Як можна розпочати кар’єру в іншій галузі без “досвіду” - поради, які дали мені пропозиції про роботу…

Минулого тижня я розповідав про те, як можна отримати 6-значну роботу в галузі техніки без жодних зв’язків, генеруючи реферали від людей всередині цих компаній.

Стаття опинилася перед багатьма людьми, і у них було багато запитань. Найпоширеніші запитання були зосереджені на одному: досвіді.

Багато людей вважають, що їхня нинішня кар'єра не відповідає їхнім сподіванням. Вони хочуть змінити шляхи, але вони не мають досвіду в іншій галузі і не знають, з чого почати.

У цій публікації я покажу вам, як швидко отримати досвід у будь-якій галузі, а також те, як ви можете використати цей новий досвід для розміщення пропозицій роботи в цій галузі.

Я особисто використав цю стратегію для переходу від медичної галузі - де я працював в операційних в лікарнях - до технічної галузі, де я отримував пропозиції від Google та інших технологічних компаній (разом із підвищенням на 200%).

Міфи про речі, які вам НЕ потрібні при перемиканні полів

Перш ніж заглибитися, я вважаю важливим розглянути кілька «міфів» про зміну галузі:

 • Вам не потрібна розгалужена мережа контактів. Насправді вам зовсім не потрібні будь-які контакти - ви можете створити їх усі самостійно.
 • Вам не потрібен диплом у галузі, на яку ви хочете перейти. Сприйняття - це реальність, і результати говорять про все, що стосується сприйняття. Вони варті більше, ніж будь-який ступінь або попередня назва посади. Про це далі.
 • Вам не потрібні гроші. Все, що вам потрібно знати, можна навчитися безкоштовно. Насправді я збираюся показати вам, як цей процес насправді може допомогти вам отримати другий потік доходу.

Далі я збираюся окреслити точні кроки, які я використовував для працевлаштування в абсолютно іншій галузі, щоб ви могли зробити це для себе.

Частина 1: Написання картини ідеального кандидата

Хороша новина про введення зовсім іншого поля полягає в тому, що ви порожнє полотно. Ви можете вибрати свої навички і сформувати себе в ідеального кандидата.

Як виглядає досконалість?

Щоб стати ідеальним кандидатом, ми повинні спочатку зрозуміти, як виглядає «ідеал» в очах людей, які наймуть вас на роботу. Є два шляхи досягнення цього:

Посадові інструкції

Посадові інструкції, по суті, відновлюються в зворотному порядку. Вони прописують точні навички, які потрібні вам для досягнення успіху в цій конкретній ролі. Це звучить очевидно, але ми будемо розглядати це з нетипової лінзи.

Давайте подивимось на цю роль Аналітика з маркетингу зростання, яку я захопив із сайту Facebook:

Обов'язки - Використовуйте дані, щоб глибше зрозуміти наші продукти, визначити сфери можливостей та реалізувати проекти, що сприятимуть зростанню та залученню користувачів Facebook. - Заохочуйте проекти, орієнтовані на зростання нових користувачів, використання мобільних пристроїв та прибуток - тісна співпраця з командами дизайнерів, продуктів, інженерії та обробки даних. - Працюйте як над основними продуктами Facebook, такими як стрічка новин, сповіщення та мобільні, так і за межами маркетингових каналів, таких як SEO, SEM та електронна пошта. - Використовуйте такі інструменти, як Hadoop / Hive, Oracle, ETL, R, PHP, Python, Excel, MicroStrategy та багато інших внутрішніх інструментів для ефективної роботи в масштабі. Мінімальна кваліфікація - бакалавр або магістр техніки, інформатики, математики, фізики, статистики. - Більше 1 року досвіду роботи з SQL.- 2+ роки досвіду кількісного або статистичного аналізу. - 1+ років досвіду управління проектом. - 1+ років досвіду в галузі маркетингу, реклами чи зростання. - Можливість обробляти та аналізувати набори даних та інтерпретувати їх для прийняття бізнес-рішень. - Навички спілкування та вміння керувати проектом чи продуктом. Бажана кваліфікація - досвід розробки програмного забезпечення. - досвід Інтернет-маркетингу.

Що ви тут бачите? Як виглядає ідеальний кандидат? Що їм потрібно, щоб взяти на роботу?

Я здогадуюсь, що ви думаєте: «Добре, їм потрібна ступінь з комп’ютера чи математики. Тоді їм потрібен принаймні два роки досвіду кодування та управління проектами у компанії ".

