Я провів 3 місяці, подаючи заявки на роботу після кодування завантажувального табору. Ось що я дізнався.

Менш обговорювана частина подорожі завантажувача - це те, що відбувається після закінчення навчання - коли ви шукаєте цю шестизначну посаду розробника.

Я завершив Hack Reactor у липні 2016 року і пройшов майже 3 місяці, перш ніж прийняти пропозицію від Radius Intelligence. Я подав заявку в 291 компанію, зробив 32 екрани телефону, 16 технічних екранів, 13 завдань кодування, 11 на сайтах і отримав 8 пропозицій. Пропозиції варіювались від 60-125 тис. Доларів США до зарплати від компаній по всьому США, а також як для робочого місця, так і для повноцінних ролей. Загалом 2,8% заявок стали пропозиціями.

Ось 5 речей, про які я хотів би знати до початку пошуку роботи.

Статистика №1: Дізнайтеся про реальних людей

Спочатку я подавав заявки в компанії, які застосовують рушничний підхід. Я подав заявку через Indeed.com, AngelList, LinkedIn, StackOverflow, Hacker News, веб-сайти компаній і навіть Craigslist.

Я б подав резюме для будь-якої ролі, яка бажає React, Node або JavaScript. У перший тиждень я подавала заявки в 15–20 компаній на день.

Pro-Tip: Знайдіть компанії, використовуючи це репозиторій для простого застосування.

У мене врожайність була низькою. Менше п’яти відсотків компаній відповіли мені. Я кидав заявки в чорну діру.

Все змінилося, коли один з моїх одногрупників, колишній вербувальник, поділився путівником з пошуку роботи. Він сказав нам надсилати електронні листи безпосередньо реальним людям з кожною заявкою. Це може бути хто завгодно. Поки хтось це читає.

Відтоді, коли я подавав заявку, я шукав компанію в LinkedIn і надсилав електронною поштою комусь із їхньої команди інженерів або найму.

Для більшості невеликих компаній або керівників рівня С формат електронної пошти, як правило, [email protected] Для більших компаній це може бути [email protected]

Щоб перевірити електронні листи, я використовував Rapportive для перехресної перевірки електронних листів з обліковими записами в соціальних мережах.

Результати були приголомшливі. Понад 150 надісланих електронних листів, мій рівень відповіді становив колосальних 22%.

Також чудово було почути від реальних людей. Дивно, але керівники та технічні директори відповіли мені. Інколи навіть самі брали у мене інтерв’ю.

На винос: якщо ви подаєте заявку через вхідні двері, переконайтеся, що потрапляєте до людей.

Інсайт №2: Почніть з малого і рухайтеся вгору

Вас чекають співбесіди рівня 1 (нетехнологічна компанія, яка потребує будь-якого розробника), де інтерв’юери запитують у вас не що інше, як дрібниці JavaScript.

Ви зіткнетеся з інтерв’ю 9 рівня (рівень Google / Facebook), де інтерв’юери задаватимуть складні запитання щодо структури даних та алгоритму.

Я стратегічно налаштував свій процес, щоб раніше проводити співбесіди нижчого рівня, а згодом - інтерв’ю вищого рівня.

Рано я набрався досвіду, зміцнив впевненість і забезпечив пропозиції від компаній, які мали менш інтенсивні співбесіди.

Отримавши більше досвіду, я фактично «вирівнювався». Я став здатним проходити співбесіди в компаніях з вищими штатами найму. Це проілюстровано нижче як лінійна кореляція між кількістю тижнів, які я пройшов у процесі, та базовою зарплатою, яку мені запропонували.

Я розблокував жорсткіші запитання. Я розблокував вищі зарплати. І врешті-решт, я розблокував роботу, яку взяв.

На винос: Плануйте брати участь у більш простих співбесідах на ранніх стадіях, а більш складних - на початку.

Статистика №3: ​​Навчайтеся так, як від цього залежить ваша майбутня робота (адже вона залежить)

Я ненавиджу вам це розказати, але найголовніше, що ви могли робити в будь-який момент, - це навчання та підготовка.

Чому? Тому що ви не отримаєте пропозицію, якщо у вас немає хороших відповідей на запитання, які вони вам задають.

Люди не направлять вас, якщо вони не вважають, що ви готові до їхніх співбесід.

Виходячи з Hack Reactor, моїми слабкими сторонами були структури даних та алгоритми. Дослідження Triplebyte показало, що в цих областях програми початкового табору слабші, ніж студенти з інформатики.

Тож я вчився і практикувався. Щодня.

Цілі дні я присвячував вивченню алгоритмів сортування. Іншими днями я зосереджувався на розумінні того, як працює Інтернет.

Якби я не повністю розумів концепцію, я б цілий день переглядав відео YouTube або шукав StackOverflow, поки не зрозумів.

