Вивчіть основи комп’ютерних наук та Python у цьому безкоштовному віртуальному клубі

Ви навчаєтесь кодуванню в 2020 році?

Або ви вже працюєте розробником, але хочете вивчити основи інформатики?

Я хотів би запросити вас приєднатися до CodeBookClub, безкоштовного віртуального зібрання для нових та середніх програмістів. Клуб готується до спільного читання нової книги - вступу до книги з інформатики, яка зосереджена на навчанні основам інформатики та мові програмування Python.

Ви можете уявити книжковий клуб як групу людей, які просто читають та обговорюють книгу разом. Однак наше читання включатиме постійні заходи, виклики та події у громаді, які будуть активно продовжувати вчитися та творити.

Докладніше читайте далі!

Для кого призначена ця зустріч?

  • Люди без попереднього досвіду кодування, які хотіли б розпочати кодування.
  • Розробники-самоуки, які хочуть вивчити основи інформатики.
  • Розробники JavaScript, зацікавлені в вивченні Python (і схеми).

Чому приєднуватися до цієї групи?

Засновник freeCodeCamp Квінсі Ларсон сказав: « Найгірший спосіб навчитися програмувати - це вчитися самотужки. "

Коли ви навчаєтесь наодинці, легше відмовитись, коли ви застрягли в проблемі з кодуванням. Або ви втрачаєте мотивацію, тому що у вас не було нікого, хто тримав би вас відповідальним, щоб продовжувати вчитися. Тут клуб заходить!

Незалежно від того, чи вчишся ти кодувати вперше чи вже є розробником, у цьому клубі ми разом будемо вивчати основи інформатики, розв’язувати проблеми, коли ми застрягнемо, і притягати один одного до відповідальності, щоб продовжувати вчитися.

В даний час я працюю розробником програмного забезпечення, але 3 роки тому я використовував Інтернет-ресурси, такі як freeCodeCamp, щоб навчити себе кодуванню.

Як я перейшов шлях від абсолютно новачка до розробника програмного забезпечення - і як ви можете це зробити, Madison Kanna . Я хотів стати професійним програмістом. Але я не уявляв, як це зробити. Я не мав вищої освіти, жодного попереднього співпраці… freeCodeCamp.org freeCodeCamp.org

Мені найбільше допомогло пошук спільнот людей, які вчились зі мною. Наш книжковий клуб призначений для розробників будь-якого рівня досвіду, які хотіли б приєднатися до нас!

Що ми будемо вчитися?

Наша група читатиме Вступ до обчислень, вступ до підручника з інформатикинаписаний професором Девідом Евансом з комп’ютерних наук Університету Вірджинії.

Книга - це вступ до кількох основ інформатики, про які ви, напевно, чули, але хочете дізнатись більше: алгоритми, мови кодування, дані, інтерпретатори, вимірювання вартості тощо. Якщо ви хочете переглянути зміст книги, ви можете зробити це тут.

Книга також знайомить нас з Python та (деякою схемою) з вправами кодування та домашніми завданнями - отже, це не просто книга, орієнтована на теорію, а в ній багато вправ.

Як беруть участь учасники?

Активне навчання з іншими розробниками - це те, що стосується клубу. Якщо ви приєднаєтесь до нашого читання, ви можете вибрати виконувати різні заходи щотижня, наприклад, виконувати вправи з кодування з книги разом з іншими членами клубу, відповідати на дискусійні запитання або вести блоги чи твітувати про те, що ви дізнаєтесь. Детальніше про те, як ви можете взяти участь:

Вступ до клубу обчислювальної книги Вступ до клубу обчислювальної книги Повна книга: //computingbook.org/ (безкоштовно) Discord: //discordapp.com/invite/a2ZahrB Сайт із слайдами, вправами, рішеннями та додатковими ресурсами: //www.cs .virginia.edu / ~ evans / cs1120-f11 / allclasses ... Документи Google

Ми також організуємо кілька дзвінків у режимі масштабування, де ми зустрінемось у відеодзвінку, щоб обговорити книгу та наші вправи з кодування.

Яка вартість книги та клубу?

Ця книга на 100% безкоштовна і її можна знайти тут. Клуб також безкоштовний.

Коли починається читання?

Ви повинні були прочитати розділ 1 книги до 12 квітня.

Ось детальніше про клуб:

Вступ до клубу обчислювальної книги Вступ до клубу обчислювальної книги Повна книга: //computingbook.org/ (безкоштовно) Discord: //discordapp.com/invite/a2ZahrB Сайт із слайдами, вправами, рішеннями та додатковими ресурсами: //www.cs .virginia.edu / ~ evans / cs1120-f11 / allclasses ... Документи Google

Якщо ви хочете приєднатися до клубу, підпишіться на запрошення до нашого списку розсилки, отримайте вказівки щодо вступу в клуб та приєднання до нас протягом 5 хвилин. Ви також будете отримувати оновлення про майбутні читання та події спільноти.

Клуб на 100% безкоштовний, завжди.

Якщо у вас є відгуки або запитання щодо цього допису, не соромтеся писати мені @madisonkanna або підписуватися на @CodeBookClub.