Як створити багатокористувацьку картову гру за допомогою Unity 2D та Mirror (ОНОВЛЕНО)

Робота з полотном у Unity 2D спочатку може здатися складною, особливо якщо ви намагаєтесь вивчити редактор, одночасно вирішуючи сценарії на C #.

Думати про перетворення однокористувацької гри у багатокористувацьку також може бути непросто, оскільки існує безліч нових концепцій, які слід розглянути, і кілька сторонніх пакетів, з яких можна вибрати.

У першій частині цієї нової серії відео ми створимо базову 2D-карту в Unity із рандомізованими колодами та картами, які можна перетягнути / опустити, використовуючи полотно, сценарії C #, префаби та багато іншого (1 годину 10 хвилин перегляду):

У частині 2 ми продовжимо пригоду, очистивши наші вкладені збірні полотна та увімкнувши попередній перегляд картки миші (42-хвилинний годинник):

У частині 3 ми додамо базову багатокористувацьку функціональність за допомогою Mirror (1 година 26 хвилин перегляду):

У частині 4 ми продовжуватимемо працювати з Mirror, щоб покращити наш багатокористувацький досвід (36-хвилинний перегляд):

У частині 5 ми додамо ігрову логіку з однієї з моїх ігор, Entromancy: Hacker Battles , до нашого багатокористувацького проекту (2 години 34 хвилини перегляду):

І в частині 6 ми продовжимо додавати ігрову логіку разом із більш надійним користувальницьким інтерфейсом (1 годину 23 хвилини перегляду):

Ви також можете дізнатися більше про основи багатокористувацької гри Unity тут.

Щасливого кодування!

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка , розглянути можливість перевірити мої ігри і книги, підписавшись на мій канал YouTube, або приєднатися до Entromancy розбрату.

М.С. Фарзан, к.е.н. писав і працював у гучних компаніях з відеоігор та редакційних веб-сайтах, таких як Electronic Arts, Perfect World Entertainment, Modus Games та MMORPG.com, а також працював менеджером спільноти для таких ігор, як Dungeons & Dragons Neverwinter та Mass Effect: Andromeda . Він є креативним директором та провідним дизайнером ігор Entromancy: A Cyberpunk Fantasy RPG та автором трилогії The Nightpath . Знайдіть MS Farzan у Twitter @sominator.