Як отримати зручні для читання дерева JSON за допомогою цього безкоштовного розширення Chrome (або плагіна Firefox)

JSON - це дуже популярний формат файлу. Іноді у нас може бути об’єкт JSON всередині вкладки браузера, який нам потрібно прочитати, і це може бути важко.

Можливо, нам доведеться зайти на пошук Інтернет-інструменту, який перетворить його на зручний для читання формат, щоб ми могли його зрозуміти.

Тепер, ось розширення Chrome і Firefox, яке виконує форматування та робить ваші JSON миттєво гарними всередині вашого браузера, не виконуючи багато зайвих кроків.

Він постачається з підтримкою JSON та JSONP та підкреслює синтаксис, щоб ви могли відповідно диференціювати різні атрибути та значення. Він також має можливість згортання вузлів, клікаючих URL-адрес, які ви можете відкрити в нових вкладках, і ви побачите необроблений, неформатований JSON.

Він працює з будь-якою сторінкою JSON, незалежно від URL-адреси, яку ви відкрили. Він також працює з локальними файлами після того, як ви ввімкнете його в chrome://extensions. Ви можете перевірити JSON, набравши jsonна консолі.

Ви можете встановити розширення, перейшовши сюди для Chrome і сюди для Firefox, а потім протестувати його, наприклад, відвідавши цю відповідь API.

Ось так це виглядає перед форматуванням:

Тепер погляньте на чудову відповідь JSON, яку ви отримали за допомогою JSON Formatter:

Ось професійна порада: утримуючи клавішу CTRL (або CMD на Mac), згортаючи дерево, якщо ви хочете також згорнути всіх його братів і сестер.

Це проект з відкритим кодом, тому ви можете переглянути його вихідний код на GitHub.

Дякуємо за читання.