200 найкращих безкоштовних онлайн-курсів усіх часів (на основі даних - Видання 2020)

Щороку Class Central випускає список найкращих безкоштовних онлайн-курсів усіх часів, заснований на десятках тисяч відгуків користувачів. Цього року завдяки зростаючій кількості оглядів список розширено зі 100 до 200 курсів.

Безкоштовні онлайн-курси? Ви запитаєте. Це правильно. Близько десяти років відомі та шановані університети (нагадайте, Стенфорд та Массачусетський технологічний інститут) експериментують із наданням безкоштовних версій своїх курсів в Інтернеті.

Спочатку ці «курси» складалися переважно із записаного аудіо з лекційних залів та електронних документів із програмами та завданнями.

Потім, між 2011 і 2013 роками, нові платформи, такі як Coursera та edX, почали пропонувати більш інтерактивні університетські курси, все ще повністю онлайн та безкоштовні для будь-кого.

Ці університетські курси залучили стільки користувачів - понад 100 тисяч на деяких курсах, що вони взяли назву MOOC, скорочене від масових відкритих онлайн-курсів.

Щороку випускається все більше MOOC, що сприяє постійному зростанню колекції університетського контенту, який кожен може використовувати для навчання. Незважаючи на те, що не всі курси залишились безкоштовними, усі курси в цьому списку містять вміст, який є безкоштовним для доступу (хоча, можливо, вам доведеться заплатити комісію, якщо ви хочете отримати сертифікат).

Цікавий факт: чи знали ви, що зараз існує понад 15 000 MOOC з приблизно 1000 університетів у всьому світі? З такими цифрами легко бути враженим вибором. Ось де цей список.

Незалежно від того, чи цікаво ви навчаєтесь в Інтернеті, чи відданий онлайновий учень, який має під собою десяток курсів, у цих 200 курсах, мабуть, є щось, що ви могли б вивчити. І поділіться зі своїми друзями, колегами та підписниками в соціальних мережах.

Методологія та зведені статистичні дані

Тепер для тих, хто веде рахунок:

Цей список базується на більш ніж 125 000 відгуках користувачів . Щоб сформувати список, ми відсортували курси в нашій базі даних за середнім байєсівським рейтингом, а потім видалили курси з меншою кількістю оглядів та припинених курсів.

 • У рейтингу «Найкраще за весь час» представлені курси ~ 100 університетів у 23 країнах .
 • Ось університети з найбільшою кількістю курсів

  Університет Шеффілда - 9 курсів

  MIT - 8 курсів

  Гонконгський університет науки і технологій - 6 курсів

  Стенфордський університет - 6 курсів

 • Coursera - це найкраща платформа курсів із 75 курсами, за якими йдуть edX (57) та FutureLearn (39).

Все ще цікаво про те, щоб взяти MOOC? Завітайте до нашого довідкового центру, щоб отримати відповіді на поширені запитання. Якщо ви хочете переглянути всі курси, відсортовані за їх рейтингами, відвідайте сторінку збірки найкращих онлайн-курсів.

Крім того, ви можете переглянути курси нижче. Ці курси були організовані за наступними категоріями: Інформатика (21 курс), Програмування (10), Наука про дані (5), Особистий розвиток (15), Здоров’я та медицина (24), Гуманітарні науки (32), Освіта та викладання ( 7), Наука (23), Бізнес (25), Математика (8), Суспільні науки (16), Техніка (7), Мистецтво та дизайн (7)

Інформатика (21)

Елементи ШІ

Університет Гельсінкі через Незалежну

Елементи ШІ - це безкоштовний онлайн-курс для всіх, хто бажає дізнатись, що таке ШІ, що можливо (а що не можна) за допомогою ШІ та як це впливає на наше життя - без складної математики та програмування.

★★★★★ (576 оцінок)

Машинне навчання

Стенфордський університет через Coursera

Машинне навчання - це наука змусити комп’ютери діяти без явного програмування. Цей курс забезпечує широкий вступ до машинного навчання, аналізу даних та розпізнавання статистичних зразків.

★★★★★ (371 рейтинг)

Розблокування інформаційної безпеки I: від криптографії до переповнення буфера

Тель-Авівський університет через edX

Дізнайтеся, як системи зламуються та захищаються.

★★★★★ (161 рейтинг)

Вступ до інформатики та програмування за допомогою Python

Массачусетський технологічний інститут через edX

Вступ до інформатики як інструменту для вирішення реальних аналітичних проблем за допомогою Python 3.5.

★★★★ ☆ (126 оцінок)

Вступ CS50 до комп’ютерних наук

Гарвардський університет через edX

Вступ до інтелектуальних підприємств інформатики та мистецтва програмування.

★★★★★ (96 оцінок)

Кібербезпека

UGC через Swayam

Будь-який студент післядипломного рівня, професіонали, що працюють, та ті, хто зацікавлений у кібербезпеці, мають право відвідувати курс. Для тих, хто хоче продовжити спеціалізацію з кібербезпеки та хотів би стати сертифікованим професіоналом, це ідеальний курс для гарного початку.

★★★★★ (96 оцінок)

Машинне навчання для музикантів та художників

Ювеліри, Лондонський університет через Каденце

Ви коли-небудь хотіли створити новий музичний інструмент, який реагував на ваші жести звуком? Або створити живі візуальні ефекти для супроводу танцюриста? Або створити інтерактивну арт-інсталяцію, яка реагує на рухи чи дії аудиторії? Якщо так, проходьте цей курс!

★★★★★ (84 оцінки)

Діли і владай, сортування та пошук та рандомізовані алгоритми

Стенфордський університет через Coursera

Основними темами в цій частині спеціалізації є: асимптотичне ("Big-oh") позначення, сортування та пошук, поділ і завоювання (основний метод, множення цілих чи матриць, найближча пара) та рандомізовані алгоритми (QuickSort, алгоритм скорочення для мінімальні скорочення).

★★★★★ (67 оцінок)

Принципи функціонального програмування в Scala

École Polytechnique Fédérale de Lausanne via Coursera

На цьому курсі ви відкриєте елементи функціонального стилю програмування та навчитесь корисно застосовувати їх у своїх щоденних завданнях програмування.

★★★★★ (66 оцінок)

Алгоритми, частина I

Принстонський університет через Курсу

Цей курс охоплює важливу інформацію, яку кожен серйозний програміст повинен знати про алгоритми та структури даних, з акцентом на програми та науковий аналіз продуктивності реалізацій Java. Частина I охоплює елементарні структури даних, алгоритми сортування та пошуку. Частина II зосереджена на алгоритмах обробки графіків та рядків. Всі функції цього курсу доступні безкоштовно. Він не пропонує сертифікат після завершення.

★★★★ ☆ (61 рейтинг)

Криптографія I

Стенфордський університет через Coursera

Криптографія є незамінним інструментом захисту інформації в комп'ютерних системах. У цьому курсі ви дізнаєтесь про внутрішню роботу криптографічних систем та про те, як правильно їх використовувати в реальних додатках.

★★★★★ (53 оцінки)

ВСТУП ДО КІБЕР-БЕЗПЕКИ

IGNOU через Swayam

Ця основна програма спрямована на формування та підвищення обізнаності про виклики кібербезпеки та концепції кібербезпеки та кіберетики серед зацікавлених сторін, щоб допомогти їм стати відповідальними кібергроманами та взяти безпечну та надійну участь у швидко розвиваються суспільстві інформаційної епохи.

★★★★★ (48 оцінок)

Транспортні системи: глобальні проблеми та майбутні інновації

Університет Лідса через FutureLearn

Дізнайтеся, як транспортний сектор може розвивати інфраструктуру, яка відповідає потребам населення 21 століття.

★★★★★ (45 оцінок)

Історія Інтернету, технології та безпека

Університет Мічигану через Курсру

Цей курс відкриє Інтернет та покаже, як він був створений, хто його створив та як він працює. По дорозі ми зустрінемо багатьох новаторів, які розробили Інтернет та веб-технології, які ми використовуємо сьогодні.

★★★★★ (41 рейтинг)

Обчислювальні методи соціальних наук

Університет Каліфорнії, Девіс через Курс

Цей курс дає вам огляд сучасних можливостей та всюдисущої сфери обчислювальної соціальної науки. Результати є навколо нас щодня, починаючи від послуг, що надаються найціннішими компаніями світу, через прихований вплив урядових установ до влади соціальних та політичних рухів.

★★★★★ (40 оцінок)

Основи машинного навчання: підхід до тематичного дослідження

Університет Вашингтона через Курсру

На цьому курсі ви отримаєте практичний досвід машинного навчання із серії практичних тематичних досліджень. Наприкінці першого курсу ви вивчите, як прогнозувати ціни на будинки на основі особливостей рівня будинку, аналізувати настрої з відгуків користувачів, отримувати цікаві документи, рекомендувати товари та шукати зображення.