Ну, ось що я бачу:

Facebook шукає когось, хто розуміє, як визначити тенденції / закономірності в рамках великих даних, які матимуть прямий вплив на дохід. Ця людина також має достатньо знань з програмування, щоб ефективно зробити ці відкриття та подати їх у простому, стислому вигляді.

Основне питання, яке виникає у багатьох людей, полягає в тому, що вони вважають, що єдиний спосіб отримати “досвід” - це працювати у компанії або мати вишукані ступені. Це один з найбільших міфів, що стосується пошуку роботи.

Щоб зрозуміти це, давайте зробимо крок назад і подумаємо, чому компанії наймають.

Вони хочуть, щоб хтось увійшов і мав великий, позитивний вплив на їх суть.

Хтось міг би отримати ступінь доктора комп'ютерних наук та вільно володіти всіма мовами програмування, згаданими вище, але якщо їм не вистачає можливості чітко передавати результати, компанія не виграє.

З іншого боку, надзвичайно цінним є той, хто, можливо, не має наукового ступеня або загальної плавності, але розуміє, як знайти значущі ідеї та подає їх коротко та ефективно .

Ваша мета - стати цією другою людиною.

Інформаційні інтерв’ю

На додаток до розчісування посадових інструкцій, не менш важливо контактувати з людьми, які працюють у цій галузі.

Вони зможуть допомогти вам визначити пріоритети навичок, які ви знайшли в цих заявках на роботу, а також дадуть вам внутрішню інформацію про нематеріальні активи (нюанси процесу найму, зв’язок з їхніми контактами тощо).

Я виявив, що найкращий спосіб це зробити, використовуючи розширені фільтри пошуку LinkedIn.

Ви можете шукати людей у ​​певних компаніях з певними назвами. Якщо у вас LinkedIn Premium, ви навіть можете шукати людей, які раніше працювали у вашій галузі, а зараз працюють у вашій цільовій галузі - або навіть у цільовій компанії.

Тоді ви можете використовувати цей скрипт електронної пошти, щоб зв’язатися:

Тема: Швидке запитання

Привіт [Ім'я],

Мене звуть Остін, і я зараз працюю в культурі культури. Я переглядав LinkedIn і натрапив на вашу інформацію - сподіваюся, ви не заперечуєте, що я простягну тут очі.

Я побачив, що у вас великий досвід роботи з вертикаллю аналітики зростання Facebook, і мені дуже цікаво дізнатись більше про цей простір. Я хотів би мати можливість задати вам кілька запитань, а також скористатися будь-якими порадами, які ви, можливо, дали своїм знанням галузі.

Я знаю, що ваш час надзвичайно цінний, тому, будь ласка, не відчувайте необхідності відповідати глибоко. Якщо у вас є 5 хвилин, щоб поспілкуватися, я був би дуже вдячний.

Найкраще,

Остін

Коли вони домовляться про зустріч, ви захочете підготувати кілька питань. Вони повинні зосередитись на:

 • Визначення, які навички є найбільш важливими для виконання повсякденних дій (це дозволить вам визначити пріоритети)
 • Надання деякої довідки про те, як ця людина дійшла до місця, де вона є (ви би були здивовані, скільки людей прибуло з інших галузей)
 • Що б вони робили, якби вони були на вашому місці - намагаючись отримати цю роботу, маючи практично ніякого досвіду в цій галузі

Ось ці маркери, про які йдеться, щоб допомогти вам розпочати роботу:

 1. Я проводив деякі дослідження, і здається, що [Навичка 1] - [Навичка 3] є загальноприйнятою в космосі. Що з цього, на вашу думку, є найважливішим для успіху?
 2. Я переглядав ваш LinkedIn і бачив, що ви походите з [попередньої ролі / компанії] . Як ви спочатку взяли участь у цій галузі та як опинились на [Поточна роль] ?
 3. Скажімо, ти був на моєму місці - ти новачок у галузі і не маєш занадто великого досвіду. Як би Ви почали влаштовувати свою поточну роботу? Які конкретні кроки ви зробите?

Об’єднати все це разом

Тепер ви маєте розуміння необхідних вам навичок, де вони стоять з точки зору пріоритету, та дорожню карту від когось, хто виконує / виконував потрібну вам роль.

