Хочете дивовижні безкоштовні підручники з кодування? Підпишіться на ці канали YouTube.

На YouTube так багато чудових БЕЗКОШТОВНИХ підручників та курсів програмного забезпечення!

Я веду канал YouTube без реклами freeCodeCamp. У нас є повні відео-курси та навчальні посібники з багатьох популярних мов програмування та фреймворків (включаючи JavaScript, Python, Java, Ruby, C, C ++, Angular тощо).

Я також стикався з багатьма іншими каналами YouTube, які пропонують дивовижні безкоштовні підручники з програмування. Безкоштовні підручники на цих каналах такі ж хороші чи кращі, ніж ті, за які ви заплатили б.

У цій статті я перелічую десять каналів YouTube, на які вам слід підписатися, якщо ви хочете вдосконалити свої навички кодування. Це не в особливому порядку.

Дуже корисно буде переглянути підручники на одну і ту ж тему від різних творців. Навчання з різних точок зору може допомогти вам глибше зрозуміти поняття.

У цьому списку є багато чудових каналів, для яких у мене не було місця. Повідомте людей у ​​розділі коментарів про інші канали, які вони мають ознайомитись з безкоштовними підручниками з програмування.

Поїзд кодування

Поїзд кодування

У цьому каналі YouTube я щотижня публікую відео-посібники з "творчим кодуванням". Висвітлювані теми варіюються від основ ... www.youtube.com

Щоб записати високоякісні підручники в прямому ефірі без редагування, потрібно багато навичок. Але це саме те, що робить Деніел Шиффман з Coding Train. Він викладає складні теми у цікавій формі, яку легко зрозуміти новачкам. Побачивши вступне відео каналу, ви дізнаєтесь, чому вам потрібно негайно підписатися.

ЗМІ для подорожей

ЗМІ для подорожей

Traversy Media містить найкращі підручники з веб-розробки та програмування для всіх останніх веб-сайтів… www.youtube.com

Пристрасть Бреда Траверсі до досконалості справді демонструється у його відео. Його стиль без пуху - привітний і приземлений. Здається, він точно розуміє те, що повинні знати програмісти-самоучки. На його каналі є підручники з найрізноманітніших фреймворків та мов веб-розробки.

Дерек Банас

Дерек Банас

Я роблю підручники на основі ваших запитів. Я висвітлю будь-яку тему, яку ви можете собі уявити. Я завантажую нові відеоролики для програмування на… www.youtube.com

Дерек Банас справді є програмістом для всіх торгів. Він має підручники на професійному рівні з майже всіх популярних (і деяких менш популярних) мов програмування. На даний момент у нього більше підписників, ніж у будь-кого іншого в цьому списку, і це цілком заслужено. Його канал - найкраще місце для пошуку, якщо ви хочете вивчити мову програмування.

LearnCode.academy

LearnCode.academy

100% БЕЗКОШТОВНІ підручники з веб-розробки, підручники з дизайну веб-сайтів та багато іншого. Включаючи, але не обмежуючись ними: HTML, CSS ... www.youtube.com

Уілл Стерн із LeanCode.academy привносить у свої навчальні програми майже 20-річний досвід веб-розробки. Він має дивовижний повний курс, який охоплює все, що вам потрібно знати, щоб стати веб-розробником.

Поради для розробників / FunFunFunction

Підказки розробника

DevTips - це щотижневе шоу для ВАС, які хочуть надихнутися? і вчитися? про програмування. Проводить Девід та MPJ… ww w.youtube.com

Dev Tips існує вже деякий час, але нещодавно його взяли Девід і MPJ. MPJ також запускає канал Fun Fun Function. Обидва дуже корисні канали, але Dev Tips має більше підручників, ніж FunFunFunction. DevTips - чудовий канал, якщо ви хочете підручники про фреймворки JavaScript.

LevelUpTuts

LevelUpTuts

TLDR; 840+ безкоштовних відеоуроків, створених, записаних, відредагованих, опублікованих та підтримуваних Скоттом Толінським. Рівень історії ... www.youtube.com

LevelUpTuts має більше навчальних відео, ніж більшість інших каналів програмування. Це чудовий канал для вивчення найкращих практик веб-розробки. Зосереджено увагу на інтерфейсних рамках. Скотт Толінський з LevelUpTuts також проводить один із найкращих подкастів веб-розробки, Синтаксис.

Мережевий ніндзя

Мережевий ніндзя

Зафіксуйте свої навички розвитку. Підручники з Node.js, JavaScript, CSS, HTML, Vue.js, React та багато іншого ... www.youtube.com

Коли Шон з The Net Ninja каже, що він допоможе тобі зрозуміти ваші навички розвитку, він не жартує. Це високоякісні навчальні посібники, які охоплюють повну розробку веб-стеків. І всі люблять британський акцент, так?

sentdex

sentdex

Підручники з програмування на Python, які виходять далеко за рамки основ. Дізнайтеся про машинне навчання, фінанси, аналіз даних… www.youtube.com

Це канал для передових підручників з Python. Хоча він пояснює речі так, як це може зрозуміти новачок, він висвітлює більш просунуті теми, які не висвітлюються в інших каналах. Він має кілька чудових підручників з машинного навчання і навіть показує, як запрограмувати самохідну машину на гру GTA5.

Сірадж Раваль

Сірадж Раваль

Я Сірадж. Я йду на шлях бойових дій, щоб надихнути та навчити розробників будувати штучний інтелект. Ігри, музика, чат-боти… www.youtube.com

Канал Сіраджа Раваля є найзабавнішим у цьому списку. Я думаю, можна з упевненістю сказати, що Сірадж - єдиний програміст, який регулярно фіксує фрістайл на своїх відео. Його канал також є одним з найкращих місць для вивчення штучного інтелекту та глибокого навчання. Siraj приголомшливо робить технічні відео високого рівня, які все ще цікаві та розважальні.

CS Dojo

CS Dojo

Привіт всім! Мене звати YK, і я тут роблю відео, в основному про програмування та інформатику. У мене також є канал ... www.youtube.com

CS Dojo - один з найбільш швидкозростаючих програмних каналів на YouTube. Причина очевидна: CS Dojo має стабільно якісні навчальні посібники. Канал зосереджений на Python, структурах даних та алгоритмах.