Як користуватися Photoshop - Безкоштовні підручники для початку роботи

Photoshop - це найкраще програмне забезпечення для редагування зображень у світі. Для багатьох робіт потрібні знання, як користуватися Photoshop. Він використовується дизайнерами, веб-розробниками, художниками-графіками, фотографами, креативними професіоналами тощо.

Photoshop має криву навчання і може залякувати для початківців. На щастя, є купа чудових безкоштовних підручників, щоб навчитися користуватися Photoshop. Ось 7 місць, де ви можете відвідати безкоштовні підручники з Photoshop.

Офіційні підручники

Одне з найкращих місць для безкоштовного вивчення Photoshop - безпосередньо від Adobe, компанії, яка виробляє Photoshop.

Adobe пропонує на своєму веб-сайті 190 безкоштовних підручників Photoshop. Кожен підручник містить зразки файлів, відео та письмові інструкції. Ви можете навчитися усьому, починаючи від основ і закінчуючи розширеними темами.

Дізнайтеся у Adobe тут: //helpx.adobe.com/photoshop/tutorials.html

Основи Photoshop від GCFLearnFree.org

Цей безкоштовний підручник Photoshop фінансується Фондом спільноти доброї волі. Курс охоплює основні та розширені завдання та є чудовим вступом до Photoshop.

Переглянути курс можна тут: //edu.gcfglobal.org/en/photoshopbasics/

Основи Photoshop

На веб-сайті photoshopessentials.com є купа безкоштовних підручників Photoshop. У когось є відео, а у когось немає, але вони все добре зробили.

Вони пропонують покрокові підручники для всіх рівнів навичок, написані з урахуванням початківців. Вони мають підручники з основ Photoshop, редагування та ретушування фотографій, текстових ефектів тощо.

Перевірте сайт: //www.photoshopessentials.com/

Зірка Photoshop

Photoshop Star схожий на Photoshop Essentials. Вони мають багато безкоштовних підручників Photoshop. Навчальні посібники - це покрокові посібники для створення безлічі різних ефектів у фотошопі.

Більшість навчальних посібників містять вихідні файли, яким слід керуватися, переглядаючи навчальні посібники.

Почніть вчитися тут: //photoshopstar.com/

Кафе Photoshop

Це ще один сайт, який має безліч різних безкоштовних підручників Photoshop. Дізнайтеся, як використовувати різні інструменти у Photoshop для створення найрізноманітніших виглядів та ефектів. На сайті також є кілька платних курсів.

Завітайте сюди, щоб ознайомитись із навчальними посібниками: //photoshopcafe.com/

Повний посібник для початківців для Photoshop

Цей безкоштовний курс розпочався ще в 2014 році. Але майже все, що було в курсі, як і раніше має відношення до найновішої версії Photoshop. Якщо ви шукаєте єдиний відеокурс, який охоплює все, що вам потрібно знати про Photoshop, це хороший вибір.

Почніть дивитися тут: //www.youtube.com/watch?v=sF_jSrBhdlg&list=PLYfCBK8IplO6v0QjCj-TSrFUXnRV0WxfE&index=1

Канали YouTube

Є багато чудових каналів YouTube, які мають високоякісні підручники з Photoshop. Перегляньте такі канали:

  • Навчальний канал Photoshop: //www.youtube.com/channel/UCdQ_ZkYaMe6qPoueUyPQgpQ
  • PiXimperfect: //www.youtube.com/channel/UCMrvLMUITAImCHMOhX88PYQ
  • tutvid: //www.youtube.com/user/tutvid
  • PHLEARN: //www.youtube.com/user/PhlearnLLC