Як увімкнути програвач Adobe Flash у Google Chrome

Пам'ятаєте програвач Adobe Flash? Це те чудове програмне забезпечення, яке дозволяє веб-сайтам вставляти відео та веб-ігри. Цілі веб-сайти можуть працювати навіть від Flash.

Незважаючи на те, що використання Flash дуже низьке, і Adobe виводить програмне забезпечення з експлуатації в 2020 році, певні сайти використовують його і сьогодні. І якщо ви натрапите на один із цих сайтів, ви, мабуть, захочете побачити, що це за вміст.

У цьому підручнику ми пройдемо кроки, які потрібно виконати, щоб увімкнути програвач Flash у Chrome.

Як увімкнути програвач Flash у Chrome

Оскільки Google Chrome автоматично вимикає програвач Flash, вам потрібно буде його ввімкнути, якщо ви хочете, щоб він працював.

Доступ до налаштувань вмісту

Оскільки Chrome має власну вбудовану версію Flash, вам не потрібно встановлювати плагін чи щось інше.

А найпростіший спосіб увійти в налаштування Chrome - це відвідати chrome: // settings / content. Коли ви там, прокрутіть вниз, поки не побачите опцію для програвача Flash:

Дозвольте Flash працювати

Клацніть на "Flash" і там, де написано "Заблокувати сайти від запуску Flash (рекомендується)", увімкніть перемикач. Зараз буде сказано "Спершу запитай":

Тепер, коли ви заходите на сайт, який використовує flash, він запитає вас, чи хочете ви дозволити Flash робити те, що потрібно. Завжди добре перевірити.

Вітаємо - ви на півдорозі.

Як надати певним сайтам дозвіл на запуск Flash

Тепер, коли ви дозволили Chrome запитувати ваш дозвіл на запуск сайтів із Flash (whew), вам потрібно сказати йому, які сайти дозволити.

Перейдіть на ваш улюблений сайт із використанням Flash

Давайте охопимо маленьке дитяче диво і магію, чи не так? На сайті Діснея Magic Magic використовується Flash, і ми хочемо побачити всю цю блискучу магічну доброту.

Перейшовши на сайт, знайдіть маленький сірий замок в адресному рядку:

Оновіть налаштування Flash

Клацніть на ньому, а потім виберіть "Налаштування сайту" внизу:

Це призведе до меню з низкою опцій. На півдорозі ви побачите Flash. Праворуч ви побачите спадне меню "Блокувати".

Щоб дозволити Flash, потрібно натиснути це спадне меню та замість цього вибрати "Дозволити":

Тепер, якщо ви знову перевірите загальні налаштування Flash у Chrome, ви побачите цей сайт у вашому списку "дозволених":

Поверніться на сайт і перезавантажте сторінку. Весь цей вміст Flash буде блимати.

Увага: якщо ви користуєтесь незнайомим сайтом, будьте обережні: Flash схильний до уразливих місць безпеки, тому будьте обережні, коли вмикаєте його.

І остання примітка: якщо ви закриєте браузер, вам доведеться повторити цей процес наступного разу, коли ви захочете увімкнути Flash. Chrome активно перешкоджає користувачам дозволяти вмикати Flash, тому вони роблять це якомога дратівливішим.