Далі вам потрібно створити фундамент з цими навичками та використовувати їх для отримання результатів, які безпосередньо відповідають цілям компанії на цю роль.

Частина 2: Основи цвяхів (про дешеві)

Протягом найближчих місяців чи двох ми зосередимося на формуванні твердого розуміння основ, необхідних для навичок, які ви визначили вище.

Наразі найкращі способи зробити це, читаючи книги, відвідуючи курси та створюючи пісочницю, за допомогою якої можна перевірити свої знані знання.

Читання (безкоштовно)

Книги - це фантастичний спосіб зрозуміти основні поняття конкретної теми. Їх також дуже легко отримати безкоштовно.

Пам’ятаєте, яку публічну бібліотеку ваші батьки хотіли, щоб ви перевірили, коли ви були дитиною? Це насправді все ще там! Дивно, правда?

Хороша новина для вас полягає в тому, що навіть публічні бібліотеки пішли в ногу з часом і тепер мають електронні книги. Ви можете їх позичити безкоштовно, як і будь-яку іншу книгу, але вони будуть надіслані безпосередньо на ваш телефон, щоб ви могли читати їх де завгодно та в будь-який час. Все, що вам потрібно зробити, це встановити програму Kindle (яку ви можете отримати безкоштовно для iOS та Android).

Для того, щоб зрозуміти, які книги читати, я б погуглив "найкращі книги на тему" або попросив когось із Quora.

Навчання на курсах (безкоштовно)

Поки книги дають вам 30 000 футів огляду на ваші теми, курси допоможуть вам зрозуміти, як виглядає щітливість. Вони є кращим способом засвоїти справжні навички, оскільки вони, як правило, інтерактивні та регулярно оновлюються.

Одним з найкращих ресурсів для наших цілей є Coursera. Coursera об'єднує курси найкращих професорів найкращих шкіл країни (я кажу про Принстон, Стенфорд, Гарвард - вони не балакають).

Ці курси є фантастичними, оскільки вони структуровані як справжній курс, який ви б проходили в коледжі. У них є відео, але вони також мають тести, проекти та форуми, де студенти можуть співпрацювати. Це є ключовим, оскільки це допомагає зробити курс “липким” завдяки тому, що ви дотримуєтесь усього вищезазначеного, а не просто переглядаєте кілька відео.

Найкраще, в кінці курсу ви можете отримати сертифікат про те, що ви пройшли курс. На ньому навіть буде печатка цього університету! Це коштує ~ $ 49, але це того варте, тому що ви можете вказати це прямо у своєму резюме:

Підписка на галузеві блоги та бюлетені

Далі ви захочете підписатись на розсилки.

Блоги залишаються в бізнесі, маючи найвищу якість, найсвіжішу інформацію та отримуючи її якомога швидше. Це найпростіший спосіб для вас залишатися в курсі поточних подій у галузі, збираючи безліч знань по ходу.

Ви можете знайти їх за допомогою того самого методу, який ви використовували для пошуку книг - Гугл і натискання Quora.

Крім того, спробуйте знайти нішевий блог, оскільки вони, як правило, мають дуже детальну інформацію про вашу тему. Ось кілька прикладів:

SEO: 10-ти розділ Посібник для SEO для початківців

Контент-маркетинг: розширений посібник із маркетингу вмісту

Оголошення на Facebook: Остаточний посібник із заробляння грошей за допомогою оголошень на Facebook

Безкоштовні ресурси (де це можливо)

Багато галузей та галузей мають масу безкоштовних ресурсів, які допоможуть вам навчитися. Наприклад, якщо ви людина, яка займається аналітикою - Google Analytics можна налаштувати абсолютно безкоштовно. Крім того, Google пропонує цілий курс на платформі безкоштовно.

Якщо ваш план - проникнути у поле розробки, ви вже в потрібному місці. Free Code Camp - це один із багатьох чудових ресурсів, який допоможе вам вивчити основи програмування безкоштовно.

Обов’язково ретельно вивчіть свою галузь. Великі шанси, що існують безкоштовні навчальні ресурси.

Порада Bonus Pro: Сповіщення Google

Сповіщення Google - це чудовий спосіб заощадити години, які ви витратили б на пошук статей на певні теми чи компанії.

Ви можете налаштувати їх на все, що ви могли б здійснити в Google, але, мабуть, хочете дотримуватися таких важливих моментів, як конкретна галузь, певні навички, компанія, в якій ви хочете працювати, та Бейонсе.

