Як отримати свій значок першого тегу на StackOverflow - і чому це важливо.

Кожен розробник використовує StackOverflow по-різному. Деякі використовують його, щоб зрозуміти, як виправити помилки в коді. Інші насолоджуються можливістю копіювати та вставляти цей дуже заплутаний тернарний оператор із легкозабутим синтаксисом. У той час як інші просто просять про допомогу щодо підходу до складних проблем.

Але чим більше людей я зустрічаю, тим зрозуміліше стає, що не все добре у спільноті розробників. З одного боку, StackOverflow знайшов час, щоб запровадити систему винагород, яка допоможе розробникам, що керуються, виділитися серед натовпу. Вони можуть навіть влаштуватися на роботу, виходячи зі своїх внесків у громаду. Але, здається, переважна більшість розробників відмовляються повертати спільноту. Вони не знаходять часу, щоб поділитися своїми знаннями та перспективами, щоб допомогти іншим.

Після року активного участі у вільному часі я отримав свій перший ярлик для Javascript . Це чудово писати. Тож я вирішив поділитися своєю історією успіху (якщо це можна так назвати), щоб пояснити, чому я навчився за минулий рік, коли працював на сайті.

Проведіть дослідження

Для більшості з нас наш StackOverflow будується поспіхом під час роботи над певним завданням, яке має відбутися наступного ранку. Ми просто намагаємось отримати швидке рішення для помилки, яку ми взагалі не можемо зрозуміти.

Ось так це почалося для мене та багатьох людей, яких я зустрів. Але задасте правильний питання , винесене на правильному шляху дуже важливо. Це має бути одне з перших речей, про яке ви дізнаєтесь, потрапляючи на StackOverflow.

Отже, моя порада - дослідити свою проблему, зрозуміти її, а потім просто пояснити . Використовуйте мінімальну кількість коду, якщо ви хочете, щоб ваше запитання отримало якісні відповіді та негативний бал.

Зрозумійте свої інструменти

Все в житті має криву навчання, і інструменти, якими ми користуємось для запитання та відповіді на запитання, нічим не відрізняються. З мого досвіду, більшість голосів проти виходять із погано заданих та відформатованих питань, а також з відповідей, які могли бути коментарями.

Неправильні відповіді отримують менше голосів і отримують багато коментарів чи редагувань, що допомагає покращити саму відповідь. Отже, перед тим, як звернутися за допомогою або спробувати надати її, переконайтеся, що ви розумієте правила та інструменти сайту.

Вчіться по ходу

Відповіді на запитання на StackOverflow самі по собі є більш навчальнимидосвід, ніж викладацький. Коли я почав відповідати на запитання Javascript, я був лише початківцем. Через рік, після отримання значка тегу, я все ще є проміжним розробником Javascript.

Я дізнався про це: якщо хтось просить про вашу допомогу, вам не обов'язково бути розумнішими або досвідченішими, ніж вони. Все, що вам потрібно забезпечити - це свіжа пара очей і трохи додаткового часу. Зазвичай, коли ви пробуєте свої сили у переписуванні чи виправленні їх коду, ви робите це за допомогою хитрощів, які вони, можливо, раніше не використовували, або шукаючи щось, про що вони, можливо, не враховували.

Зосередьтеся на якості та кількості

Хороша відповідь, ймовірно, забезпечить вам прихильність, чудова відповідь може отримати ще кілька. Але є багато випадків, коли хороша відповідь нічого не дасть вам, хоча ви були першим або написали найкращу відповідь.

Іноді той, хто запитує, ввічливо подякує вам у коментарі і не використовуватиме кнопку "за", можливо, назавжди зникне. Написати чудові відповіді - це лише половина справи. Написання багатьох хороших відповідей - це друга половина. Допоможіть якомога більшій кількості людей. Напишіть якомога більше відповідей. Але ніколи не нехтуйте написанням якісних відповідей на користь відповіді на більше запитань.

Мотивуйте себе

Моя остання порада - це менше про сам сайт, а більше про те, як ми підходимо до подібних речей. Виділіть трохи часу і спробуйте досягти своїх цілей.

StackOverflow зробив чудову роботу, мотивуючи людей допомагати іншим, винагороджуючи їх, коли вони це роблять. Потрібно лише переконати себе в тому, що час від часу потрібно допомогти.

Емблема тегу є досить хорошою формою мотивації, оскільки вона зосереджена на одній галузі знань і дозволяє працювати над досягненням значущої мети. Тож хапайте чашечку кави раз у раз і переглядайте ці питання. Ви рано чи пізно знайдете щось, з чим можете допомогти.

Вам сподобалась ця стаття? Якщо так, будь ласка, дайте мені кілька хлопань, щоб більше людей це побачили. Дякую!