Найкращі тенденції розвитку додатків для iOS, які будуть правити в 2020 році

Технології з часом завжди приносили щось нове. І завдяки цим постійно мінливим технологіям вам слід постійно оновлюватись, щоб отримати всі переваги від нового.

Крім того, коли ми говоримо про технології, одне з перших, що, мабуть, спадає нам на думку - це мобільні телефони та мобільні додатки. Ми також добре знаємо ім'я та славу пристроїв iOS.І як ми дізналися з доповіді Above Avalon, кількість i-телефонів у дикій природі зараз, ймовірно, перевищує 925 мільйонів.

Тепер настав час розглянути основні тенденції розвитку додатків для iOS у 2020 році. Нам слід глибоко заглибитися в тенденції розвитку мобільних додатків для iOS, оскільки iOS за останні роки стала однією з провідних платформ для розвитку на ринку. iOS також повинен бути безпечнішим за будь-яку іншу операційну систему.

Ми можемо побачити все це в цій статистиці від Statista.com :

Ці статистичні дані показують сукупний дохід компанії Apple App Store розробників мобільних додатків за станом на січень 2020 р Станом на останній звітний період , компанія Apple виплатила в цілому 155 мільярдів доларів для розробників IOS додатків.Рік тому ця цифра становила 120 мільярдів доларів США .

За даними Goodworklabs.com , з часткою ринку 18% та сукупною часткою 99,6% з Android, iOS від Apple є однією з найпоширеніших операційних систем у світі.

Що ж, переглянувши різні статистичні дані та факти, настав час перейти до різних тенденцій, щоб спостерігати за розробкою додатків для iOS у 2020 році.

Покращена безпека додатків

Функції безпеки - одна з найбільш корисних та важливих тенденцій розвитку мобільних додатків для iOS. Можливо, ви всі знаєте про алгоритми безпеки Apple. Дійсно, компанія славиться своїми жорсткими рівнями безпеки та надзвичайно безпечною політикою, яка допомагає зупинити злом пристроїв Apple.

Враховуючи кількість хакерських атак в наші дні, одна помилка може все знищити. А Apple має близько 1,4 мільярда активних пристроїв.

Forbes опублікував статтю під назвою «Злом iPhone: Google попереджає 1 мільярд користувачів Apple, на яких вони могли бути атаковані» 30 серпня 2019 року. Це було безпосередньо перед запуском iPhone 11, і майже кожен пристрій iOS було визнано вразливим. Вразливість була виправлена ​​в останніх оновленнях iOS.

Згідно з однією заявою Філа Шиллера, старшого віце-президента зі світового маркетингу в Apple Inc,

«(Apple) допомагає захистити наших дітей від технологій, які можуть бути використані для порушення їхнього конфіденційності та безпеки».

Це проливає трохи світла на потенційні лазівки у безпеці. І щоб допомогти їх закрити, Apple започаткувала загальнокультурну культуру, яка відповідає потребі користувача у створенні безпечного середовища. Тож їх мета - допомогти покращити загальну безпеку, а також запобігти кібератакам та порушенням даних.

Поговоримо, наприклад, про автозаповнення пароля. Чи знали ви, що Apple розгорнула ASWebAuthentication Sessions, які допомагають координувати файли cookie та дані веб-сайтів для входу? Завдяки цьому пристрій може використовувати фреймворки служби автентифікації, щоб включити програми менеджера паролів.

Хмарні інтегровані програми для iOS

Хмарні технології принесли революцію в технічний простір, а також багато можливостей. За допомогою хмарних технологій організації можуть зберігати величезні обсяги даних у хмарі, не боячись використовувати занадто багато місця для даних.

Через це більшість програм iOS тепер побудовані на хмарних технологіях, оскільки це одна з найбільш надійних платформ, де ви можете зберігати дані. Ви також можете отримати доступ до нього в будь-якому місці з повним захистом, швидко і легко.

Ви, напевно, чули про послуги "iCloud". Це дозволяє користувачам пристроїв iOS зберігати свій вміст, не турбуючись про місце. Вміст, що зберігається в iCloud, включає такі речі, як зображення, файли, нотатки та багато іншого.

