API для початківців - Дізнайтеся, як використовувати API на цьому безкоштовному відеокурсі

Що таке API? Як ви використовуєте API? Щойно ми опублікували повний початковий курс про інтерфейси програмування програм (API) на YouTube-каналі freeCodeCamp.org.

Цей курс був створений Крейгом Деннісом, викладачем-розробником Twilio. Він навчає, що роблять API, чому вони існують та які їхні переваги. API постійно використовуються при програмуванні та веб-розробці, тому важливо зрозуміти, як ними користуватися.

Ви отримаєте практичний досвід роботи з декількома популярними веб-API, включаючи API від Spotify та Twilio. Поки ви знаєте абсолютні основи кодування та Інтернету, у вас не буде проблем слідувати далі.

У першому розділі курсу (Розділ 1) ви дізнаєтесь, що таке API, і отримаєте огляд того, як працює Інтернет. У другому розділі (Блок 2) ви почнете досліджувати API в Інтернеті. Ви дізнаєтесь, як використовувати бібліотеки Postman та помічники як у JavaScript, так і в Python. В останньому розділі (Блок 3) ви дізнаєтеся, як створити проект за допомогою API, використовуючи як Node.js, так і Flask.

Наприкінці курсу ви будете повністю розуміти API і зможете посміятися з наступного коміксу. ?

Ви можете переглянути курс нижче або на YouTube-каналі freeCodeCamp.org (2 години перегляду).

Крім того, обов’язково перегляньте примітки, що йдуть разом із відео: //github.com/craigsdennis/intro-to-apis-course/blob/master/course-notes.md