Amazon спростив додавання звуків до власних навичок Alexa

Я визнаний чемпіоном Amazon Alexa і опублікував на платформі понад двадцять власних навичок. Я продовжую шукати нові способи розширити цю технологію, і один із найкращих способів покращити взаємодію з користувачами - це додавання звуків. З огляду на нещодавнє вдосконалення платформи Amazon Alexa, це стало ще простіше. Ось короткий огляд того, як ви можете скористатися цією новою функцією.

Як працює Amazon Alexa

Платформа Alexa має можливість увімкнути власні навички сторонніх розробників. Зараз їх доступно понад 30 тис., І мільйони користувачів Alexa можуть увімкнути їх на своїх пристроях. Вони варіюються від замовлення піци з популярної мережі до відтворення звуків, що допомагають заснути.

Архітектура цих спеціальних навичок має дві складові. Перший - це голосовий компонент, який використовує моделі машинного навчання платформи Alexa. Це те, що перекладає вимови вимовленого слова до набору інструкцій.

Інший компонент - це логіка if / then / else, яка вирішує, яка відповідь повинна повернутися до користувача. Це розміщено на функції AWS Lambda.

Для підвищення кваліфікації можна використовувати додаткові послуги AWS, а також сторонні інструменти. Це включає запис власних звуків та графіки MP3, які можна використовувати за допомогою функції лямбда.

Щоб додати звуки, файли MP3 завантажуються у відро S3 і застосовується відповідна політика доступу, щоб їх можна було прочитати пристроєм Alexa.

Проблеми з додаванням власних звуків

Однією з перешкод для включення звуків у власні навички була здатність записувати високоякісні звуки. Ці звуки повинні відповідати точним стандартам для платформи, включаючи бітрейт та частоту дискретизації. Це можна зробити за допомогою досвіду редагування звуку за допомогою програмного забезпечення, такого як Audacity, але додає час для розвитку вміння.

Запис високоякісних звуків також може бути проблемою. Існують програми для мобільних пристроїв, які дозволяють записувати, але доступ до найрізноманітніших звуків утруднений. Наприклад, запис гуркоту літака або звуку, який видає слон.

Крім того, розробник Alexa може шукати звуки, записані іншими. Є кілька сховищ в Інтернеті, які їх мають, але більшість коштує грошей на ліцензування і вимагає повторної вибірки з таким програмним забезпеченням, як Audacity, щоб отримати правильні звукові атрибути.

Безкоштовний вміст MP3

Зараз Amazon опублікував каталог сотень звуків, вже записаних за точними стандартами, які вимагає платформа. Як і на схемі архітектури вище, вони публікуються у сегменті S3 на AWS і можуть використовуватися будь-якими спеціальними навичками.

Повний список наведено на сторінці розробника, і ось основні категорії.

Асортимент просторий. Двигуни для мотоциклів, шуми від феєрверків та рев ведмедя - у вас під рукою. За їх використання не вимагається винагорода, а вартість завантаження звукових кліпів не стягується з вашого облікового запису AWS.

Як використовувати звук у базовій навичці

Якщо ви тільки починаєте роботу з Amazon Alexa, почніть з основних шаблонів на сторінці Alexa GitHub. Це включає створення навичок дрібниць, навичок фактів або простих ігор в здогадки. Наприклад, нещодавно я опублікував забавну навичку для дітей під назвою «Великоднє полювання на яйця». Ось повний репо на GitHub, включаючи як функцію Лямбда, так і модель намірів.

За допомогою будь-якої відповіді на повідомлення ви можете додати синтаксис SSML, щоб включити посилання на файл MP3 у сегменті S3. Ось приклад з «Привітального обробника» для навички писанки.

// This is the initial welcome message var welcomeMessage = "Welcome to the Easter Bunny Egg Hiding Game. I will ask you multiple questions that you should answer yes or no. Based on your choices, I will make a recommendation on where to hide an egg. Are you ready to begin?"; this.emit(':ask', welcomeMessage, repeatWelcomeMessage);

Коли користувач вперше використовує цю користувацьку навичку, пристрій Alexa відтворює звуковий кліп для труби, потім читає синтаксис стандартним голосом.

Готові розпочати?

Підпишіться на безкоштовний рахунок розробника на Amazon і почніть будувати свою першу навичку вже сьогодні! У блозі розробників Amazon є декілька чудових ресурсів, якими можна скористатися на цю тему, зокрема ця остання публікація, яка дає ідеї щодо використання цього нового вмісту.