Тоді щодня Google буде сканувати Інтернет, знаходити найрелевантніші (і гідні) статті з конкретних тем та доставляти їх прямо у вашу поштову скриньку.

Ви можете підписатись на сповіщення Google тут.

Частина 3: Оплата за відточування своїх навичок

Так, ви правильно прочитали. Ми будемо вчитися, як змусити когось платити вам, щоб навчитися навичкам, необхідним для зміни галузі.

Формування довіри та реальних результатів

Тепер, коли ви зрозуміли основи цих навичок, настав час їх справді розвивати.

Я виявив, що найкращий спосіб по-справжньому чомусь навчитися - це робити. Я не можу придумати кращого способу "робити", ніж продавати свої навички за холодну тверду готівку.

Швидко розвивайте свої навички за допомогою фрілансу

Хоча це може здатися складним завданням, розпочати роботу у вільному світі досить просто, навіть якщо у вас немає попереднього «досвіду».

Як каже Тім Ферріс, визначення експерта - це той, хто знає більше, ніж людина, з якою вони мають справу.

Існує два шляхи пошуку клієнтів, коли ви починаєте, - сайти агрегаторів-фрілансерів та традиційне охоплення холодом:

Upwork (незалежний агрегатор)

Upwork - це спільнота, куди власники підприємств приїжджають, щоб знайти фрілансерів для всього, що знаходиться під сонцем.

Краса Upwork полягає в тому, що це позбавляє вас від необхідності витрачати багато часу на маркетинг. Це вхідний сайт, що означає, що ваші послуги відображатимуться людям, які вже шукають цю послугу, що робить їх більш імовірними для найму. Це також може бути привабливо для тих, кому незручно традиційний процес продажу.

Компроміс полягає в тому, що, поки ви економите час, Upwork бере за вас значну плату, заощаджуючи цей час. Для наших цілей це не надто жахливо, бо ти в основному займаєшся цим для навчання, поки гроші лежать на торті.

Я рекомендую використовувати Upwork, якщо у вас виникають проблеми з керуванням процесом продажу самостійно або якщо ви тільки починаєте і вам потрібно створити кілька історій успіху.

Якщо ви дійсно хочете розширити свій початковий охоплення, ознайомтесь із вичерпним описом альтернатив Upwork від Hubstaff та потрапіть на кілька платформ.

Охоплення холодом

Другий варіант і шлях, який я рекомендую, - це самостійне управління процесом продажу. Таким чином ви зможете зберегти 100% доходу та усунути середнього чоловіка.

Спочатку це може бути дещо складніше, оскільки ці компанії можуть не активно шукати ваші послуги, і якщо у вас немає великого досвіду продажів, крива навчання може бути крутою.

У цьому розділі ми розглянемо кроки, якими я користувався для розміщення своїх початкових клієнтів, будував історії успіху, а потім використовував ці результати, щоб розширити свій портфель (і збільшити свій дохід).

Визначте свою нішу

Наш перший крок на шляху фрілансу - це визначення нашої цільової перспективи. Більшість статей там говорять, що коли ви починаєте бізнес, ваша ніша повинна бути зосереджена на лазері, як, наприклад, гольфісти чоловічої статі, вік 47–54 років, які страждають від болю в спині.

Незважаючи на те, що я погоджуюсь з тим, що його слід націлити, нерозумно очікувати, що ви будете знати свою цільову аудиторію на такому рівні деталізації ще до того, як ви навіть працювали з одним клієнтом.

Ви почнете вдосконалювати свою ідеальну нішу по ходу, але наразі ми будемо використовувати наступний процес для визначення нашої цільової аудиторії (насправді, ми виберемо 3).

Визначення вашої початкової цільової перспективи

Почніть із складання списку з 50 людей, яких ви знаєте. Він може включати всіх, від батьків вашого найкращого друга до зв'язку в LinkedIn, з якою ви познайомилися на конференції минулого року. Єдиним критерієм, яким вони повинні відповідати, є те, що ви повинні почуватись комфортно, звертаючись до цієї людини.

Додайте цих людей до цієї електронної таблиці, яку я створив для вас, разом із їх типом компанії та галуззю (поки що проігноруйте стовпець електронної пошти, ми до цього дійдемо пізніше):

Тепер, коли у нас є свої люди, давайте подивимось на тип їхньої компанії та галузь. Які галузі та типи компаній найкраще відповідають вашим знанням та навичкам?