★★★★ ☆ (39 оцінок)

Безпека програмного забезпечення

Університет штату Меріленд, Коледж-Парк через Курсру

У цьому курсі ми дослідимо основи програмної безпеки. Ми розглянемо важливі програмні вразливості та атаки, які їх використовують, такі як переповнення буфера, ін'єкція SQL та викрадення сеансів - і розглянемо засоби захисту, які запобігають або пом'якшують ці атаки, включаючи вдосконалені методи тестування та аналізу програм.

★★★★ ☆ (27 оцінок)

Створення сучасного комп’ютера з перших принципів: від Нанда до тетрісу (курс, орієнтований на проекти)

Єврейський університет в Єрусалимі через Coursera

У цьому курсі, орієнтованому на проект *, ви створите сучасну комп’ютерну систему, починаючи з нуля. Ми поділимо цю захоплюючу подорож на шість практичних проектів, які заберуть вас від побудови елементарних логічних воріт до створення повністю функціонуючого комп'ютера загального призначення.

★★★★★ (25 оцінок)

Основи армійного навчання

Університет Альберти через Курсру

Підкріплення навчання є підполем машинного навчання, але також є формалізмом загального призначення для автоматизованого прийняття рішень та ШІ. Цей курс знайомить вас зі статистичними методами навчання, коли агент явно вживає заходів та взаємодіє зі світом.

★★★★★ (24 оцінки)

Основи веб-безпеки

KU Leuven University через edX

Основні знання для кожного веб-розробника, відкрийте важливі принципи сучасної веб-безпеки та дізнайтеся про сучасні найкращі практики безпеки.

★★★★ ☆ (22 оцінки)

Основи кібербезпеки

Рочестерський технологічний інститут через edX

Вивчіть основи кібербезпеки, зокрема, як виявляти загрози, захищати системи та мережі та передбачати потенційні кібератаки.

★★★★★ (19 оцінок)

Програмування (10)

Програмування для всіх (Початок роботи з Python)

Університет Мічигану через Курсру

Цей курс має на меті навчити всіх основ програмування комп’ютерів за допомогою Python. Ми висвітлюємо основи того, як будується програма із серії простих інструкцій на Python.

★★★★★ (22874 рейтинги)

Вступ до інтерактивного програмування на Python (частина 1)

Райсовий університет через Курсру

На цьому курсі ознайомтеся з основними елементами програмування (такими як вирази, умовні позначення та функції), а потім використовуйте ці елементи для створення простих інтерактивних програм, таких як цифровий секундомір.

★★★★★ (3253 рейтинги)

Вступ до програмування за допомогою MATLAB

Університет Вандербільта через Курсу

Цей курс навчає комп'ютерного програмування тих, хто майже не має попереднього досвіду. Для цього він використовує систему програмування та мову, що називається MATLAB, оскільки вона проста у вивченні, універсальна і дуже корисна для інженерів та інших професіоналів.

★★★★★ (206 оцінок)

Python та статистика для фінансового аналізу

Гонконгський університет науки і технологій через Coursera

Завдяки простоті та високій читабельності python він набуває свого значення у фінансовій галузі. Курс поєднує як кодування пітона, так і статистичні поняття та застосовується при аналізі фінансових даних, таких як запаси.

★★★★ ☆ (170 оцінок)

Обчислення в Python I: Основи та процедурне програмування

Технологічний інститут штату Джорджія через edX

Вивчіть основи обчислень на Python, включаючи змінні, оператори та написання та налагодження власних програм.

★★★★★ (134 оцінки)

АНІМАЦІЇ

Індуїстський університет Банарас через Сваям

У цьому курсі ми досліджуємо анімацію на різноманітних платформах, включаючи кіно, телебачення, рекламу, Інтернет, захоплення руху та дизайн гри. Цей курс надасть можливість студентам розвивати свої можливості для працевлаштування та професійні навички шляхом оцінки проектів для індустрії медіа та розваг на основі проектів.

★★★★ ☆ (121 рейтинг)

Навчіться програмувати: Основи

Університет Торонто через Курсру

За кожним клацанням миші та натисканням сенсорного екрану є комп'ютерна програма, яка змушує речі відбуватися. Цей курс знайомить із основними будівельними блоками програмування та вчить писати цікаві та корисні програми на мові Python.

★★★★★ (105 оцінок)

Вступ до моделювання на основі агентів

Інститут Санта-Фе через комплексний дослідник

Цей курс досліджуватиме, як використовувати моделювання на основі агентів, щоб зрозуміти та вивчити широкий і різноманітний комплекс складних проблем.

★★★★★ (81 рейтинг)

Вступ до HTML5

Університет Мічигану через Курсру

Цей курс сподобається найрізноманітнішим людям, але особливо тим, хто бажає покрокового опису основ. Для цього курсу немає передумов, і передбачається, що студенти не мають попередніх навичок програмування та досвіду роботи з ІТ.

★★★★ ☆ (43 оцінки)

Мови програмування, частина А

Університет Вашингтона через Курсру

Цей курс є вступом до основних понять мов програмування, з сильним акцентом на функціональне програмування. Курс використовує мови ML, Racket та Ruby як інструменти для викладання концепцій, але справжній намір полягає в тому, щоб навчити достатньо того, як будь-яка мова "поєднується", щоб зробити вас більш ефективним програмуванням на будь-якій мові - і при вивченні нових .

★★★★★ (25 оцінок)

Наука про дані (5)

Край Analytics

Массачусетський технологічний інститут через edX

За допомогою надихаючих прикладів та історій відкрийте для себе силу даних та використовуйте аналітику, щоб забезпечити кращу кар’єру та своє життя.

★★★★★ (80 оцінок)

Python для науки про дані

Університет Каліфорнії, Сан-Дієго через edX

Навчіться використовувати потужні інструменти Python з відкритим кодом, включаючи Pandas, Git та Matplotlib, для маніпулювання, аналізу та візуалізації складних наборів даних.

★★★★ ☆ (44 оцінки)

Python для науки про дані

Індійський технологічний інститут Мадрас через Сваям

Курс спрямований на те, щоб надати учасникам можливість використовувати програмування на пітоні для вирішення проблем науки про дані.

★★★★ ☆ (41 рейтинг)

Вступ до обчислювального мислення та науки про дані

Массачусетський технологічний інститут через edX

6.00.2x - це вступ до використання обчислень для розуміння реальних явищ.

★★★★ ☆ (31 рейтинг)

Секвенування цілого геному бактеріальних геномів - інструменти та програми

Технічний університет Данії (DTU) через Coursera

Цей курс охоплюватиме тему секвенування цілого генома (WGS) геномів бактерій, яка стає все більш актуальною для медичного сектору.

★★★★★ (21 рейтинг)

Особистий розвиток (15)

Навчання, як вчитися: потужні розумові інструменти, які допоможуть вам опанувати важкі предмети

Університет Каліфорнії, Сан-Дієго через Курсу

Цей курс дає вам легкий доступ до безцінних прийомів навчання, які використовують фахівці в галузі мистецтва, музики, літератури, математики, науки, спорту та багатьох інших дисциплін. Ми дізнаємося про те, як мозок використовує два дуже різних режими навчання та як він інкапсулює (“шматки”) інформацію.

★★★★★ (15172 рейтинги)

Mindshift: Пробийте перешкоди для навчання та відкрийте свій прихований потенціал

Університет Макмастера через Coursera

Незалежно від вашого віку чи стадії, Mindshift вчить вас таким важливим елементам, як, як отримати максимум від онлайн-навчання та MOOC, як шукати та працювати з наставниками, секрети уникнення кар'єрних руйнувань (та катастроф) та загальних руйнувань у житті, такі ідеї, як значення вибіркового незнання щодо загальної компетентності.

★★★★★ (5301 рейтинг)

Навчання, як вчитися для молоді

Університет штату Арізона через Coursera

Заснований на найпопулярнішому відкритому онлайн-курсі у світі, цей курс забезпечує легкий доступ до методів навчання, що використовуються фахівцями в галузі мистецтва, музики, літератури, математики, науки, спорту та багатьох інших дисциплін.

★★★★★ (454 рейтинги)

Майбутнє роботи: підготовка до зривів

Онлайн навчальний містечко - Група Світового банку через edX

Тільки MOOC для вивчення Звіту про світовий розвиток за 2019 рік (WDR) та робочої сили майбутнього. Дізнайтеся, як ШІ, автоматизація, передові технології та новий бізнес змінюють світ.

