Девід Малан та Колтон Огден із Гарварду CS50 діляться історією свого безкоштовного онлайн-курсу комп’ютерних наук - Podcast

Девід Малан не написав жодного рядка коду, поки не навчався в коледжі.

І навіть коли він вступив до вступу Гарварду з інформатики - CS50 - він прийняв курс як проходження / невдача, бо переживав, що не зможе впоратися з матеріалом.

Швидко вперед 20 років - Девід тепер має ступінь доктора філософії в галузі комп'ютерних наук, і зараз викладає саме цей курс. І яким курсом це стало.

CS50 зараз є найпопулярнішим курсом у Гарварді. І завдяки роботі Девіда та його колег сотні тисяч людей пройшли курс онлайн безкоштовно.

Нещодавно ми розмістили лекції для курсу на YouTube-каналі freeCodeCamp - включаючи курс розробки ігор CS50 - і всі безкоштовні та комерційні.

Я брав інтерв’ю у Девіда та Колтона Огдена про ці курси та історію їх розвитку.

Вони діляться порадами щодо ефективного вивчення інформатики, а також порадами для вчителів та керівників громад.

Колтон ділиться одним із своїх улюблених хакерів щодо розробки ігор, і Девід розповідає нам історію, що лежить в основі загальної фрази CS50: "це CS50"

Мені зрозуміло, що Девід Малан та Колтон Огден глибоко піклуються про своїх студентів та область інформатики в цілому.

Цього тижня, під час однієї з ваших поїздок на роботу або тренувань, знайдіть час, щоб послухати це інтерв’ю. Це 2 години солідного інтерв’ю - жодного вступу, виступу чи рекламних перерв - тому ми можемо вдатися до детальних деталей.

Ви можете слухати у своєму улюбленому програвачі програвача подкастів - просто знайдіть "freecodecamp", і ви повинні його знайти.

Якщо у вас є Amazon Echo, ви можете просто сказати "Alexa - грайте в подкаст freeCodeCamp".

Або ви можете послухати його тут, у своєму браузері.

Показати примітки:

Дотримуйтесь CS50 у Twitter: //twitter.com/cs50

Підпишіться на подкаст CS50: //podcasts.apple.com/us/podcast/cs50-podcast/id1459708246

Перевірте інтегроване середовище розробки CS50: //ide.cs50.io/

І пісочниця CS50: //sandbox.cs50.io/

У статті Колтон згадується про Resident Evil 2 на N64 (PDF): //twvideo01.ubm-us.net/o1/vault/GD_Mag_Archives/GDM_September_2000.pdf

Запрошена лекція Стіва Балмера CS50: //www.youtube.com/watch?v=7lhlKF6MECs

І сам показник продажів Стіва Балмера CS50: //www.youtube.com/watch?v=El2mr5aS8y0

Цікавий факт: Брайан Керніган, якого Девід згадує як попереднього вчителя CS50, також є співавтором мови програмування C. У нього навіть є своя карта у гральних картах програміста freeCodeCamp: //www.freecodecamp.org/news/introducing-programmer-playing-cards-d3eeeffe9a11/