Уроки 7 кодерів-самоучок, які зараз працюють повним робочим часом розробниками програмного забезпечення

Як ти можеш залишатися мотивованим, навчаючись кодувати?

Вивчення веб-розробки - це шлях з безліччю злетів і падінь. У вас може бути один день, коли ви з’ясуєте важку проблему і відчуєте себе абсолютно дивовижно. Але тоді вже наступного дня ти застряєш у, здавалося б, легкій проблемі годинами. У підсумку ви відчуваєте себе цілком переможеними.

Часто важко побачити світло в кінці тунелю. Але коли ви потрапляєте в ці жорсткі темні плями, спробуйте знайти мотивацію, щоб там затриматися.

Нагадуйте собі про свою кінцеву мету у навчанні кодуванню. Можливо, це отримати кращу роботу, забезпечити сім’ю чи знайти більш цілеспрямовану форму роботи.

Ви також можете підбадьорити інших людей, які перебувають на одному човні з вами. Знання того, що є люди, які борються з тими ж проблемами, може бути надзвичайно обнадійливим. І бачити, як вони пробиваються, може стати всією мотивацією, яку вам потрібно продовжувати.

Тому що ви будете знати, що ви не самотні. Це одна з найбільших переваг таких спільнот, як freeCodeCamp. Справа не лише в уроках кодування. Йдеться про те, щоб бути частиною спільноти, де інші люди мають такі ж мрії та цілі, як і ви.

З цією метою я зібрав збірку історій звідси на freeCodeCamp. Автори - такі люди, як ви, які пробились до своєї кінцевої мети - пошуку роботи з веб-розробки.

Читаючи ці історії, я сподіваюся, що ви знайдете натхнення та підбадьорення.

Історії

Історія No1: Як я перейшов від продажу їжі на вулиці до роботи у провідних фірмах в галузі технологій Альваро Відела

Альваро Відела навчав себе PHP через місцеве інтернет-кафе та деякі книги, надіслані йому родичем. Після нескінченних ночей навчання та практики він влаштувався на роботу в технологічну компанію.

Якщо ви прочитали лише одну історію з цього списку, виберіть цю. Це добре написане оповідання про те, що можливо, коли ти справді до чогось доводишся.

Історія No2: Як я влаштувався на першу роботу веб-розробником Гвендолін Фарадей

Гвендолін Фарадей працювала штатно в ресторані та допомагала бабусі. У 2015 році, випадково зайнявшись підручниками з кодування, вона вирішила взяти олл-ін.

Вона вступила до Treehouse і стала звичайною у спільноті freeCodeCamp. Вона постійно вчилася і ставила себе там. І одним із ключів, який допоміг їй знайти роботу, було розширення її особистої та Інтернет-мережі.

Історія №3: Моя подорож до веб-розробника з нуля без ступеня спеціаліста Сергія Гарсії

Сергій Гарсія написав дуже глибокий розповідь про те, як він почав вивчати веб-розробку та влаштувався на повну робочу посаду.

Він писав не лише про свою подорож, але й про те, які ресурси йому найбільше допомогли в подорожі. І він поділився своїм досвідом на першій роботі та отриманими уроками.

Історія No4: Як перейти від любителя до професійного розробника Кена Роджерса

Історія Кена Роджерса одночасно надихає і практична. Він навчав себе веб-розробці, працюючи повний робочий день в ландшафтному дизайні. Після запиту на інформаційне співбесіду у веб-магазині розробників йому запропонували штатну роботу.

Кен поділився своєю історією, а також написав дорожню карту, як стати професійним веб-розробником.

Історія No5: Як я перейшов від програмування за допомогою функціонального телефону до роботи в стартапі MIT від Елвіса Кідери

Елвіс Чидера дізнався, що безперервна практика допомагає йому вдосконалювати читання та письмо в школі. Він застосував ту саму ідею до вивчення програмування та створив власні реальні проекти додатків.

Все як підліток без ноутбука! Як зазначено в назві, Елвіс зараз працює на стартап MIT.

Історія №6: Як я переконав роботодавця ризикнути мені і заплатити за те, що я навчився кодувати Ріком Вестом

Працюючи сантехніком, Рік Вест почав вчитися веб-розробці самостійно. Пізніше він задумався записатись у завантажувальний табір, але, провівши цифри, зрозумів, що це економічно недоцільно для нього та його родини.

Тож він застосував деяку винахідливість. Він надіслав електронною поштою деякі компанії для інформаційних співбесід, і в підсумку його найняла одна з них!

Історія No7: Як я отримав роботу розробника React під час мого виклику # 100DaysOfCode від Денні Хуанга

Денні Хуан завжди хотів навчитися кодуванню. Він починав з треку freeCodeCamp і виконував 100 днів випробування коду.

Він займався 2–4 години на день та інвестував у те, щоб зробити свій профіль GitHub привабливим для роботодавців. У день 97 Денні отримав першу пропозицію про роботу.

Історія Денні виділяється тим, що він відстежував свій прогрес і досягнення.

Уроки, які ви можете взяти з цих історій

Читаючи ці історії, я знайшов досить багато спільних ниток. Це принципи, які багато з них застосовують на практиці для досягнення своєї мети.

Доручіться навчанню.

Всі ці люди прагнули навчитися кодувати, жертвуючи сном та своїм соціальним життям. Вони проводили години на день (або ніч!), Присвячені навчанню та практиці.

 • Елвіс вивчав HTML та CSS щодня після школи у W3Schools.
 • Сергій продовжував самостійно вчитися додатковій веб-розробці навіть після працевлаштування.
 • Гвендолін вирішила, що 2015 рік стане її роком для навчання кодуванню, і виділила кілька годин на день для навчання.
 • Денні прагнув вивчати кодування щонайменше одну годину на день.
 • Кен розпочав роботу о 6 ранку, а вечорами та на вихідних вивчав PHP та Laravel.

Дотримуйтесь структури.

Будь то завантажувальний табір, книга чи онлайн-курс, спробуйте дотримуватися вже існуючої структури. Це полегшить відстеження вашого прогресу та зробить кінцеву мету більш здійсненною.

 • Сергій створив власний навчальний шлях на основі найпоширеніших вимог до списку вакансій.
 • Денні зафіксував виклик # 100DaysOfCode.
 • Альваро мав бачення програми для місцевих карт і дав собі термін, щоб заповнити її.
 • Гвендолін закінчив трек Treehouse та інтерфейсну частину freeCodeCamp.

Побудуйте речі.

Найкращий спосіб перетворити знання свого класу на практичні знання - це будувати речі. Вони можуть бути страшними та наповненими кодом спагетті. Але важливо те, що ви створюєте речі в реальному світі і навчаєтесь у них.

 • Кен створював програми PHP та Laravel, коли дізнався.
 • Елвіс створив програму для соціальних мереж, групову програму SMS та програми для Android.
 • Альваро створив місцевий додаток карт, який він використовував під час співбесіди.

Бути сміливим.

Ви ніколи не почуєтесь по-справжньому готовим до наступного кроку. Але це не означає, що ви не готові. Не бійтеся йти на ризик, який може окупитися просуванням по кар’єрі.

 • І Кен, і Річ звернулися до компаній на інформаційні співбесіди, і в підсумку отримали пропозиції про роботу.
 • Альваро попросив родича, який проживає в США, прохання прислати йому кілька книг з програмування, і вона придбала та відправила йому їх.
 • Елвіс поставив себе там, створюючи реальні живі програми та знаходячи для них користувачів.

Побудуйте свою мережу.

Сьогодні один із найкращих способів знайти роботу - це через вашу мережу. Якщо ви інвестуєте в людей та організації сьогодні, вони можуть інвестувати у вас у майбутньому.

 • Гвендолін отримала кілька пропозицій про роботу через створення власної мережі та мережі в Інтернеті.
 • Альваро вперше почув про технологічну компанію, в якій він в підсумку працював через друга, який спонукав його подати заявку.

Нехай це спрацює.

Не завжди все піде так, як ти хочеш. Але не здавайтесь! Завжди є інший спосіб.

 • Рік не відмовився від своїх прагнень після того, як зрозумів, що завантажувальний кемп не є можливим - він обійшов його, звернувшись до компаній.
 • Перший додаток Елвіса не вдався, але він продовжував намагатися знайти інші проекти для побудови.
 • Коли CodeCloud.me не вийшов у Гвендолін, вона пішла далі і в кінцевому підсумку використала freeCodeCamp для навчання.
 • Денні намагався і не зумів навчитись веб-розробці, але потім пройшов виклик # 100DaysofCode.

Що це означає для вас?

Читати та насолоджуватися історіями інших людей про успіх - це чудово. Але іноді ми можемо бути заспокоєні бездіяльністю, живучи заступницько через інших.

Спробуйте дізнатися, що робили ці веб-розробники. Чи можете ви застосувати будь-яку з їх стратегій у своєму власному житті? Чи якась частина їхніх історій викликала уявлення про те, що ви можете спробувати? Якщо так, залиште коментар нижче!

Оригінальним авторам цих дописів: дякую, що поділилися своїми подорожами з усіма нами!

Хочу більше?

? Прочитайте більше підручників у моєму блозі, coder-coder.com.

? Зареєструйтесь тут, щоб отримувати електронні листи про нові статті.

? Приєднуйтесь до понад 25 000 інших - дотримуйтесь @thecodercoder в Instagram.

? Перегляньте підручники з кодування на моєму каналі YouTube.