Я знайшов наступні навчальні матеріали корисними:

 • InterviewCake: Мій улюблений ресурс для структур даних та алгоритмів. Він розбиває рішення на покрокові фрагменти - чудова альтернатива Cracking the Code Interview (CTCI). Єдина проблема, що у них не виникає більше проблем!
 • Розділ системного дизайну HiredInTech: Чудовий посібник для питань співбесіди при проектуванні системи.
 • Coderust: Якщо ви уникаєте CTCI, як чума, Coderust 2.0 може бути ідеальним для вас. За 49 доларів ви отримуєте рішення практично на будь-якій мові програмування з інтерактивними схемами.
 • Як підготуватися до технічних співбесід у Reddit: Я постійно використовував це як орієнтир для того, як я був підготовлений.
 • Запитання для інтерв’ю: вичерпний перелік основних питань.
 • Leetcode: ресурс для запитань щодо алгоритму та структури даних. Ви можете фільтрувати за компаніями, так, наприклад, ви можете отримати всі запитання, які зазвичай ставлять Uber або Google.
На винос: Не існує занадто багато підготовки.

Інсайт No4: Виставте найкращу ногу вперед

Вирватися в галузь важко. Ви повинні добре виступати, навіть коли ви не повністю підготовлені. Щоб досягти успіху, ви повинні бути власним захисником.

Продай себе

У Hack Reactor ми навчилися маскувати свою недосвідченість. У своїх особистих оповіданнях ми навмисно опускаємо нашу освіту з початкового табору.

Чому? В іншому випадку компанії автоматично класифікують нас на молодших ролях розробників або позначають як „недостатньо досвіду”.

В одному з інтерв'ю зі стартапом, інтерв'ю відразу пішло на південь, як тільки вони зрозуміли, що я зробив буткемп. Одна компанія використала це проти мене і запропонувала мені пропозицію на суму 60 тис. Доларів, порівняльний аналіз проти молодших розробників.

Зрештою, вам потрібно переконати компанії, що ви можете виконати цю роботу.

У той же час вам потрібно переконати себе, що ви можете виконати цю роботу.

Ти можеш. Зосередьтеся на своїй любові до програмування. Зосередьтеся на тому, що ви створили за допомогою React та Node. Зосередьтеся на демонстрації своїх глибоких знань у JavaScript та будь-яких інших мовах, які ви вивчили.

Тільки тоді вони можуть виправдати надання вам роботи.

Це двостороння розмова

Співбесіда - це взаємне вивчення придатності працівника та роботодавця. Хоча ваша робота - переконати роботодавців прийняти вас на роботу, а їхня робота - завоювати вас.

Не соромтеся використовувати співбесіду як можливість оцінити можливість працевлаштування.

Я спілкувався з будь-якою компанією, навіть якщо у мене був найменший інтерес.

Я відвідував сайти по всій країні з будь-якою компанією, яка запросила мене. Я ставив запитання і підбирав знання про організацію команди інженерів, використовувані технології та інструменти, виклики компанії та архітектуру системи.

Підказка: Під час співбесід задайте такі запитання: З якими технічними проблемами ви нещодавно стикалися? Що Вам подобається працювати в компанії X? Як структуровані команди і як зазвичай розподіляються завдання?

Я розглядав кожну взаємодію як можливість навчання. Кожна взаємодія допомогла мені вдосконалити свої презентації, інтерв’ю та технічні навички. Кожна невдача допомагала мені знаходити свої сліпі плями.

На винос: Не продавайся коротко! І пам’ятайте, це взаємне дослідження.

Інсайт №5: Це марафон, а не спринт

Подорож далеко не проста. Протягом 3 місяців я шліфував 6 днів на тиждень. Але я намагався піклуватися про себе.

Деколи я вчився у друзів. Іншими днями я ходив би знайти кафе і вчитися наодинці, або тусуватися у вітальні випускників Hack Reactor. І щотижня я реєструвався у нашого кар’єрного консультанта, щоб поговорити про мій прогрес.

Під час процесу легко вигоріти. Харчуйтесь добре, спите і займайтеся спортом.

Це може стати самотнім. Проведіть час з друзями, які переживають той самий досвід.

На винос: Підготуйтеся до довгої гри та переконайтеся, що ви піклуєтеся про себе.

Таким чином, ключовими висновками є:

 1. Дізнайтеся про реальних людей
 2. Почніть з малого і рухайтеся вгору
 3. Навчайтеся так, як від цього залежить ваша майбутня робота
 4. Виставте найкращу ногу вперед
 5. Це марафон, а не спринт

Процес може здатися нескінченним, але ви все-таки встигнете. Продовжуйте вводити години. Продовжуйте надсилати програми. Продовжуйте дбати про себе. Зрештою все це окупається.

Особлива подяка Ділану Тран, Карен Чжао, Рохіту Сонячному Рекхі, Джейку Пейсу, Анаміті Гуха, Стефані Лю та багатьом іншим.

Будь ласка, поділіться цим із друзями, які проходять пошук роботи. Якщо вам подобається прочитане, натисніть цю кнопку below нижче.