★★★★★ (243 рейтинги)

Aprender

Національний університет Мексики через Курсу

Quieres conocer tus recursos y niveles de desempeño relacionadas con tu processo de aprender? ¿Те інтересу дезарроллярних хабілідадес пара апрендер мас у мейор?

★★★★★ (106 оцінок)

Критичне мислення в університеті: вступ

Університет Лідса через FutureLearn

Критичне мислення є життєво важливою навичкою для навчання в університеті незалежно від вашої дисципліни. Підготуйся до університету зараз.

★★★★★ (95 оцінок)

Удосконалення техніки навчання

Гронінгенський університет через FutureLearn

Удосконалюйте свої навички навчання та отримуйте кращі результати, навчившись використовувати "триступеневу модель навчання".

★★★★★ (70 оцінок)

Психологія особистісного зростання

Гонконгський університет науки і технологій через edX

Навчіться розуміти особистісний ріст із порівняльної точки зору.

★★★★★ (50 оцінок)

Inglés básico: бесіда та мережа

Universidad Anáhuac через edX

Cumple tu meta de aprender inglés básico para utilizarlo de forma estratégica en los negocios e incrementar tu éxito profesional.

★★★★★ (42 оцінки)

Прийняття рішень у складному та невизначеному світі

Гронінгенський університет через FutureLearn

Цей курс навчить вас першим принципам складності, невизначеності та того, як приймати рішення у складному світі.

★★★★★ (40 оцінок)

Competencias profesionales genéricas para la inclusión laboral

Мадридський університет через edX

Mejora tu capacitación laboral a través del aprendizaje de competencias comunicativas, sociales y emocionales con este curso accesssible e inclusivo.

★★★★★ (38 оцінок)

Пізнай себе - значення та межі самопізнання: досліджуване життя

Единбурзький університет через Курсру

Згідно з легендою, на стінах храму на священному місці Дельфи в Стародавній Греції було винесено два головних накази: НІЧОГО НЕЗАЛЕЖНО І ЗНАТИ СЕБЕ. Цей курс буде вивченням останньої заборони, намагаючись з’ясувати, що таке самопізнання, чому воно може бути цінним і які, якщо такі є, обмеження, з якими він може зіткнутися.

★★★★★ (28 оцінок)

Introduzione al Debate

Politecnico di Milano via Polimi ВІДКРИТІ ЗНАННЯ

Come metodologia didattica innovativa, il Debate og oggetto di crescente interese da parte non solo di istituzioni edukative, enti di ricerca, docenti, ma anche di agenzie di formazione manageriale e orientate al potenziamento delle competenze maggiormente richieste dal mondo lavorativovo.

★★★★★ (27 оцінок)

Натхнення лідерства через емоційний інтелект

Кейс Вестерн Резерв Університет через Coursera

Емоційний інтелект, надія, уважність і співчуття допомагають людині повернути шкоду хронічному стресу і побудувати чудові відносини з керівництвом. Позитивні та негативні емоційні атрактори надихають на стійкі, бажані зміни та навчання на багатьох рівнях.

★★★★ ☆ (23 оцінки)

Щасливіші співробітники та курс рентабельності інвестицій

Техаський університет в Остіні через edX

Щастя на роботі має значення. Наприклад, найщасливіші 20% людей заробляють на 32% більше, ніж найменш щасливі 20%!

На цьому курсі ви дізнаєтесь про речі, які ви можете зробити, щоб покращити як своє власне щастя, так і щастя своїх колег.

★★★★★ (22 оцінки)

Здоров'я та медицина (24)

Розуміння деменції

Університет Тасманії через Незалежну

Це курс про деменцію, який розглядає широкий спектр тем, включаючи основну анатомію мозку, патологію, дослідження деменції, фактори ризику, симптоми, діагностику, медичне управління, життя з деменцією, прогресування та стадію, паліацію, поведінку та терапевтичні підходи.

★★★★★ (8174 рейтинги)

Запобігання деменції

Університет Тасманії через Незалежну

Запобігання деменції - це масовий відкритий онлайн-курс (MOOC), який пропонує освіту вищої якості щодо останніх досліджень ризику деменції та захисних факторів.

★★★★★ (3913 оцінок)

Харчування, фізичні вправи та спорт

Університет Вагенінгена через edX

Дізнайтеся про харчування, фізичні вправи та спорт і зрозумійте, як харчування може підтримувати фізичні вправи та спортивні результати.

★★★★★ (641 рейтинг)

Розуміння клінічних досліджень: за статистикою

Університет Кейптауна через Курсу

Якщо ви коли-небудь пропускали `розділ результатів медичної статті, тому що такі терміни, як" довірчий інтервал "або" значення p ", надходять над головою, то ви знаходитесь у правильному місці.

★★★★★ (545 оцінок)

Розуміння розсіяного склерозу (РС)

Університет Тасманії через Незалежну

Цей курс спрямований на покращення розуміння та обізнаності щодо розсіяного склерозу (РС). Громадськість розширить свої знання з питань, пов’язаних з МС, а представники Спільноти МС отримають повноваження створювати та вносити внески в персоналізовані плани управління державами-членами.

★★★★★ (424 рейтинги)

Кістково-м’язова система: наука залишатися активним до старості

Університет Ньюкасла через FutureLearn

Демістифікуйте процес старіння та дізнайтеся, як повсякденна поведінка може вплинути на наше довгострокове здоров’я опорно-рухового апарату.

★★★★★ (223 оцінки)

Збереження уважного життя

Університет Монаш через FutureLearn

Дізнайтеся, як застосовувати прийоми уважності, щоб ви могли покращити своє спілкування, стосунки та емоційне здоров’я.

★★★★★ (179 оцінок)

Уважність щодо добробуту та пікової ефективності

Університет Монаш через FutureLearn

Вивчіть прийоми уважності, щоб зменшити стрес та покращити своє самопочуття та ефективність роботи / навчання на цьому онлайн-курсі.

★★★★★ (145 оцінок)

Відкрийте для себе стоматологію

Університет Шеффілда через FutureLearn

Розважальний та висвітлювальний курс для кожного, хто повинен дослідити вплив стоматології на наше життя.

★★★★★ (109 оцінок)

Їжа як ліки

Університет Монаш через FutureLearn

Дослідіть роль їжі в здоров’ї. Застосовуйте науку про харчування, щоб допомогти вам вживати їжу як ліки для себе та своєї родини.

★★★★★ (99 оцінок)

Демістифікуюча уважність

Лейденський університет через Курсу

Але що насправді є уважність? Це справді добре для вас? Чи може хтось навчитися цьому? Як можна впізнати шарлатанів? Ви хотіли б жити у уважному суспільстві, і чи пахне він сандаловим деревом? Що таке почуття уваги? Ви вже пам’ятаєте і як би ви це знали?

★★★★★ (72 оцінки)

Догляд за кінцем життя: виклики та інновації

Університет Глазго через FutureLearn

Дослідіть практику вживання померлих та паліативної допомоги у всьому світі та оцініть нові тенденції та ідеї, що стосуються питань догляду за кінцем життя.

★★★★★ (72 оцінки)

Вступ а-ля Regulación Emocional basada en Уважність

Мадридський університет через edX

Entrena la mente para traerla al momento presente, toma conciencia y gestiona un amplio espectro de emociones con amabilidad a través de la práctica de Mindfulness.

★★★★★ (72 оцінки)

Медицина та мистецтво: гуманізація охорони здоров’я

Університет Кейптауна через FutureLearn

Дослідіть сферу медичної гуманітарної науки - перетин мистецтв, гуманітарних наук та охорони здоров’я - за допомогою цього безкоштовного онлайн-курсу.

★★★★★ (70 оцінок)

COVID-19: боротьба з новим коронавірусом

Лондонська школа гігієни та тропічної медицини через FutureLearn

Що таке COVID-19? Дізнайтеся більше про спалах нового коронавірусу та його наслідки у всьому світі.

★★★★★ (63 оцінки)

Молодь та її психічне здоров’я

Кембриджський університет через FutureLearn

Які найпоширеніші проблеми з психічним здоров’ям, що ви можете з ними зробити і як поліпшити своє психічне здоров’я?

★★★★★ (60 оцінок)

Функціональна їжа та нутрицевтики

Раштрасант Тукадоджі Махарадж Університет Нагпура, Нагпур через Сваям

Цей онлайн-курс розглядає харчові фактори та біоактивні компоненти, що сприяють здоров’ю, їх потенційні наслідки для здоров’я та механізми дії.

