Про freeCodeCamp - Поширені запитання

Що таке freeCodeCamp?

Ми некомерційна спільнота, яка допомагає вам навчитися кодувати, будуючи проекти.

Як ви можете допомогти мені навчитися кодувати?

Ви навчитеся кодувати, виконуючи завдання кодування та будуючи проекти. Ви також будете отримувати підтверджені сертифікати по дорозі.

Чи справді freeCodeCamp безкоштовний?

Так. Кожен аспект freeCodeCamp на 100% безкоштовний.

Чи може freeCodeCamp допомогти мені влаштуватися на роботу розробником програмного забезпечення?

Так. Щороку тисячі людей, які приєднуються до спільноти freeCodeCamp, отримують свою першу роботу розробника програмного забезпечення. Якщо вам цікаво, ви можете переглянути нашу мережу випускників на LinkedIn тут.

Наскільки велика спільнота freeCodeCamp?

Якщо скласти всіх людей, які користуються нашою навчальною платформою, прочитати нашу публікацію, переглянути наш канал на YouTube і розмістити публікації на нашому форумі, щомісяця ми допомагаємо мільйонам людей дізнатися про кодування та технології.

FreeCodeCamp є некомерційною організацією?

Так, ми є 501 (c) (3) донорською громадською благодійною організацією. Ви можете завантажити наш лист з визначення податкової служби тут.

Як я можу підтримати спільноту freeCodeCamp?

Ви можете призначити щомісячну пожертву нашій некомерційній організації, яку ви можете собі дозволити.

Я встановлюю щомісячне пожертвування, але мені потрібно оновити або призупинити щомісячне повторення. Як я можу це зробити?

Просто надішліть одну зі своїх щомісячних квитанцій про пожертви на [email protected] і скажіть нам, що ви хочете, щоб ми робили. Ми подбаємо про це для вас і надішлемо вам підтвердження.

Чи приймає freeCodeCamp пожертви в біткойнах або інших криптовалютах?

Так. Наші деталі гаманця:

Bitcoin: 12skYi7aMCjDUdrVdoB3JjZ77ug8gxJfbL Ethereum: 0x0ADbEf2471416BD8732cf0f3944294eE393CcAF5 Litecoin: LKu8UG8Z1nbTxnq9Do96PsC3FwbNtycf3X Bitcoin Cash: 1EBxPEJWrGZWxe2UayyAsnd5VsRg5H9xfu DAI: 0xB6D4FE7ac5EC9147d575E4EE955B413dF3689934 Dash: Xv7WX5B1Av4PxiZfsZuBedCkhyxXfgy7qo Zcash: t1L7mqoAqGkBnoMvW1p2cG221zK4SBXKoLb Chainlink: 0xE757fa6D434bdAca558db9747fEaBf0584f433d1

Скільки часу мені знадобиться, щоб закінчити кожну з сертифікацій freeCodeCamp?

Кожна сертифікація займає близько 300 годин спеціального навчання. Деякі люди можуть зайняти більше часу. Ці сертифікати повністю самостійні, тому забирайте стільки часу, скільки вам потрібно.

Чи є freeCodeCamp завантажувальним кодом для кодування?

Ні. Однак багато завантажувальних таборів для кодування використовують freeCodeCamp як частину своєї навчальної програми.

Чи є freeCodeCamp заміною 4-річного ступеня?

Ні. Будь ласка, не кидайте коледж лише для того, щоб переслідувати freeCodeCamp. Ви можете переслідувати обидва паралельно. Попри те, що для роботи розробником програмного забезпечення вам не потрібен 4-річний ступінь, це все одно дуже допомагає.

Чи слід виконувати всі завдання кодування по порядку?

Ми багато думали над тим, як ми вводимо поняття. Але ти можеш вільно стрибати.

Чи потрібно використовувати CodePen для інтерфейсних проектів?

Поки ваш код доступний для загального перегляду десь в Інтернеті, і у вас є демо-версія, ви можете використовувати будь-які інструменти, які хочете.

Як розпочав роботу freeCodeCamp?

Квінсі заснував спільноту freeCodeCamp у 2014 році. Зараз він є лише одним із тисяч активних авторів.

Я вчитель. Чи є freeCodeCamp відповідним ресурсом для мого класу?

Так. Багато програм середньої школи, коледжу та для дорослих включають безкоштовний CodeCamp у свої курсові роботи. Ми з відкритим кодом, тому жодна ліцензія чи спеціальний дозвіл від нас не потрібні. Ми навіть створюємо спеціальні інструменти для вчителів.

Чи можу я в прямому ефірі працювати над проблемами та проектами freeCodeCamp? Чи можу я вести блог про те, як я їх вирішив?

Так. Ми вітаємо це. Також не соромтеся «псувати» проекти чи виклики. Рішення всіх цих проблем вже є в Інтернеті.

Чи можу я створювати програми чи інструменти на основі спільноти та платформи freeCodeCamp?

Так. freeCodeCamp є відкритим кодом (ліцензія BSD-3), і більшість нечутливих даних freeCodeCamp є загальнодоступними. Але ви повинні чітко вказати, що ви не представляєте сам freeCodeCamp і що ваш проект офіційно не схвалений freeCodeCamp.

Чи є у freeCodeCamp мобільний додаток?

Ви можете навчитися в дорозі, слухаючи підкаст freeCodeCamp або дивлячись на YouTube канал freeCodeCamp. А якщо вам потрібен мобільний додаток, розроблений спеціально для навчання кодуванню, ми рекомендуємо Grasshopper. Він безкоштовний і розроблений автором програми freeCodeCamp та її командою. Ви можете завантажити його на iOS або Android.

Чи можу я влаштуватися на роботу в freeCodeCamp?

We're a small donor-supported nonprofit. We've hired several prominent contributors from within the freeCodeCamp community, but you're much more likely to get a job at one of the hundreds of companies where freeCodeCamp alumni work.

Can my company advertise on freeCodeCamp?

We don’t show ads.

Can I invest in freeCodeCamp?

We are a public charity, so technically you already own freeCodeCamp. Nobody can own shares of a public charity, and it cannot be bought or sold. You're stuck with us. ?

This said, we would welcome your donations. The only way you can directly influence freeCodeCamp, though, is to roll up your sleeves and contribute to our project.

Where can I get technical support for using the freeCodeCamp.org platform?

Here are answers to common technical support questions.

Become a supporter.

❤️ Set up your tax-deductible donation here. ❤️

Thank you from the freeCodeCamp.org team.