Припиніть робити мені реєстрацію!

Встановлення нового додатка може бути захоплюючим. Коли ви знайшли таку, яка може бути саме тим, що вам потрібно, відкрити її все одно, що розпакувати нову іграшку. То чому так багато програм наполягають на тому, щоб зупинити вас у той момент, щоб попросити обліковий запис?

Знайшовши та встановивши програму, користувачі вже виявили певну прихильність до продукту. Це заслужило місце на їх домашньому екрані. Коли програма вимагає, щоб користувачі реєструвались або входили в систему, вони додають рівень тертя під час першого важливого враження. Замість того, щоб їх привітали із входом до облікового запису, що, якби користувачів ознайомили з функціями та показали мотузки доти, доки не потрібно було встановити їхню особу?

Люк Врублевський, директор з продуктів у Google, вже обговорював виміряні переваги поступової взаємодії. Для цікавості давайте здійснимо подорож через App Store, щоб побачити, як команди приймають нових користувачів тут у 2016 році. Вони, як правило, потрапляють в одну з трьох категорій:

  1. Додатки, які не мають сенсу для анонімних користувачів
  2. Додатки, для яких потрібен обліковий запис без очевидної причини
  3. Додатки, які дозволяють реєструватися після вивчення

Деякі програми залежать від облікового запису

Програми для соціальних мереж створені навколо вашої особистості. Підключені пристрої потребують способу автентифікації вашого доступу до ваших даних та пристроїв. Передплатні послуги вимагають підтвердження того, що ви вже заплатили.

У багатьох програмах використовується класичний обліковий запис

Хоча реєстрація часом здається природньою, більшості програм не потрібно обертатися навколо облікового запису.

Зустрітись

Якби я хотів знайти зустріч сьогодні ввечері, мені потрібно було б створити обліковий запис і встановити ряд уподобань, перш ніж я зможу побачити, що відбувається.

Airbnb

Замість того, щоб привітати мене з якимись їхніми дивовижними списками та вражаючими фотографіями, я спочатку повинен взяти на себе зобов'язання або створити обліковий запис, або запам'ятати свій пароль.

Середній

Справді? Потрібно, щоб я ввійшов, перш ніж я зможу читати статті? Ті самі статті, які я можу прочитати в Інтернеті, не проблема?

Кращий спосіб: реєстрація не потрібна

Потім є також програми, які поступово залучають свою аудиторію. Деякі з них дозволяють пропустити реєстрацію на потім. Деякі поміщають вас прямо в додаток, поки вам не знадобиться обліковий запис.

Готель сьогодні ввечері

Я бачу всі найближчі списки пропозицій готелів у "гарячому" місці. Я навіть можу забронювати номер, не потребуючи входу!

EventBrite

Все, що мені потрібно зробити, щоб дізнатись, що відбувається в моєму районі, - це встановити місце. Лише одного разу, коли я хочу зареєструватися на подію, він запитує мою електронну адресу.

YouTube

Спочатку YouTube обдурив мене. Вони здаються, що вам потрібно увійти, особливо якщо ви вже ввійшли в Google деінде на своєму iPhone. Але коли ви вирішите вибрати інший обліковий запис, це дає вам можливість дивитися відео YouTube анонімно.

Це Дай і Візьми

Майте на увазі своїх нових користувачів при розробці додатка. Один із п’яти мобільних додатків відкривається лише один раз. Цей початковий досвід привласнення створює дорогоцінне перше враження для ваших користувачів. Не витрачайте витрачений час на те, щоб вони працювали, коли ви можете демонструвати цінність свого товару.