★★★★★ (51 рейтинг)

Вступ до Стенфорда до їжі та здоров’я

Стенфордський університет через Coursera

Цей курс змістить фокус від редукціоністських дискусій про поживні речовини і, натомість, перейде до практичних дискусій про реальну їжу та навколишнє середовище, в якому ми її споживаємо. До кінця цього курсу учні повинні мати інструменти, необхідні для розрізнення продуктів харчування, які підтримуватимуть їхнє здоров’я, та продуктів, що загрожують йому.

★★★★ ☆ (41 рейтинг)

Поліпшення охорони здоров’я завдяки клінічним дослідженням

Університет Лідса через FutureLearn

На цьому безкоштовному онлайн-курсі дізнайтеся, як медичні методи лікування виявляються, тестуються та оцінюються для покращення охорони здоров’я для всіх.

★★★★★ (40 оцінок)

Буддизм і сучасна психологія

Принстонський університет через Курсу

Далай-лама заявив, що буддизм і наука глибоко сумісні, і закликав західних учених критично вивчити як медитативну практику, так і буддистські уявлення про людський розум. У цьому курсі буде розглянуто, як буддизм просувається під цим контролем.

★★★★★ (29 оцінок)

Віруси та як їх перемогти: клітини, імунітет, вакцини

Тель-Авівський університет через edX

Дізнайтеся, як наша імунна система бореться з вірусними захворюваннями та приймайте кращі рішення щодо вакцинації, чіткіше розуміючи клітини, віруси та імунітет.

★★★★★ (25 оцінок)

Епідеміологія: Основні науки про охорону здоров’я

Університет Північної Кароліни в Чапел-Хілл через Курсру

Епідеміологія - це вивчення розподілу та детермінанти захворювань, стану здоров’я чи подій серед популяцій та застосування цього дослідження для контролю над проблемами здоров’я. Застосовуючи поняття, вивчені в цьому курсі, до актуальних проблем та питань охорони здоров'я, студенти зрозуміють практику епідеміології, яка стосується реального життя.

★★★★ ☆ (25 оцінок)

Механічна вентиляція для COVID-19

Гарвардський університет через edX

Цей курс надасть медичним працівникам, які мають ліцензію, розуміння механічної вентиляції легенів, щоб вони могли підтримати команду критичної допомоги, яка доглядає за пацієнтами, які отримують штучну вентиляцію легенів під час пандемії COVID-19.

★★★★★ (19 оцінок)

Позитивна психіатрія та психічне здоров’я

Університет Сіднея через Курсру

У цьому курсі ми вивчимо різні аспекти доброго психічного здоров’я, а також надамо огляд основних видів психічних розладів, їх причин, способів лікування та способу звернення за допомогою та підтримкою.

★★★★★ (19 оцінок)

Гуманітарні науки (32)

Англійська мова в ранньому дитинстві: вивчення та розвиток мови

Британська рада через FutureLearn

Дізнайтеся, як дуже маленькі діти вивчають англійську як додаткову мову та як ви можете допомогти їм прогресувати.

★★★★★ (1066 оцінок)

Англійська для робочого місця

Британська рада через FutureLearn

Цей курс для тих, хто вивчає англійську, допоможе вам з мовою, необхідною для пошуку роботи та успішного функціонування на робочому місці.

★★★★★ (951 рейтинг)

Академічне письмо

UGC через Swayam

Цей курс має на меті заповнити цю прогалину, надаючи фундаментальні знання, необхідні для ефективного та орієнтованого на результати академічного письма. Це основний курс, і застосування цих знань повністю залежить від конкретного учня та його області дослідження.

★★★★★ (823 рейтинги)

Вивчення англійської мови: мова та культура

Британська рада через FutureLearn

Цей курс для тих, хто вивчає англійську, вивчає британську культуру та вивчає англійську, яка використовується, щоб допомогти вам покращити свої мовні навички.

★★★★★ (631 рейтинг)

Життя щастя і здійснення

Індійська школа бізнесу через Coursera

Цей курс залучає зміст із різних галузей, включаючи психологію, нейронауку та теорію поведінкових рішень, щоб запропонувати перевірений та практичний рецепт ведення щасливого та сповненого життя.

★★★★★ (478 оцінок)

Вивчення англійської мови: Шекспір

Британська рада через FutureLearn

Удосконалюйте свої знання англійської мови, дивлячись на життя і твори Вільяма Шекспіра та його незмінну популярність.

★★★★★ (403 рейтинги)

Як досягти успіху в: Написання заявок

Університет Шеффілда через FutureLearn

Цей безкоштовний тритижневий курс допоможе вам скласти ідеальне резюме, заявку та онлайн-профіль під час подання заявки на роботу чи курс.

★★★★★ (297 оцінок)

Викладання англійської мови: як спланувати великий урок

Британська рада через FutureLearn

Розвивайте свої навички викладання англійської мови та навчіться планувати та проводити ефективні уроки англійської мови за допомогою цього онлайн-курсу.

★★★★★ (276 оцінок)

Основна іспанська 1: Початок роботи

Universitat Politècnica de València через edX

Вивчайте іспанську мову та вивчайте іспанську культуру на цьому вступному мовному курсі, розробленому для англомовних.

★★★★ ☆ (257 оцінок)

Вступ до голландської мови

Гронінгенський університет через FutureLearn

Навчіться говорити, писати та розуміти базову голландську мову за допомогою цього безкоштовного тритижневого вступного курсу іноземної мови.

★★★★★ (189 оцінок)

Сучасна та сучасна американська поезія (“ModPo”)

Університет Пенсільванії через Курсу

Протягом 10 тижнів курсу вас проведуть через вірші, відеодискусії кожного вірша та спільні обговорення кожного вірша. І (унікальний серед відкритих онлайн-курсів) ми пропонуємо щотижневі інтерактивні прямі трансляції.

★★★★★ (187 оцінок)

НАДІЯ: Людська одісея до політичного екзистенціалізму

Прінстонський університет через edX

Що нас відрізняє і зближує, як людей? Як ми можемо відповідати своїй людяності? Приєднуйтесь до нас, коли ми досліджуємо не тільки "життя, свободу та прагнення до щастя", але "смерть, свободу та пошук сенсу".

★★★★★ (182 оцінки)

Література англійського заміського будинку

Університет Шеффілда через FutureLearn

Подорожуйте літературою англійських заміських будинків часів Томаса Мора до Оскара Уайльда.

★★★★★ (132 оцінки)

Китайська Цінхуа: Почніть розмову з 1,3 мільярдами людей

Університет Цінхуа через edX

Курс китайської мови для початківців у найкращому університеті Китаю.

★★★★★ (81 рейтинг)

Вступ до філософії

Единбурзький університет через Курсру

Цей курс познайомить вас з деякими основними напрямами досліджень сучасної філософії. Кожен модуль іншого філософа розповість вам деякі найважливіші питання та проблеми у своїй галузі.

★★★★ ☆ (71 рейтинг)

Робота з перекладом: теорія та практика

Кардіфський університет через FutureLearn

Дослідіть, що означає спілкування різними мовами в різних контекстах, і відкрийте свого внутрішнього перекладача.

★★★★★ (63 оцінки)

Чудеса людської мови: вступ до мовознавства

Лейденський університет через Курсу

Не існує людського суспільства, яким би маленьким чи відокремленим воно не використовувало б мову, багату та різноманітну. Цей курс знайомить вас з мовознавством, включаючи інтерв’ю з відомими лінгвістами та носіями багатьох різних мов. Приєднуйтесь до нас, щоб дослідити чудеса людської мови!

★★★★★ (55 оцінок)

Шекспір ​​має значення

Університет Аделаїди через edX

Дізнайтеся про п’єси Шекспіра та їх вплив, зосередившись на таких емоціях, як любов, ненависть та ревнощі.

★★★★★ (49 оцінок)

Умано Дігітале

Університет Урбіно через Незалежну

Digitale è uno degli aggettivi più usati di questo inizio di secolo. Не є неологізмом, що призвело до значущості еволюції інформаційних технологій, але прогресує в процесі інновації.

★★★★★ (45 оцінок)

Успіх: практичні навички мислення

Гонконгський політехнічний університет через edX

Цей нагороджений практичний курс допомагає досягти успіху в роботі та житті. Це надає вам позитивні цінності для стійкого життя та надає вам потужні навички вирішення проблем, продемонстровані за допомогою історій успіху та тематичних досліджень про те, як досягти успіху на співбесіді та роботі у вищих навчальних закладах. Поточна версія (2.1) містить нові матеріали, які показують, як люди / бізнес можуть застосувати навички творчого мислення для вирішення нових світових проблем, спричинених COVID-19.

★★★★★ (44 оцінки)

Мораль повсякденного життя

Єльський університет через Курсру

Як ми можемо пояснити доброту і жорстокість? Звідки береться наше почуття правильного і неправильного? Чому люди так часто не погоджуються щодо моральних питань? Цей курс досліджує психологічні основи нашого морального життя.

