Як змінити програми запуску в Windows 7, 8 та 10

Програми запуску - це програми, які запускаються автоматично при завантаженні системи. Це хороша практика для програм, якими ви часто користуєтесь. Це економить стрес від пошуку цих програм, або, в деяких випадках, вручну їх налаштування.

Деякі програми також мають цю функцію за замовчуванням при їх новому встановленні.

Але якщо у вас забагато програм для запуску, це може сповільнити процес завантаження. Це негативно позначається особливо на системах з невеликими можливостями або меншою обчислювальною потужністю.

У цій статті ми дізнаємося, як відкрити панель керування програмами для запуску, як увімкнути та вимкнути програми для запуску та, нарешті, як додати бажані програми для запуску в Windows 7, 8 та 10.

У кожній з цих версій Windows є Панель керування програмами для запуску, яка відображає список програм, які можна запускати автоматично під час запуску. Ці програми або ввімкнено для запуску, або вимкнено.

Тож давайте розглянемо процес для кожної версії Windows.

У Windows 7

Відкрийте панель керування програмою запуску

Відкрийте меню запуску Windows, а потім введіть " MSCONFIG ". Після натискання клавіші Enter відкривається консоль конфігурації системи. Потім клацніть на вкладці " Запуск ", де відобразяться деякі програми, які можна ввімкнути або вимкнути для запуску.

Вимкніть / Увімкніть програму запуску

Прапорці поруч із програмами вказують стан. Якщо встановити цей прапорець, він увімкнений для запуску, в іншому випадку він вимкнений.

Щоб вимкнути ввімкнену програму, просто зніміть прапорець і натисніть застосувати.

Щоб увімкнути відключену програму, поставте прапорець і натисніть застосувати.

Ці два процеси вимагають перезапуску системи, перш ніж зміни застосовуватимуться до програм.

Додайте програму запуску

Щоб додати програму, вам потрібно вивчити папку запуску. Для цього спробуйте будь-який із наведених нижче способів;

  • Відкрийте меню «Пуск» і введіть « Запуск » (для його пошуку). Знайшовши, клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Огляд», щоб відкрити папку.
  • Відкрийте меню «Пуск», виберіть « Усі програми » та прокрутіть список, поки не знайдете папку запуску. Знайшовши, досліджуйте його.

Створіть ярлик потрібної програми, скопіюйте його та вставте в цю папку. Після цього програма буде автоматично додана до панелі зі статусом " увімкнено ".

У Windows 8

Відкрийте панель керування програмою запуску

Щоб відкрити панель, спробуйте будь-що з наступного;

  • Відкрийте " Диспетчер завдань " і виберіть вкладку " Запуск "
  • Відкрийте меню запуску Windows і введіть " Запуск ", щоб знайти програму. Потім виберіть будь-який із запропонованих варіантів.

Вимкніть / Увімкніть програму запуску

Щоб вимкнути запущений додаток, який увімкнено, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть " Вимкнути ".

Щоб увімкнути запущений додаток, який вимкнено, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть " Увімкнути ".

Додайте програму запуску

Натисніть вікно та клавішу R, щоб відкрити діалогове вікно "Виконати". Потім введіть % AppData% . Після цього відкриється папка в роумінгу.

Перейдіть до \ Microsoft \ Windows \ Меню «Пуск» \ Programs \ Startup . У цю папку вставте ярлик потрібної програми. Це зробить програму запуску зі статусом "увімкнено".

У Windows 10

Відкрийте панель керування програмою запуску

  • Відкрийте меню «Пуск», введіть « Startup Apps » (для його пошуку) та клацніть будь-який з результатів.
  • Відкрийте " Диспетчер завдань ", а потім виберіть вкладку " Запуск "

Вимкніть / Увімкніть програми для запуску

Щоб вимкнути програму для запуску, клацніть правою кнопкою миші будь-яку програму зі списку зі статусом " увімкнено " та виберіть " вимкнути ".

Щоб увімкнути програму для запуску у списку, який вимкнено, клацніть правою кнопкою миші на програмі та виберіть « увімкнути ».

Додайте програму запуску

Тримайте вікна та клавішу R на клавіатурі. У діалоговому вікні запуску введіть " shell: startup ".

У папку ви можете додати будь-яку програму на ваш вибір, яку ви хотіли б запустити під час запуску. Вони будуть додані до списку, тому, коли ви отримуєте доступ до своїх програм для запуску, ви можете їх вимкнути або ввімкнути.

Загорнути

Якщо є будь-яка програма, яку ви завжди запускаєте під час завантаження системи, радимо зробити її програмою запуску.

Коли ваша система стає повільною для завантаження, це, швидше за все, тому, що відповідають програми запуску. Тепер ви знаєте, як їх відключити або зменшити.