Якщо взяти мій список, я знаю, що мої маркетингові навички можуть принести користь технічній компанії, але вони також можуть принести користь стартапу зі здоров’я та оздоровлення, який прагне створити аудиторію. Крім того, знайте, що продати стартапам набагато легше, ніж корпораціям, коли ви вперше починаєте. Маючи це на увазі, моє ідеальне поєднання:

Тип компанії: Стартап

Промисловість: реклама, технології, веб-розробка та охорона здоров’я / оздоровлення

Зараз у нас є одна «ніша», але мій список тут складає лише 10 людей. Я хочу, щоб ви спробували знайти 3 різні ніші, де застосовується одна або кілька ваших навичок. Тоді я хочу, щоб ви призначили кожній ніші номер і позначили свою електронну таблицю (ви також можете виділити, якщо це допомагає):

Чудово! Ви щойно визначили 3 сфери, які ви можете продати, і у вас є перший набір перспектив.

Ключовий винос: не захоплюйтеся пошуком надто конкретної ніші, перш ніж замовити клієнта. Тримайте справи широкими, залучайте кількох початкових клієнтів, і ваша ніша з часом звузиться.

Створюйте час і будьте послідовними

Я витратив багато часу на читання про успіх. Я також витратив багато часу на будівництво бізнесу в надії переслідувати його. Перебравши тисячі сторінок і уроки, я виявив, що одна річ мала найбільший вплив на те, успішний я чи ні:

Послідовність

Здатність працювати над чимось щодня - незалежно від того, як ти почуваєшся, наскільки божевільна твоя робота чи скільки друзів каже тобі перейти до щасливої ​​години - це різниця між успіхом і невдачею, коли ти починаєш бізнес.

Щоб бути послідовним, вам потрібно створити час. Час, який ви знаєте, не буде перерваний. Для мене це означає прокидання о 5:30 ранку. Для вас рано може працювати, а може, пізно ввечері - ваша справа. Що б ви не робили, переконайтеся, що це вам підходить природно. Ви не хочете відчувати, що вам до цього потрібно тягнути себе, інакше це ніколи не спрацює.

Помістіть це у свій календар

Почніть із відкриття календаря Google і знайдіть 1,5-годинний блок часу, який працює для вас принаймні 5 днів на тиждень (так, включаючи вихідні).

Створіть подію та встановіть нагадування за 1 годину до та за 15 хвилин до цього. Позначте цей час як "зайнятий" у вашому календарі:

Будьте відповідальними

Тепер це справді - чорнило на папері. Однак ваше запрошення на календар не збирається підняти вас з ліжка на наступний день після того, як ви вийшли занадто сильно, або допоможуть сказати «ні» тим безкоштовним квиткам на концерти, щоб побачити Каньє. Якщо ми справді хочемо дотримуватися цього, нам знадобиться невелика допомога ззовні.

Я особисто рекомендую StickK, тому що я конкурентоспроможна людина, яка не любить програвати. StickK в основному дозволяє вам зробити ставку на те, що ви почнете свій бізнес.

Ви вкладаєте доларову суму (я рекомендую 100 доларів) і ставите собі за мету. Тоді вам буде призначено «арбітра», який притягне вас до відповідальності. Якщо ви виконаєте свою мету, ви повернете 100 доларів. Якщо ви цього не зробите, ці гроші передаються на благодійну організацію на ваш вибір.

Я можу особисто сказати вам, що думка про витягнення з мого гаманця 100 доларів допомогла мені пробити багато похмілля.

Отримання першого клієнта

Тепер, коли у нас є сервіс і наші ніші забиті, настав час залучити деяких платників.

Оскільки у нас не так багато портфоліо, ми хочемо почати з того, що прагнемо на перспективу, де ми маємо особисті зв'язки. Тоді ми збираємось використати поточний досвід того, що ви повинні оформити угоду.

Повернімось до нашої електронної таблиці та переглянемо список імен, які ми виділили в кожній ніші. Я хочу, щоб ви продовжували і класифікували кожного з цих людей у ​​порядку, наскільки вони можуть вам допомогти. Тоді ми будемо звертатись до кожного зверху вниз.

Пошук електронних листів

Якщо у вас ще немає їх електронної пошти, ви можете легко знайти її за допомогою VoilaNorbert або FindAnyEmail.net. Після того, як ви його отримаєте, підключіть його до електронної таблиці для подальшого використання.