★★★★★ (42 оцінки)

Китайська для початківців

Пекінський університет через Курсу

Це курс ABC китайської мови для початківців, що включає введення фонетики та щоденних виразів. Після проходження цього заняття учні можуть базово розуміти китайську мандарин і вести основні щоденні розмови, такі як обмін особистою інформацією, розмова про щоденні домовленості та їжу, запитання про ціну, представлення міста та погоди, розповіді про свої хобі тощо

★★★★ ☆ (40 оцінок)

Передісторія, мета та політичне майбутнє Біблії

Університет Еморі через Курсру

Стіни, зруйновані землею арміями Вавилона, Єрусалим приєднався до довгої низки зруйнованих міст - від Ура, Ніневії та Персеполя до самого Вавилона. Поки одні оговталися від руйнування, інші ні.

★★★★★ (35 оцінок)

Суспільство та ЗМІ

Університет гуру Говінда Сінгха Індрапрастхи (GGSIPU), Нью-Делі через Swayam

Цей курс під назвою «Суспільство та ЗМІ» насамперед стосується розуміння двостороннього потоку того, як ЗМІ як інституція відіграли значну роль у формуванні суспільства, і які важливі сфери його змін, а також як із еволюцією суспільство на іншій стадії вплинуло на ЗМІ як на інститут і підштовхнуло до його розвитку до нових форм.

★★★★★ (35 оцінок)

Подумайте ще раз: як міркувати і аргументувати

Університет Дюка через Курсру

Важливим є міркування. Цей курс навчить вас, як це добре робити. Ви дізнаєтесь, як розуміти та оцінювати аргументи інших людей та як будувати власні аргументи щодо того, що для вас важливо.

★★★★ ☆ (32 оцінки)

Стародавні греки

Веслінського університету через Курсу

Це огляд історії Давньої Греції від бронзового століття до смерті Сократа в 399 році до н. Разом з вивченням найважливіших подій та особистостей ми розглянемо більш широкі питання, такі як політичні та культурні цінності та методи історичної інтерпретації.

★★★★★ (27 оцінок)

Корейський перший крок

Університет Йонсей через Курсру

Це курс корейської мови початкового рівня, який охоплює 4 навички: читання, письмо, аудіювання та розмову. Основні теми включають основні вирази, що використовуються у повсякденному житті, такі як привітання, представлення, розмова про свою сім’ю та повсякденне життя тощо. Кожен урок охоплює діалоги, вимову, словниковий запас, граматику, вікторини та рольові ігри.

★★★★★ (26 оцінок)

Сучасний світ, частина перша: Глобальна історія з 1760 по 1910 рік

Університет Вірджинії через Курсру

Це огляд сучасної історії з глобальної точки зору. Частина перша починається з політичних та економічних революцій кінця 1700-х років і відстежує трансформацію світу протягом 1800-х років. Частина перша робить висновок, оскільки ці дивовижні зміни, схоже, виходять за рамки можливостей старих установ їх вирішити.

★★★★★ (25 оцінок)

Comprendere la filosofia

Університет Неаполя Федеріко II через edX

Un viaggio nella storia della filosofia tra passato e presente

★★★★★ (23 оцінки)

L'Italiano nel mondo

Університет Неаполя Федеріко II через edX

Impara a ragionare sulla competenza linguistica e sul modo in cui utilizzi la lingua italiana

★★★★★ (23 оцінки)

Perdón y reconciliación: como sanar heridas

Pontificia Universidad Javeriana через edX

Aprende las herramientas básicas, teóricas y prácticas para perdonar y sanar heridas mediante la reconciliación. Este curso en línea ofrecerá propuestas de colaboración y dialogo entre actores enfrentados.

★★★★★ (23 оцінки)

Арабо-ісламська історія: від племен до імперій

Тель-Авівський університет через edX

Дізнайтеся про історію арабського та мусульманського світу протягом першого тисячоліття, включаючи політичні, соціальні та культурні аспекти.

★★★★★ (22 оцінки)

Освіта та викладання (7)

Розуміння IELTS: читання

Британська рада через FutureLearn

Дізнайтеся, що вам потрібно знати про тест IELTS Reading, та вивчіть техніки та стратегії для підвищення ефективності тесту.

★★★★★ (615 оцінок)

Догляд та виховання дітей раннього віку (ECCE)

UGC через Swayam

Курс орієнтований на людей, які мають намір розпочати нову дошкільну / ігрову школу / дитячий садок, або модернізувати існуючу дошкільну установу, або розпочати кар’єру викладача в дошкільному закладі, або вдосконалити навички консультування при вступі або пройти навчання в різні елементи ECCE.

★★★★★ (155 оцінок)

Освіта для калідорів для цього: еквідад, включення та підтримка а-ля диверсидад

Мадридський університет через edX

Aprenderás cómo debería ser un sistem educativo que promueva la inclusión y la calidad sin renunciar a la excelencia ni a la equidad y como puedes llevarlo a la práctica.

★★★★★ (77 оцінок)

Освіта для всіх: інвалідність, різноманітність та інклюзія

Університет Кейптауна через FutureLearn

Розкрийте способи зробити освіту більш інклюзивною, особливо в районах, де ресурси обмежені.

★★★★★ (74 оцінки)

Підтримка успішного навчання в початковій школі

Університет Редінга через FutureLearn

Формуйте своє розуміння навчання та викладання, щоб придбати впевненість у підтримці дітей у школі як помічника в навчанні.

★★★★★ (65 оцінок)

Трансформація цифрового навчання: навчальний дизайн відповідає дизайну послуг

Дікінського університету через FutureLearn

Внесіть потужне цифрове навчання у свою професійну практику. Дослідіть актуальні проблеми та нові тенденції у цій галузі.

★★★★★ (37 оцінок)

Навчальний дизайн

Університет Махатми Ганді, Керала через Swayam

Цей курс з Навчального проектування допомагає Учневі скласти розуміння історії та розвитку Навчального Дизайну, Принципів та характеристик проектування та розробки навчального матеріалу, різних компетенцій та навичок у Навчальному Проектуванні, розробці та розробці матеріалів та режимів та моделей електронного навчання. навчального дизайну та роль викладача як ефективного дизайнера.

★★★★★ (31 рейтинг)

Наука (23)

Гори 101

Університет Альберти через Курсру

Гори 101 - це широкий та інтегрований огляд гірського світу. Цей 12-урочний курс охоплює міждисциплінарну галузь дослідження, зосереджуючи увагу на фізичних, біологічних та людських вимірах гірських місць в Альберті, Канада та в усьому світі.

★★★★★ (436 оцінок)

Харчування та здоров'я: мікробіом людини

Університет Вагенінгена через edX

Дізнайтеся, як ви можете вплинути на своє здоров’я, збалансувавши здоров’я кишечника; як ваш мікробіом разом з дієтою можуть поліпшити нормальну роботу кишечника. Збалансоване споживання мікробіомів та поживних речовин дозволяє уникнути таких розладів, як СРК, ожиріння та діабет.

★★★★ ☆ (320 оцінок)

Криміналістична реконструкція обличчя: пошук пана X

Університет Шеффілда через FutureLearn

Дізнайтеся про криміналістичну техніку реконструкції обличчя від експертів, які беруть участь у справі про справжній злочин.

★★★★★ (302 оцінки)

Вимирання: минуле і сьогодення

Університет Кейптауна через FutureLearn

Відкрийте різноманітність життя на землі, наслідки п'яти масових вимирань, що минули, та перспективи шостого вимирання сьогодні.

★★★★★ (172 рейтинги)

Вступ до складності

Інститут Санта-Фе через комплексний дослідник

У цьому курсі ви дізнаєтесь про інструменти, які використовуються вченими для розуміння складних систем. Теми, про які ви дізнаєтесь, включають динаміку, хаос, фрактали, теорію інформації, самоорганізацію, моделювання на основі агентів та мережі.

★★★★★ (136 оцінок)

Dino 101: Палеобіологія динозаврів

Університет Альберти через Курсру

Dino 101: Палеобіологія динозаврів - це 12-урочний курс, що викладає вичерпний огляд динозаврів, що не належать до птахів.

★★★★★ (95 оцінок)

Наука гастрономія

Гонконгський університет науки і технологій через Coursera

Цей курс вводить ряд основних наукових принципів, що лежать в основі методології приготування їжі, приготування їжі та насолоди їжею. Усі розглянуті теми мають міцну основу в галузі біології, хімії та фізики.

