Біткойн: гортання монети

“Ніхто не бачить бульбашки. Ось що робить це бульбашкою ”. - Великий короткий

Ви мусите бути ознайомлені з наведеною вище цитатою, якщо ви дивилися фільм Крістіана Бейла "Великий короткий" . Чи означає це, що біткойн - це міхур, який чекає вибуху? Можливо. Правду ще ніхто не знає . Важко оцінити, чи щось є бульбашкою, просто читаючи новини або стежачи за ринком. Отже, давайте почнемо з розуміння того, що таке біткойн?

Біткойн - це децентралізована цифрова криптовалюта. Розгублений? Візьмемо приклад. Скажімо, ви замовляєте навушники у Amazon через продавця і хочете точно знати, де вони були, до того, як їх вам відправили. Як ви це дізнаєтесь? Відповідь полягає в тому, що ви не можете. Ви не можете точно знати джерело продукту, і точно не можете з’ясувати всі транзакції, пов’язані з цими навушниками.

Уявіть, якби існувала якась цифрова книга, яка могла б розповісти вам все це та багато іншого? Є. Blockchain - це розподілена цифрова книга, яка зберігає всі транзакції, пов’язані з певним продуктом або активом . Але що тоді таке біткойн? Технологія блокчейн - це те, що робить можливим біткойн.

Біткойн є одноранговою децентралізованою цифровою валютою, яка використовується для купівлі та продажу продуктів в Інтернеті. Децентралізована означає, що біткойн не управляється і не випускається компанією, урядом чи фінансовою установою. Біткойн використовує блокчейн для зберігання всіх транзакцій у цифровій книзі, яка потім доступна кожному в усьому світі за допомогою своїх комп'ютерів. Тепер, коли ви зрозуміли основи, давайте зрозуміємо, чому навколо біткойна стільки галасу.

1 біткойн на момент написання цієї статті коштував 10 886,85 доларів . Божевільний, правда? У квітні 2011 року біткойн коштував 1 долар, а зараз, через 6 років, він коштує більше ніж у 10 000 разів від його початкової вартості. Але чому ціна біткойна така висока? Зростаючий попит на біткойни та обізнаність громадськості про криптовалюти спричиняють зростання ціни на біткойн .

Ціна біткойна останнім часом сильно коливається, але деякі роблять ставку на те, що ціна біткойна зросте до 40 000 доларів до кінця 2018 року. Люди навіть купують 5% від 1 біткойна, щоб вони могли його продати і заробити прибуток, коли ціна зросте знову. Різні біржі біткойнів, такі як Coinome, Zebpay, Unocoin та деякі інші в Індії, в даний час дозволяють населенню купувати та продавати біткойни, також відомі як BTC. Отже, чи варто інвестувати в біткойн? Сподіваюся, я зможу допомогти вам відповісти на це питання до кінця цієї статті.

Уоррен Баффет, один із найбагатших людей у ​​світі і людина, яку широко вважають одним з найкращих інвесторів свого часу, сказав таке про біткойн: "Це міраж".

Декілька інших діляться його думками, але чи означає це, що вони мають рацію? Ну, вони можуть бути, але досить складно оцінити щось подібне і хто знає, що може статися в майбутньому. Давайте розглянемо деякі важливі моменти:

  1. Волатильність: Ціна біткойна сильно коливається, і хоча його називають валютою, зміна ціни на 15% за один день викликає занепокоєння. Хоча, ви б сьогодні не замислювались над цим, якби інвестували в біткойн кілька років тому, тому що вже були б мільйонером.
  2. Проблеми з регулюванням: різні країни, такі як Китай, ввели різні обмеження для спроби регулювати біткойни, а деякі країни навіть повністю заборонили використання біткойнів. Деякі вважають, що кілька країн працюють над власною криптовалютою, а це означає більше регулювання.
  3. Bubble: Біткойн в минулому проводив кілька порівнянь з іншими бульбашками, особливо через коливання цін та величезний ажіотаж навколо нього.
  4. Легальність: Хоча, купівля або продаж біткойна в Індії не вважається ні законною, ні незаконною, але Резервний банк Індії ще не оголосив його валютою.
  5. Шахрайство: Різні особи та компанії звертаються до громадськості, щоб попросити їх інвестувати в біткойн через них, але оскільки інвестиції в біткойни не регулюються, якщо вас хтось обманює, ви нічого з цим не можете зробити.
  6. Ціна: Золотим правилом інвестицій є не вкладати суму, яку ви не можете собі дозволити втратити. Якщо ви хочете інвестувати в біткойн, то придбайте невелику порцію в 1 BTC, але не купуйте велику суму, якщо ви не повністю розумієте ринок. Крім того, було б непогано купувати його, коли ціна нижча за звичайну.
  7. Майбутнє: Ринкова капіталізація біткойнів набагато вища, ніж будь-яка валюта чи акції. Він використовується у всьому світі і є справді міжнародним.
  8. Гаманець: Після придбання біткойна в Інтернеті вони зберігаються у віртуальному гаманці, але вони не є повністю захищеними, оскільки компанія, що володіє гаманцем, може бути зламана. Важливо пам’ятати, що якщо ви вирішили придбати біткойн, не зберігайте його на онлайн-платформі обміну монет. Натомість вийміть його та зберігайте на апаратному або офлайн-гаманці, щоб він був у безпеці.
  9. Постачання: Кількість існуючих біткойнів, як очікується, не перевищуватиме 21 мільйона, а оскільки існує кінцева кількість, попит продовжує зростати.
  10. Торгівля ф’ючерсами: Той, хто раніше вкладав гроші в акції, розуміє значення ф’ючерсів. Ф'ючерси - це контракти на купівлю чи продаж чогось через встановлений проміжок часу за заздалегідь визначеною ціною. Чому я згадую про це тут? Це тому, що ф’ючерси на біткойни можуть бути реальністю, насправді американські регулятори дали зелений сигнал кільком компаніям дозволити торгівлю ф’ючерсами на біткойни.

Будемо сподіватися, що деякі з цих моментів допомогли вам прийняти рішення, чи слід чи ні в даний час інвестувати в біткойн. Інвестуйте розумно і інвестуйте лише в те, що ви по-справжньому розумієте і у що вірите.

Якщо вам сподобалась ця публікація, натисніть на? внизу. Також підпишіться на мій бюлетень нижче: