Як отримати першу роботу розробника з невеликим досвідом

Незалежно від того, чи ви виконували завантажувальний табір для кодування, чи навчали себе, важко отримати першу роботу розробника лише за кілька місяців кодування.

Проблеми

У цій ситуації ви зіткнетеся з двома основними проблемами.

  1. Ви, мабуть, не матимете жодної кваліфікації з інформатики чи програмування.
  2. Люди вірять, що за кілька місяців ви не змогли навчитися всіх навичок, необхідних для готовності до роботи.

Відсутність кваліфікації

На жаль, багато людей, які приймають рішення про прийняття на роботу, традиційні у своєму підході, часто вимагають диплому з інформатики або принаймні з предмета STEM. Відсутність ступеня з одного з цих предметів означатиме, що ви не пройдете початковий етап відбору резюме для деяких робіт.

Хоча це обман, рішення не полягає в тому, щоб витратити 3 роки і тисячі фунтів, щоб отримати диплом. Ландшафт змінюється, і, безумовно, є роботи, для яких не потрібен диплом.

Навіть деякі дуже великі фірми скасовують вимоги до ступеня, оскільки усвідомлюють, що фактичний досвід набагато цінніший за неясну освіту (зокрема, Goldman Sachs).

Зосередьтеся на отриманні вашої першої роботи розробника в компанії, яка не вимагає диплому. Три роки комерційного досвіду коштують набагато більше, ніж ступінь, і ви будете отримувати гроші весь час, а не заборговувати себе.

Не вистачає навичок

Більшість людей, які братимуть інтерв’ю у вас, закінчили 3 або 4-річний ступінь, а потім просунулись по сходах до тієї позиції, на якій вони перебувають зараз. Ось чому вони не можуть повірити, що ти можеш бути готовим до роботи лише за 3 місяці.

Це часто підкріплюється досвідом з іншими розробниками завантажувальних таборів або самоучками, з якими вони працювали, але їм бракувало навичок, необхідних для того, щоб бути конструктивним членом команди.

Зрештою, 3 місяці - це дуже короткий час для засвоєння багатьох навичок.

Я не кажу, що це неможливо, але що вам доведеться неймовірно багато працювати. Ймовірно, вам бракує кількох навичок, які вам потрібні, або є деякі речі, які вам потрібні на практиці. На щастя, хоча ступінь вимагає років і тисяч фунтів, ви можете швидко і легко навчитися та вдосконалити свої навички.

Що вам потрібно зробити

Щоб подолати застереження, які мають інтерв’юери, вам потрібно продемонструвати свої вміння та досвід. Є багато проектів, які ви можете показати інтерв’юерам. Ви повинні мати можливість відповісти на технічне запитання: "це відповідь, і саме в цьому проекті я з’ясував цінність цього робити".

Моя порада будь-кому в цій ситуації - зробити все можливе, щоб привернути увагу від того, що ви робили завантажувальний табір або кодуєте лише кілька місяців. Це не означає брехня, але не вкладайте її у своє резюме. Якщо вони запитують вас, де ви навчились робити щось, ви можете сказати:

`Я справді освоїв $ {skill}, коли працював над $ {project name}. Це підштовхнуло мене від можливості використовувати його до того, щоб по-справжньому зрозуміти, як це працює, і мій підхід до його використання змінився. Я зрозумів цінність того, щоб робити $ {те, що ти навчився робити краще}. `

Це міг бути проект, який ви робили в рамках завантажувального табору, або додатковий проект, який ви робили згодом. Якщо вони запитають вас, чи ви робили завантажувальний табір, або як довго ви кодуєте, вам доведеться бути чесним, але обов’язково виділіть усі навички, які ви вдосконалили з тих пір.

Це привертає мене до наступного моменту:

Не припиняйте вчитися. Не припиняйте вдосконалюватися.

Якщо ви закінчили навчальний табір і не продовжуєте вдосконалюватися, я не звинувачую їх у тому, що вас не найняли. Я витрачав більшу частину свого часу, практикуючи навички, яким мене навчили в завантажувальному таборі. Є сотні публікацій із переліком чудових ідей проекту.

Особисто я витратив три тижні на створення веб-сайту електронної комерції з динамічними продуктами, кошиками, обліковими записами користувачів та електронною поштою. Це значною мірою практикували навички, які я навчився на онлайн-курсах, які я проводив.

Щоб додати нову навичку, я витратив наступний тиждень, додаючи чат-бота на сайт. Я ніколи не робив нічого подібного, але деякі підручники в Інтернеті та трохи спроб і помилок, і я змусив це працювати.

Створення цього чат-бота було найкращим тижнем за весь час відпочинку. Я брав інтерв’ю у компанії, яка щойно створила подібний чат-бот для клієнта і прагнула розширити цю сторону бізнесу. Показавши їм свого чат-бота, я отримав пропозицію ще до того, як покинув будівлю, і тепер створив платформу чат-ботів, яка обробляє понад 100 000 чатів на місяць!

Коротко

  • Майте безліч проектів, які демонструють низку навичок та досвіду
  • Будьте обережні щодо свого фону завантажувального табору або того, як довго ви кодуєте
  • Не припиняйте вивчати нові навички та відточувати свої навички