★★★★ ☆ (62 оцінки)

Квантова механіка для всіх

Джорджтаунський університет через edX

Вивчіть основні поняття квантової механіки на рівні, доступному кожному. Цей курс увійшов до списку найкращих онлайн-курсів усіх часів за версією Class Central і був фіналістом премії edX 2018 за винятковий внесок у онлайн-навчання та навчання

★★★★★ (59 оцінок)

Екологія та охорона дикої природи

Університет Лідса через FutureLearn

Дізнайтеся про екологію та про те, як ми можемо захистити дику природу та зберегти світ природи.

★★★★★ (58 оцінок)

Молекулярна біологія - Частина 1: Реплікація та відновлення ДНК

Массачусетський технологічний інститут через edX

Поглиблена пригода через реплікацію та відновлення ДНК для зміцнення вашого наукового мислення та експериментальних навичок дизайну.

★★★★★ (57 оцінок)

Вступ до поведінки тварин

Університет Вагенінгена через edX

Дослідіть дивовижний асортимент та складність поведінки диких тварин. Дізнайтеся, як тварини вчаться, спілкуються, знаходять їжу, уникають хижаків та соціально взаємодіють.

★★★★★ (55 оцінок)

Вступ до біології - секрет життя

Массачусетський технологічний інститут через edX

Дослідіть таємницю життя через основи біохімії, генетики, молекулярної біології, рекомбінантної ДНК, геноміки та раціональної медицини.

★★★★★ (51 рейтинг)

Наука повсякденного мислення

Університет Квінсленда через edX

Дізнайтеся, як краще думати, краще сперечатися та краще вибирати.

★★★★★ (48 оцінок)

Життєво важливі ознаки: розуміння того, про що нам говорить тіло

Університет Пенсільванії через Курсу

Курс розрахований на широку загальну аудиторію, але буде особливо цікавим для осіб, які працюють у галузі охорони здоров’я, тих, хто планує кар’єру медичного працівника, непрофесійних доглядачів, тих, хто цікавиться особистим здоров’ям та фітнесом, або тих, хто просто хоче зрозуміти як функціонує організм.

★★★★★ (46 оцінок)

Наука про Сонячну систему

Каліфорнійський технологічний інститут через Coursera

Дізнайтеся про науку, яка лежить в основі сучасних досліджень Сонячної системи у цьому безкоштовному класі. Використовуйте принципи фізики, хімії, біології та геології, щоб зрозуміти останні новини з Марса, зрозуміти зовнішню Сонячну систему, розміркувати над планетами поза нашою Сонячною системою та шукати придатність для проживання в нашому районі та за його межами.

★★★★★ (45 оцінок)

Медична нейронаука

Університет Дюка через Курсру

На цьому курсі ви відкриєте організацію нервових систем головного та спинного мозку, які опосередковують відчуття, спонукають тілесні дії та інтегрують сенсомоторні сигнали з пам’яттю, емоціями та пов’язаними з ними здібностями пізнання.

★★★★★ (44 оцінки)

Астробіологія та пошук позаземного життя

Единбурзький університет через Курсру

Дізнайтеся про походження та еволюцію життя та пошуки життя за межами Землі.

★★★★★ (34 оцінки)

Вівці у країні вогню та льоду

Університет Ісландії через edX

Що спільного у овець, вулканів та льодовиків? Пройдіть цей курс, щоб побачити, як використання людської землі, як випас овець, протягом кількох століть може бути не менш сильною рушійною силою ландшафтів, як вулкани та льодовики протягом тисячоліть.

★★★★★ (33 оцінки)

Вступ до генетики та еволюції

Університет Дюка через Курсру

Цей курс забезпечує базову біологію, яка вам потрібна, щоб краще зрозуміти всі ці проблеми, намагається з’ясувати деякі хибні уявлення та намагається підготувати студентів до майбутніх, вдосконалених курсових робіт з біології (і особливо еволюційної генетики).

★★★★★ (30 оцінок)

Вступна фізіологія людини

Університет Дюка через Курсру

У цьому курсі студенти вчаться розпізнавати та застосовувати основні поняття, що регулюють інтегровану функцію організму (як інтактний організм) у дев’яти системах організму.

★★★★ ☆ (28 оцінок)

Як працюють речі: вступ до фізики

Університет Вірджинії через Курсру

Вступ до фізики в контексті побутових предметів.

★★★★★ (27 оцінок)

Розуміння мозку: нейробіологія повсякденного життя

Чиказький університет через Coursera

Дізнайтеся, як нервова система виробляє поведінку, як ми використовуємо наш мозок щодня і як нейронаука може пояснити загальні проблеми, що страждають від людей сьогодні. Ми вивчимо функціональну нейроанатомію людини та нейрональну комунікацію, а потім використаємо цю інформацію, щоб зрозуміти, як ми сприймаємо зовнішній світ, добровільно рухаємося своїми тілами, залишаємось живими та добре граємо з іншими.

★★★★★ (25 оцінок)

Екстремальні геологічні події

Кардіфський університет через FutureLearn

Дослідіть, як надзвичайні геологічні події сформували Землю та які виклики можуть поставити нашій планеті майбутні події.

★★★★★ (22 оцінки)

Бізнес (25)

Шість сигм: Визнач і виміряй

Technische Universität München (Технічний університет Мюнхена) через edX

Вступ до методології Six Sigma та циклу DMAIC для вдосконалення процесу з акцентом на етапах Визначення та Вимірювання, включаючи базові статистичні дані для розуміння планів вибірки та розрахунку можливостей процесу.

★★★★★ (432 рейтинги)

Презентаційні навички: Розробка презентаційних слайдів

Томський державний університет через Coursera

Мета цього курсу - змінити це, оснастивши учнів набором інструментів для створення простих, зрозумілих та естетичних слайдів, які покращують презентацію доповідача.

★★★★★ (427 оцінок)

Excel: Fundamentos y herramientas

Universitat Politècnica de València через edX

У цьому курсі ви знайдете власні програми, як звичні програми Microsoft Excel, так і базові та лос-графічні, функції та вкладки з даними.

★★★★★ (386 оцінок)

Прикладна Scrum для гнучкого управління проектами

Університетська система штату Меріленд через edX

Вивчіть процеси управління проектами, ролі, механіку та філософію, що стоять за Scrum, найпростішим та найчистішим підходом до управління роботою на рівні команди.

★★★★ ☆ (378 оцінок)

Бережливе виробництво

Technische Universität München (Технічний університет Мюнхена) через edX

Дізнайтеся, як застосовувати ключові елементи ощадливого виробництва, від мінімізації запасів та скорочення часу налаштування, до використання 5S та Kaizen для покращення якості та продуктивності на робочому місці.

★★★★★ (309 оцінок)

Представляємо a la inversión bursátil

Universitat Politècnica de València через edX

Aprende las bases de la inversión en bolsa. Conoce los productos en que invertir, gráficos e indicadores que usan los gestores profesionales.

★★★★★ (277 оцінок)

Marketing Digital: Менеджер вмісту та спільноти

Університет Галілея через edX

Додайте стратегію маркетингового маркетингу та домінування на Facebook, Instagram, YouTube, Twitter та ще. Середні показники ефективності та отримані результати.

★★★★★ (208 оцінок)

Herramientas de la Inteligencia de Negocios

Університет Галілея через edX

Отримано експроцесор видобутку даних трансформаторів для генерації даних, що визначаються. США програмне забезпечення, herramientas і системи de apoyo.

★★★★★ (199 оцінок)

Almacenamiento de energía

Університет Галілея через edX

Los sistemas de energía están evolucionando a un ritmo acelerado. Sistemas distribuidos de energía renovable de pequeña, mediana y gran escala son cada vez más comunes.

★★★★ ☆ (199 оцінок)

Маркетинг у цифровому світі

Університет Іллінойсу в Урбана-Шампейн через Курсру

Цей курс вивчає, як цифрові інструменти, такі як Інтернет, смартфони та 3D-друк, революціонізують світ маркетингу, переміщуючи баланс сил від фірм до споживачів.

★★★★★ (166 оцінок)

Введення в ла-гестіон проекту

Universitat Politècnica de València через edX

Curso de Introducción a la gestión de proyectos (project management) siguiendo la metodología del Project Management Institute (www.pmi.org).

★★★★ ☆ (144 оцінки)

Цифровий маркетинг

UGC через Swayam

Розроблено курс з цифрового маркетингу, який має на меті побудувати концептуальну основу цифрового маркетингу та розвинути в учнів навички планувати, впроваджувати та контролювати цифрові маркетингові кампанії в глобалізованому середовищі. Цільова аудиторія цього курсу - це насамперед студенти, які навчаються на курсах МВА та інших курсів, пов’язаних з управлінням.

★★★★★ (118 оцінок)

Análisis estadístico con Excel

Університет Галілея через edX

Este curso en línea entrega al estudiante los conocimientos fundamentales de estadística para el análisis de datos, tanto a nivel personal como empresarial.

★★★★★ (86 оцінок)

Підготовка до управління людськими ресурсами

Університет Міннесоти через Курсру

Залиште цей курс, отримавши нове розуміння діапазону варіантів управління співробітниками, розуміння того, що змушує працівників відмітити, та готовність розвивати власні навички управління персоналом.

★★★★★ (80 оцінок)

Сталий туризм: суспільство та екологічні аспекти

Університет Вагенінгена через edX

Отримайте навички та знання для забезпечення сталого розвитку у найбільшій галузі світу: туризм! Зрозумійте сферу застосування соціальних та екологічних наслідків зростання в цій захоплюючій галузі дослідження.

★★★★ ☆ (80 оцінок)

ODS в порядку денному 2030 року Нас Націонес Унідас: Ретос де лос Об'єтівос де Десарролло

Universitat Politècnica de València через edX

Conoce los retos de los 17 Objetivos de Desarrollo Sostenible (ODS) de Agenda 2030 de la ONU en el panorama actual de la Cooperación al desarrollo.

★★★★★ (79 оцінок)

Вступ до маркетингу

Університет Пенсільванії через Курсу

Цей курс викладається трьома провідними викладачами Уортона з маркетингового відділу, який постійно займає перше місце у світі як маркетинговий відділ. Цей курс охоплює три основні теми лояльності клієнтів: брендинг, орієнтованість на клієнта та практичні стратегії виходу на ринок.

★★★★ ☆ (72 оцінки)

Вступ до фінансового обліку

Університет Пенсільванії через Курсу

Оволодійте технічними навичками, необхідними для аналізу фінансової звітності та розкриття інформації для використання у фінансовому аналізі, і дізнайтеся, як стандарти бухгалтерського обліку та управлінські стимули впливають на процес складання фінансової звітності. Наприкінці цього курсу ви зможете прочитати три найпоширеніші фінансові звіти: звіт про прибутки та збитки, баланс та звіт про рух грошових коштів. Тоді ви зможете застосувати ці навички до реального ділового виклику в рамках спеціалізації Wharton Business Foundation.

★★★★★ (61 рейтинг)

Управління проектами, орієнтоване на результати: моніторинг та оцінка

Університет Вітватерсранда через edX

Дізнайтеся, як використовувати підхід, орієнтований на результати, для розробки та управління програмами державного сектору, що забезпечують відчутні вигоди та оптимізують використання ресурсів.

★★★★★ (55 оцінок)

Стартап школа

Y Combinator через Independent

Дізнайтеся, як розпочати стартап із безкоштовного 8-тижневого онлайн-курсу YC.

★★★★★ (39 оцінок)

Фінансові ринки

Єльський університет через Курсру

Огляд ідей, методів та інституцій, які дозволяють людському суспільству управляти ризиками та сприяти підприємництву. Акцент на фінансово підкованих лідерських навичках. Опис практики сьогодні та аналіз перспектив на майбутнє. Вступ до принципів управління ризиками та поведінкових фінансів для розуміння реального функціонування цінних паперів, страхування та банківської галузі. Кінцевою метою цього курсу є ефективне використання таких галузей та покращення суспільства.

★★★★ ☆ (32 оцінки)

Критичні перспективи управління

IE Business School через Coursera

Цей курс призначений для студентів різного походження, яких цікавить, як управляються фірмами, сили, які допомогли визначити сучасну практику управління, та результати цієї практики не лише для самої фірми, а й для суспільств, в яких вони працюють експлуатувати.

★★★★★ (32 оцінки)

Основи управління продуктами

Університетська система штату Меріленд через edX

Зрозумійте ключі до успішного орієнтування на ролі та обов'язки менеджера з продукту, щоб відстоювати зміни разом із внутрішніми та зовнішніми співавторами та впливовими особами.

★★★★★ (30 оцінок)

Управління проектами: основи успіху

Каліфорнійський університет, Ірвін через Курсру

Цей курс поєднує основні елементи управління проектами та керівництва командою в один курс. Завдяки залученню до занять та роздумам ви набудете подальшого розуміння відповідальності керівництва та станете краще підготовленими застосовувати ці знання до середовища проекту.

★★★★ ☆ (25 оцінок)

Конкурентна стратегія

Ludwig-Maximilians-Universität München через Coursera

У цьому шестимодульному курсі ви дізнаєтеся, як поводяться підприємства та організації в ситуаціях, коли стратегічні рішення взаємозалежні, тобто коли мої дії впливають на прибуток моїх конкурентів, і навпаки. Використовуючи основні інструменти теорії ігор, ми проаналізуємо, як бізнес обирає стратегії для досягнення конкурентних переваг. Цей курс також доступний китайською мовою. Будь ласка, перейдіть до нашого каталогу курсів, щоб отримати доступ до китайської версії конкурентної стратегії.

★★★★★ (22 оцінки)

Математика (8)

Матрична алгебра для інженерів

Гонконгський університет науки і технологій через Coursera

Цей курс стосується матриць і коротко висвітлює лінійну алгебру, яку повинен знати інженер. Ми визначаємо матриці та способи їх додавання та множення та вводимо деякі особливі типи матриць.

★★★★★ (255 оцінок)

Числа Фібоначчі і золоте перетин

Гонконгський університет науки і технологій через Coursera

У цьому курсі ми дізнаємось про походження чисел Фібоначчі та золотого перетину та отримуємо формулу для обчислення будь-якого числа Фібоначчі із степенів золотого перерізу.

★★★★★ (144 оцінки)

Математична економіка

Університет Дун, Деградун через Сваям

Закінчивши цей курс, ви дізнаєтесь: # Як будувати моделі, висловлюючи слова символами, цифрами та рівняннями # Нові прийоми для вирішення складних проблем

★★★★★ (121 рейтинг)

Вступ до динамічних систем та хаосу

Інститут Санта-Фе через комплексний дослідник

У цьому курсі ви отримаєте вступ до сучасного вивчення динамічних систем, міждисциплінарної галузі прикладної математики, яка вивчає системи, що змінюються з часом.

★★★★★ (117 оцінок)

Estadística Aplicada a los Negocios

Університет Галілея через edX

Usa estadística descriptiva e inferencial en los negocios. Aprende a tomar Decisioniones con ayuda de estimadores, análisis regresional y más.

★★★★ ☆ (112 оцінок)

Вступ до математичного мислення

Стенфордський університет через Coursera

Ключовою особливістю математичного мислення є нестандартне мислення - цінна здатність у сучасному світі. Цей курс допомагає розвинути такий важливий спосіб мислення.

★★★★ ☆ (48 оцінок)

Прекалькулюс: математика чисел, функцій та рівнянь

Університет Падуї через FutureLearn

Ознайомтесь із основними математичними знаннями та навичками, необхідними для проходження першого курсу з математичного обчислення.

★★★★★ (32 оцінки)

Ймовірність - наука про невизначеність та дані

Массачусетський технологічний інститут через edX

Побудуйте фундаментальні знання з науки про дані за допомогою цього вступу до імовірнісних моделей, включаючи випадкові процеси та основні елементи статистичного висновку - частина програми MITx MicroMasters у галузі статистики та науки про дані.

★★★★★ (29 оцінок)

Соціальні науки (16)

Що таке розум?

Університет Кейптауна через FutureLearn

Дослідіть найбільш доречні наукові та філософські концепції для розуміння власного розуму за допомогою цього безкоштовного онлайн-курсу

★★★★★ (230 оцінок)

Дослідження гри: значення гри у повсякденному житті

Університет Шеффілда через FutureLearn

Розуміння природи та цінності гри протягом нашого життя в різних культурах та громадах.

★★★★★ (110 оцінок)

Вступ до психології: Психологія навчання

Університет Монаш через FutureLearn

Дослідіть, як засвоюються нові способи поведінки, досліджуючи різні типи психологічних умов.

★★★★★ (100 оцінок)

Підтримка жертв домашнього насильства

Університет Шеффілда через FutureLearn

Навчіться розпізнавати ознаки домашнього насильства та підтримувати тих, хто пережив домашнє насильство, як медичного працівника чи соціального працівника.

★★★★★ (92 оцінки)

Захист інновацій бізнесу за допомогою патентів

Гонконгський університет науки і технологій через Coursera

Цей курс не передбачає попередніх знань у галузі права, бізнесу чи техніки. Однак студенти, котрі мають досвід у всіх трьох областях, знайдуть корисні концепції чи ідеї на курсі щодо захисту бізнес-інновацій за допомогою патентів.