До iCloud можна отримати доступ на будь-якому пристрої за допомогою вашого ідентифікатора і пароля. За даними Вікіпедії, iCloud довіряє 850 мільйонів людей.

Важливою перевагою наявності хмарних програм є те, що їм не потрібен фізичний простір у вашій системі, оскільки ви можете запускати свої дані безпосередньо в хмарі.

Хмара допомагає покращити та розширити внутрішню пам’ять ваших смарт-пристроїв. Ця основна особливість хмарних додатків сприяє збільшенню продуктивності та співпраці з мобільними додатками.

Ця тенденція зробить революцію у розробці додатків у найближчі роки.

Розвиток підприємств

Розвиток підприємств є однією з найважливіших і основних частин багатьох підприємств, і саме тому більшість розробників воліють створювати програмне забезпечення для підприємств через iOS.

Розробка підприємства повинна здійснюватися в індивідуальному порядку, щоб користувач міг отримати всі переваги. Це забезпечує найкращу взаємодію з користувачами, покращений захист та високу продуктивність.

Ось чому більшість розробників iOS довіряють iOS, оскільки він корисний для масштабованого розвитку підприємств.

Джерело: The Verge

Мова програмування Swift 5

Мова програмування Swift 5 стала досить модною. Apple випустила його зі стабільним бінарним інтерфейсом додатків (ABI) та бінарною сумісністю.

На додаток до ABI, Swift 5 має необроблені рядки, майбутні випадки перерахування, тип результату, перевірку цілочисельних кратних та багато іншого. Зараз компанії, що розробляють додатки для iOS, зосереджуються на тому, щоб використовувати Swift якнайкраще для оптимального впливу на бізнес.

Джерело : 9to5Mac

За словами Reddit, “З 110 найпопулярніших додатків у магазині додатків 42% використовують Swift. Якщо ви ігноруєте ігри, тоді 57% програм використовують Swift ".

Бібліотеки Swift будуть включені в усі майбутні macOS, iOS, носимі ОС та TVOSпристрою.

Swift 5 сумісний із джерелами Swift 4, Swift 4.1 та Swift 4.2, а також із кодом X 10.2. Він має міграцію коду, призначену для автоматичного обробки деяких необхідних змін джерела.

Однією із значних переваг цього програмного забезпечення є те, що воно високо сумісне з Linux, тому розробникам буде легко розширити свою базу знань для Swift 5 при розробці програм.

Додатки, орієнтовані на IoT

Немає сумнівів, що Інтернет речей став частиною щоденного життя, тому вводити його немає потреби. Ця технологія з кожним днем ​​стає все більш відомою серед розробників.

Інтернет речей - це джерело спілкування між вами та вашим розумним пристроєм. Ось чому він створює революцію.

Сьогодні розробники більше зосереджені на створенні додатків для iOS, які, наприклад, можуть підключатися до пристроїв з підтримкою Інтернету. Отже, можна сказати, що IoT допоміг розробникам створювати виняткові пропозиції для користувачів, вбудовуючи в свої програми кращі засоби зв’язку.

Немає сумнівів, що IoT зробить революцію в технічному світі. Ось чому розробники iOS повинні використовувати цю технологію як основний інструмент. Це, безумовно, вигідно та полегшує ситуацію для кінцевих користувачів.

Давайте подивимось на приклад: фармацевтичні компанії використовують пристрої IoT для розробки програм контролю температури. Ці програми можуть виявити, чи температури певних процесів (як бажано для тих самих) не перевищують дозволених меж. Отже, є багато галузей, де IoT залишає свій вплив із великим позитивом.

Очікується, що в усьому світі кількість активних пристроїв IoT зросте до 10 мільярдів до 2020 року та 22 мільярдів до 2025 року , повідомляє IOT-analytics.com

Заключні слова

Що ж, виходячи з цієї інформації, ви тепер можете бачити, що згадані вище тенденції розвитку додатків для iOS будуть правити до 2020 року. Тож вам точно не слід забувати ці тенденції, працюючи над своїми програмами для iOS цього року.

Якщо у вас все ще є запитання, ви можете більше вивчити цю велику тему. В іншому випадку ви можете залишити коментар, щоб повідомити мені, як вам допомогла ця стаття.

Пов’язане цікаве читання: Найпопулярніші тенденції мобільних додатків на 2020 рік