Охоплення

Зараз ми зв’яжемося з нашим контактом і запитаємо їх, чи можуть вони допомогти нам організувати зустріч. Ось точний шаблон електронної пошти, який ви можете використовувати для цього:

Тема: Швидке запитання

Привіт [ Ім'я] ,

Сподіваюся, у вас все добре! Я хотів повідомити вас про бізнес, який я відкриваю, під назвою [Назва компанії] . Він спрямований на допомогу компаніям [Insert Value Prop] .

Зовсім недавно ми змогли [Вставити історію успіху] . Я провів швидкий аудит компанії [Prospect's Company] і маю кілька ідей, якими я хотів би поділитися з вами. Не могли б ви допомогти мені зв’язатися з потрібною людиною? У будь-якому випадку, я хотів би скоро це наздогнати!

Найкраще,

[Твоє ім'я]

Все, що вам потрібно зробити, це ввести їх ім’я, свої навички та натиснути кнопку надіслати.

Я також настійно рекомендую отримати електронний трекер, такий як Hubspot (безкоштовно) або Yesware (краще, але коштує $). Вони дозволять вам побачити, чи читає ваш потенційний клієнт ваше повідомлення, і допоможуть визначити, чи слідкувати за подальшими діями.

Якщо вони один раз відкриють вашу електронну пошту, цей слід мертвий. Однак, якщо вони відкривають його кілька разів протягом декількох днів, сміливо звертайтесь до них через 4-5 робочих днів. Я особисто спілкувався з людьми 8–10 разів, перш ніж врешті отримав відповідь, яка призвела до угоди.

Підготовка до зустрічі

Після призначення наради ми хочемо навести вагому аргументацію, чому ця компанія потребує ваших послуг. Найкращий спосіб зробити це, використовуючи те, що я люблю називати Технікою аудиту .

Це надзвичайно просто та ефективно:

 • Уважно перегляньте поточні налаштування нашого потенційного клієнта (веб-сайт, соціальні медіа, вміст, копії, здоров'я - все, що підходить для вашої послуги)
 • Визначте якомога більше проблем / удосконалень, наскільки ми можемо
 • Визначте вимірний вплив вирішення цих проблем
 • Поділіться конкретними стратегіями для вирішення 2-3 питань, а потім продемонструйте потенційний результат їх вирішення
 • Скажіть їм, що незалежно від того, найняли вони вас чи ні, вони можуть зберігати звіт про аудит

Бум! Легко.

Завершення угоди

На початку більшість ваших потенційних клієнтів не шукатимуть вас. Це означає, що ви повинні переконати їх у тому, що ваші послуги будуть коштувати їх часу та грошей. Найкращий спосіб зробити це за допомогою наступного фреймворку:

1. Адреса

Ми розпочнемо зустріч із вирішення проблем, які ви виявили на їх веб-сайті. Не будьте занадто критичними. Мета тут - змусити їх почуватись добре у своєму бізнесі, а також дати їм зрозуміти, що там є багато невикористаного потенціалу.

Передайте їм свій звіт про аудит і проведіть їх по кожному з питань. Поясніть, що відбувається, чому це шкодить їхньому бізнесу та яке рішення.

2. Проілюструйте потенціал

Пояснивши проблеми, ви хочете пояснити, чого втрачає потенційний клієнт. Чим це кількісніше, тим краще. Наприклад:

 • Ваш заклик до дії на сайті недостатньо сильний. Коефіцієнт конверсії, ймовірно, на 5% нижчий, ніж там, де він мав би бути. Якщо ваш сайт відвідує 30000 відвідувачів на місяць, це 1500 людей, яких ми не захоплюємо!
 • Облікові записи Instagram, подібні до вашого, зазвичай бачать 100–300 підписників щодня, але ви лише 20–30. Якщо ви впровадите стратегію, яку я виклав тут, ви побачите негайний поштовх протягом декількох днів. Це може означати додатково 2400 підписників щомісяця!