★★★★★ (86 оцінок)

Соціальна психологія

Веслінського університету через Курсу

Цей курс пропонує короткий вступ до класичної та сучасної соціальної психології, що охоплює такі теми, як прийняття рішень, переконання, поведінка групи, особисте потяг та фактори, що сприяють здоров’ю та добробуту.

★★★★★ (79 оцінок)

Гендер та сексуальність: застосування у суспільстві

Університет Британської Колумбії через edX

Гендер та сексуальність формують роботу, життя та гру. Забезпечте себе знаннями та навичками для вирішення ключових питань через ключові концепції та перспективи.

★★★★★ (70 оцінок)

Модельне мислення

Університет Мічигану через Курсру

У цьому класі я представляю стартовий набір моделей: я починаю з моделей переломних точок. Я продовжую розповідати про моделі, що пояснюють мудрість натовпу, моделі, які показують, чому деякі країни багаті, а деякі бідні, та моделі, які допомагають розпакувати стратегічні рішення фірм та політиків.

★★★★★ (66 оцінок)

Політика та реалізація ЄС: змусити Європу працювати!

Лейденський університет через Курсу

На цьому курсі ми дізнаємось, як Європейський Союз готується та приймає рішення щодо політики, і як політика передається державам-членам та реалізується різними органами влади, включаючи регіональні та місцеві органи влади.

★★★★★ (51 рейтинг)

Прямі податки - Закони та практика

Університет Тезпур через Сваям

Цей кредитний курс UG / PG рівня 4 має міждисциплінарний характер, і будь-який випускник або кожен, хто закінчує навчання, хто бажає дізнатись про систему податку на прибуток в Індії, може записатись.

★★★★ ☆ (47 оцінок)

Справедливість

Гарвардський університет через edX

Цей вступ до моральної та політичної філософії є ​​одним з найпопулярніших курсів, що викладаються в Гарвардському коледжі.

★★★★★ (40 оцінок)

Розуміння GDPR

Гронінгенський університет через FutureLearn

Ознайомтесь із Загальним розпорядженням про захист даних і зробіть перші кроки, щоб забезпечити відповідність вашої організації.

★★★★★ (37 оцінок)

AP® Мікроекономіка

Массачусетський технологічний інститут через edX

Огляд вступної мікроекономіки. Дізнайтеся про основні економічні принципи та про те, як застосовувати їх у реальному світі - та іспит AP®!

★★★★★ (34 оцінки)

Наука про щастя

Університет Каліфорнії, Берклі через edX

Перший MOOC, який викладав позитивну психологію. Вивчіть науково обґрунтовані принципи та практики для щасливого, змістовного життя.

★★★★★ (32 оцінки)

Вступ до психології

Університет Торонто через Курсру

Цей курс висвітлить найцікавіші експерименти в галузі психології, обговорюючи наслідки цих досліджень для нашого розуміння людського розуму та поведінки людини. Ми дослідимо мозок та деякі когнітивні здібності, які він підтримує, такі як пам’ять, навчання, увага, сприйняття та свідомість.

★★★★★ (24 оцінки)

Наука про добробут

Єльський університет через Курсру

“Наука про добробут”, яку викладає професор Лорі Сантос, оглядає те, що психологічна наука говорить про щастя. Мета курсу полягає не лише в тому, щоб дізнатись, що говорять психологічні дослідження про те, що робить нас щасливими, а й втілити ці стратегії на практиці.

★★★★★ (21 рейтинг)

Техніка (7)

Вступ до інженерної механіки

Технологічний інститут штату Джорджія через Coursera

Цей курс - це вступ до навчання та застосування принципів, необхідних для вирішення завдань інженерної механіки. У цьому курсі будуть застосовуватися концепції з попередніх курсів, які ви проходили з базової математики та фізики.

★★★★★ (165 оцінок)

Картографія

Есрі через Незалежну

Колись карти складали лише картографи. Сьогодні кожен може. І все-таки картографи можуть навчити людей складати кращі карти, як кухарі можуть показувати людям, як готувати кращі страви. Навчаючи досвідчених картографів та практичні, практичні вправи за допомогою ArcGIS Pro, ви станете розумнішим розробником карт, готовим вийти за межі стандартних і створити кращі карти.

★★★★★ (124 оцінки)

Механіка матеріалів I: Основи напруги, деформації та осьового навантаження

Технологічний інститут штату Джорджія через Coursera

Цей курс досліджує тему твердих предметів, що зазнають напруги та деформації. Методи, викладені в курсі, використовуються для прогнозування реакції інженерних конструкцій на різні типи навантажень та аналізу вразливості цих конструкцій до різних режимів відмов.

★★★★★ (112 оцінок)

Написання технічного звіту для інженерів

Університет Шеффілда через FutureLearn

Ознайомтесь із написанням технічного звіту. Дізнайтеся, як донести свої ідеї за допомогою добре написаних технічних звітів.

★★★★★ (102 оцінки)

Схеми та електроніка 1: Основний аналіз схем

Массачусетський технологічний інститут через edX

Вивчіть методи, які є основоположними для проектування мікросхем, що використовуються в смартфонах, самохідних автомобілях, комп’ютерах та Інтернеті.

★★★★★ (52 оцінки)

Зроби сам геопрограми

Есрі через Незалежну

Вам не потрібно бути розробником програмного забезпечення, щоб створювати цінні додатки з географічною підтримкою, які роблять ваші спільноти розумнішими, а бізнес - успішнішим. Цей курс покаже вам, як поєднати розташування та розповідь в одному додатку, щоб краще спілкуватися та транслювати свою історію, створювати власні веб-програми, які вирішують проблеми у вашій спільноті, та створювати потужні власні програми для пристроїв iOS та Android, не торкаючись шматочка коду. Якщо ви розробник, вас зацікавлять API-інтерфейси Esri, SDK-файли та галаслива спільнота GeoDev.

★★★★★ (51 рейтинг)

Мистецтво будівельної інженерії: склепіння

Прінстонський університет через edX

Дізнайтеся про дизайн класичних та сучасних склепінь та дізнайтеся, як конструкційна інженерія є творчою дисципліною та видом мистецтва.

★★★★★ (21 рейтинг)

Мистецтво та дизайн (7)

Як написати свою першу пісню

The University of Sheffield via FutureLearn

Get a practical introduction to the mechanics of songwriting and meet established songwriters with this free online course

★★★★★ (113 ratings)

Gamification

University of Pennsylvania via Coursera

Gamification is the application of game elements and digital game design techniques to non-game problems, such as business and social impact challenges. This course will teach you the mechanisms of gamification, why it has such tremendous potential, and how to use it effectively. For additional information on the concepts described in the course, you can purchase Professor Werbach's book For the Win: How Game Thinking Can Revolutionize Your Business in print or ebook format in several languages.

★★★★★ (56 ratings)

Introduction to Real-Time Audio Programming in ChucK

California Institute of the Arts via Kadenze

The course, lecture, and examples build on each other to teach the fundamentals of programming in general (logic, loops, functions, objects, classes) and also deals with advanced topics including multi-threading, events and signals.

★★★★★ (34 ratings)

Sound Production in Ableton Live for Musicians and Artists

California Institute of the Arts via Kadenze

This course provides hands-on experience in producing, mixing, and sound design with a digital audio workstation. Students will learn the fundamentals (physics) of sound and digital audio, proper gain staging, where and how distortion enters recordings and mixes, how to set levels and panning, effective sub group mixing, and an introduction to signal processing such as equalization, compression, delay, and reverb.

★★★★★ (30 ratings)

Introduction to Classical Music

Yale University via Coursera

Using a simple and enjoyable teaching style, this course introduces the novice listener to the wonders of classical music, from Bach fugues to Mozart symphonies to Puccini operas.

★★★★★ (24 ratings)

Introduction to Graphic Illustration

Cornish College of the Arts via Kadenze

In today’s diverse consumer market, illustration exists through many forms of expression breaking with traditional roles of the illustrator. Through a series of projects, students will explore the translation, production and distribution of their visual ideas. Through the integration of design principles and drawing skills, students gain an opportunity to discover new possibilities for illustrated visual expression in the market.

A student should have basic drawing skills, basic digital tool skills (Adobe Illustrator and Adobe Photoshop) and understanding in fundamental design theory, in order to take this class.

★★★★★ (23 ratings)

Programming Max: Structuring Interactive Software for Digital Arts

Stanford University via Kadenze

Max is a powerful platform that accommodates and connects a wide variety of tools for sound, graphics, music and interactivity using a flexible patching and programming environment. This class will not cover every single capability of the language, but instead will focus on key concepts and mechanisms that will allow for tremendous new freedom and possibilities in Max.

★★★★★ (22 ratings)