Відновлення облікового запису Google: Як змінити пароль Gmail

Існує низка причин, чому ви можете змінити свій пароль Gmail. Можливо, ви його забули, а може, ваш рахунок зламали.

Якою б не була причина, зробити це не надто складно. І цей посібник покроково проведе вас через процес, щоб ви могли впевнено входити в Google.

Як змінити пароль Gmail

Якщо ви знаєте свій поточний пароль, але просто хочете змінити його з будь-якої причини (швидше за все, з причини безпеки), виконайте такі дії, щоб оновити його.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Google (або відкрийте його, якщо ви вже ввійшли).

Примітка - це не Gmail. Це ваш фактичний обліковий запис Google на //myaccount.google.com. Це виглядає так:

Ви просто увійдете, використовуючи своє ім’я користувача та поточний пароль.

Крок 2: Знайдіть налаштування безпеки та пароля

Після входу в систему та на домашній сторінці ви побачите рядок меню ліворуч. Знайдіть там вкладку "Безпека" та клацніть на ній (вказано на фотографії вище).

У налаштуваннях безпеки ви можете прокручувати вниз, поки не з’явиться повідомлення "Вхід в Google":

Ви побачите там невелику вкладку "Пароль" (і коли ви востаннє оновлювали пароль). Якщо натиснути вкладку пароля, ви знову перейдете на сторінку входу.

Крок 3: Змініть пароль

Просто увійдіть, і тоді ви побачите цей екран:

Він попросить вас ввести новий пароль - і навіть дасть кілька порад про те, як створити приємний надійний пароль.

Порада: якщо у вас є менеджер паролів, наприклад LastPass або 1Password, попросіть його створити та зберегти для вас надзвичайно безпечний пароль.

Вам доведеться ввести цей пароль ще раз, щоб підтвердити його, а потім просто натисніть «Змінити пароль» (велика синя кнопка внизу). Тепер ви можете із задоволенням знову ввійти в Gmail, YouTube та всі інші служби, пов’язані з Google.

Що робити, якщо ви забули пароль Gmail

Якщо ви забули свій пароль Google, не хвилюйтеся - його можна скинути за кілька кроків.

По-перше, вам потрібно виконати кілька кроків, щоб відновити свій рахунок.

Крок 1: Скажіть Google, що ви не пам’ятаєте свій пароль

Google повинен переконатися, що саме ви намагаєтесь відновити свій рахунок. В іншому випадку будь-хто може зробити це, щоб скинути ваш пароль без вашого дозволу чи відома.

По-перше, після введення адреси електронної пошти Google попросить вас ввести останній пароль, який ви пам’ятаєте, як працював. Але, мабуть, ви цього не пам’ятаєте, оскільки забули свій пароль ...

Тож якщо ви цього не знаєте, натисніть кнопку «Спробувати іншим способом» нижче:

Крок 2: Перевірка особистості

Після натискання цієї кнопки ви потрапите на екран підтвердження з вибраним іншим способом зв’язку, як правило, через мобільний пристрій:

Якщо натиснути "так", з’явиться новий екран із цифровим кодом, наприклад:

Вам доведеться перевірити телефон на наявність невеликого спливаючого вікна від Google (мій прийшов з Gmail). Коли ви натискаєте на нього (воно з’являється на головному екрані, навіть якщо ваш телефон заблокований), ви потрапите на цей екран:

Натисніть "Так", і ви побачите новий екран (на телефоні) із трьома цифрами. Один із них повинен відповідати номеру на сторінці відновлення вашого облікового запису:

Звичайно, 70 збігів (див. Вище), тому натисніть на цю цифру.

Крок 3: Остаточна перевірка

Потім ви перейдете на інший екран із запитом на інший крок перевірки (зазвичай це інша електронна адреса, куди Google може надіслати код підтвердження):

Натисніть "Надіслати", і незабаром ви отримаєте цей код в іншому електронному листі. Просто отримайте електронне повідомлення від Google, коли його отримаєте - воно буде виглядати приблизно так (з вашою власною інформацією):

Візьміть цей шестизначний код і введіть його там, де вам буде запропоновано в процесі відновлення облікового запису Google:

Крок 4: Введіть новий пароль

Після введення коду натисніть "Далі". Ви потрапите на екран, де вам потрібно ввести (і повторно ввести) ваш новий обраний пароль.

Знову ж таки, ви можете скласти його або використати менеджер паролів, щоб створити справді хороший для вас.

Потім натисніть наступний, і ви отримаєте приємний новий пароль, збережений в Google! Просто поверніться до Gmail або де б ви не намагалися ввійти, і зробіть це за допомогою нового пароля. І ви повинні бути готові!

Бонусна порада: Як змінити способи підтвердження облікового запису Google

Якщо ви встановили застарілу електронну адресу як «резервну» або електронну адресу для відновлення, вам потрібно буде її змінити.

Поверніться до //myaccount.google.com/ і знову натисніть вкладку Безпека. Прокрутіть трохи вниз, і ви побачите "Способи, якими ми можемо підтвердити, що це ви".

Якщо вам потрібно змінити номер телефону або електронну адресу, просто натисніть там, і ви потрапите на екран, де ви зможете оновити цю інформацію. По-перше, Google змусить вас увійти в систему - тому що ви ніколи не можете бути надто обережними.