Покажіть їм, як це впливає на їх суть. Проведіть їх по математиці:

Ви: Який ваш типовий коефіцієнт конверсії продажів із вашого списку розсилки? Перспектива: Хммм, це близько 3% Ви: Ого, це досить добре! А скільки прибутку ви отримуєте від кожного продажу? Перспектива: Зазвичай ми продаємо близько 150 доларів за продаж. Ви: Чудово. На підставі мого аудиту я бачу, що ми втрачаємо додаткові 3–5% трафіку вашого сайту через погану копію та розміщення заклику до дії. Я поколупав і побачив, що ваш сайт отримує ~ 30000 відвідувачів на місяць, а це означає, що ми могли б захопити додатково 1500 людей щомісяця. Виходячи з цифр, які ви мені щойно дали, це 6750 доларів на місяць!

Якщо ви берете 2000 доларів на місяць, це нічого не заважає вашій перспективі. Будь-який власник бізнесу заплатить 2000 доларів, якби знав, що це призведе до додаткового прибутку в розмірі 4750 доларів - а ви щойно заробили 24 тисячі доларів цього року!

Попросіть їх продати

Тепер, коли ви довели свою цінність, попросіть їх продати:

 • Скажіть їм, що звіт про аудит повинен зберігати незалежно від них
 • Повторіть потенційну можливість, яку вони мають отримати
 • Окресліть, як виглядають наступні кроки для прийняття на роботу
 • Запитайте їх, чи не хочуть вони рухатися вперед

Швидше за все, їм захочеться трохи подумати над цим. Зовсім не турбуйтеся - залиште нотатку у своєму календарі, щоб піти за ними через 72 години.

Ви щойно забронювали свого першого клієнта!

Тепер я хочу, щоб ви змили і повторили цей процес для всіх у вашій таблиці. Якщо ви можете забити ногу у двері, ви можете очікувати близько 5% -10% швидкості закриття.

Втіха: пропонувати свої послуги безкоштовно

Оскільки ми в основному займаємося цим для навчання, це чудовий варіант, щоб розглянути, якщо вищезазначений процес спочатку не працює.

Я виявив, що було набагато простіше приземлити клієнтів, коли у мене були історії успіху, з якими я міг поговорити. Важливо придумати спосіб отримати деякі результати перед тим, як взяти олл-ін на качки за гроші.

Ви можете зв’язатися з бізнесом, як і вище, і запропонувати свої послуги безкоштовно. Це знімає всі ризики для компанії, роблячи їх з більшою ймовірністю погоджуватися, дозволяючи одночасно отримувати доступ до навчання та створювати реальні результати.

Пам’ятайте, ми прагнемо знайти роботу, яка нам подобається, яка платить нам те, що ми заслуговуємо. Це набагато більше, ніж кілька платних контрактів про фріланс. Якщо фріланс перетворюється на джерело доходу, це глазур.

Використовуючи ваші результати, щоб отримати нову роботу

Ось вам - поетапний план накопичення досвіду, необхідного для того, щоб приєднатися до іншої галузі. Тепер настав час вийти туди і засунути туди двері.

Спочатку відредагуйте резюме.

Додайте свій досвід до свого резюме

Як тільки у вас будуть якісь конкретні результати, ви захочете додати їх прямо у верхній частині резюме.

Це буде перше, що побачить ваш потенційний роботодавець, і це допоможе зняти будь-які сумніви щодо вашої кваліфікації.

Повернувшись у верхній частині статті, ми подивились, чому компанії наймають. Кваліфікація X років - це лише довільне число, встановлене компанією, щоб вони відчували, що наймають когось, хто може виконати цю роботу.

Додавання досвіду роботи фрілансером не лише показує, що ви можете виконати цю роботу, але й розумієте, як вести бізнес. Ці знання надзвичайно цінні для роботодавця, особливо для технічного найму, оскільки технічні люди, як правило, бачать тунельне бачення і мають проблеми з тим, як їх робота пов'язана із загальною картиною - зароблянням грошей.

Ось знімок екрану мого консультаційного досвіду в моєму резюме:

Визначте тих, хто впливає на вашу цільову компанію

Тепер, коли у вас є відповідний досвід, ви захочете почати спілкуватися з представниками впливу, які допоможуть направити вас на роботу, про яку ви мрієте.

Я окреслюю саме цей процес у своїй статті Як оформити 6-фігурну роботу в техніці без підключень, тому обов’язково перевірте це, коли будете готові.

Хочете отримати більше порад щодо працевлаштування вашої мрії?

Натисніть тут, щоб підписатись на мою безкоштовну розсилку та розпочати свою кар’єру з 0–100 дуже швидко.

Щоб отримати більше таких кар’єрних порад, перегляньте мій блог на тему Культувана культура.