Як відновити вкладки в Chrome: відновіть останню сесію та сторінки

Chrome став найпопулярнішим веб-браузером у світі, пропонуючи продуктивність та функції, які найкраще відповідають його конкурентам. Але це зростання популярності призвело багатьох до боротьби з втратою важливих веб-сторінок, досліджень та сеансів із втраченими або закритими хромованими вкладками.

Лінійна діаграма JavaScript з декількома серіями, що ілюструють браузери Chrome, з часом домінує.  Створено за допомогою JSCharting з даними statcounter.com

Уявіть, що ви проводите дослідження для проекту і, перейшовши безліч точок посилань, знаходите ідеальне джерело інформації. Ви не уявляєте, як ви туди потрапили, але ви зараз там, і це все, що важливо.?

Ви працюєте над нотатками, електронними листами, перемиканням вкладок, все йде чудово ... доки не сталася катастрофа: ви випадково натискаєте неправильний піксель, і потрібна вам вкладка зникає без попередження. ?

Або, з вашої власної вини, Chrome вирішує натрапити на вас без видимих ​​причин.

Вам не потрібно турбуватися. Ви не перша людина, якій це трапилося, і ви не остання. На щастя, Google Chrome пам’ятає історію перегляду веб-сторінок, і незалежно від того, що пішло не так, ви зможете повністю відновитись.

Ось кілька способів, як ви легко можете відновити закриті вкладки в Chrome, якщо це коли-небудь трапляється з вами.

Закрита вкладка про аварію

Якщо ви просто клацнули неправильний піксель і закрили вкладку, яку ви не мали наміру, це легко відновити. Ви можете просто клацнути правою кнопкою миші порожню область в розділі панелі вкладок і вибрати повторно відкрити закриті вкладки.

Ви також можете використовувати комбінацію клавіш - натисніть Ctrl + Shift + T (або Command + Shift + T на Mac), і остання закрита вкладка знову відкриється на новій сторінці вкладки.

Збій Chrome або комп’ютера

Збій комп’ютера ніколи не приємний досвід, але вам не доведеться турбуватися про те, що Chrome втратить поточний сеанс.

Google Chrome може виправити збій, коли ви втратите всі відкриті вкладки. Зазвичай при перезапуску Chrome на ньому відображається кнопка "відновити вкладки". Цей параметр повністю відновить ваш останній сеанс перегляду. Клацніть на ньому, і ви повернетесь туди, де зупинилися.

Якщо ви не отримали цього варіанту, це нормально. Клацніть меню Chrome і наведіть курсор на пункт меню історії. Там ви повинні побачити опцію, яка читає "# вкладки", наприклад "12 вкладок". Ви можете натиснути цю опцію, щоб відновити попередній сеанс.

Команда Ctrl + Shift + T також може знову відкрити аварійно або закриті вікна Chrome. Ви можете продовжувати натискати цей ярлик, поки він не закінчиться на вкладках та закритих вікнах для відновлення.

Відновити нещодавно закриті вкладки

Так само ви можете відновити нещодавно закриті вкладки, знову натиснувши меню Chrome і навевши курсор на пункт меню історії. Там також буде перелічено короткий підсумок сторінок, які ви нещодавно відвідали.

Якщо сторінка, яку ви хочете відновити, перелічена там, ви можете натиснути, щоб відновити її. Якщо його немає, ви можете спробувати наступний підхід.

Вкладку, яку ви закрили днями

Якщо ви ще не бачите веб-сторінки, яку ви хочете відновити, натисніть елемент підменю історії (меню chrome> історія> історія). Або ви можете використовувати ярлик Ctrl + H (Mac: Command + Y).

Це покаже повну історію відвіданих вами сторінок. Ви повинні там знайти потрібну сторінку. Ви навіть можете здійснити пошук в історії веб-сторінок, щоб полегшити його, якщо минув деякий час з моменту закриття або втрати вкладки.

Будьте обережні. Якщо ви переглядали анонімне перегляд (приватний режим) і втратили вкладки, Chrome їх не запам'ятає.

Порада

Додайте закладки до веб-сторінок, які ви регулярно відвідуєте, клацнувши піктограму ⭐️ праворуч в адресному рядку. Це додасть кнопку до браузера Chrome - натискання цієї кнопки перенаправить поточну вкладку на цю веб-сторінку.