, навчальні посібники та поради щодо створення подкасту.

Ці перемикачі говорять все: вони роблять процес відбору дуже зручним для користувача та пришвидшують процес створення подкасту. Лише за допомогою однієї кнопки дизайн поєднує в собі сильний дизайн, естетику та зручність використання.