Найкращі подкасти для нових кодерів та найкращі інструменти для їх прослуховування

Я був трохи здивований результатами недавнього опитування Free Code Camp / CodeNewbie. Лише близько 26% людей, які навчаються кодуванню у всьому світі, слухають підкасти, пов'язані з кодуванням. Одна з респонденток навіть сказала, що вона "не уявляла, що існують подкасти кодування".

Якщо ви серед 74% людей, які вчаться кодувати, але ще не слухають жодних підкастів, пов’язаних з розробкою, ця стаття для вас.

Чому варто слухати подкасти

Подкасти - це просто аудіо-шоу в радіо-стилі, що розповсюджуються через Інтернет, як правило, безкоштовно. Вони забезпечують чудовий спосіб споживати якісну інформацію під час виконання щоденних завдань, таких як поїздки на роботу, прибирання чи тренування.

З роками популярність подкастів зросла, і зараз вони охоплюють дуже широкий спектр тем. Не бракує високоякісних шоу, які допоможуть вам стати більш обізнаними, не відставати від улюблених інструментів і допоможуть вам розробити ширший погляд на постійно мінливу галузь, яка є технологією.

Я рекомендую вам підписатись на декілька підкастів, пов’язаних з кодуванням, і втілити їх у свою програму, а не просто постійно слухати музику.

Більшість наведених нижче подкастів є інтерфейсними та пов'язаними з JavaScript, але існує безліч інших, що охоплюють інші технології.

1. Магазин ток-шоу

Якщо ви любите розробку інтерфейсу та дизайн інтерфейсу користувача, Shop Talk - чудове шоу для вас. Тут представлені інтерв’ю з провідними розробниками галузі, а також сеанси швидкого вогню, на яких ведучі Дейв Руперт і Кріс Койєр відповідають на безліч запитань, поданих слухачами.

2. CodeNewbie

Подкаст CodeNewbie призначений для, як ви вже здогадалися, людей, що вперше кодують! Ведучий Сарон Ітбарек щотижня бере інтерв’ю у нового гостя, і вони розповідають про свою подорож кодування, про те, як вони отримали свою першу роботу з кодування, та багато іншого. Квінсі Ларсон з’явився у шоу трохи раніше, тому для початку це був би чудовий епізод.

3. Front End Happy Hour

Front-End Happy Hour - це новий подкаст, який містить групу розробників програмного забезпечення з таких місць, як LinkedIn, Netflix та Apple, які обговорюють все, що стосується веб-розробок, за своїми улюбленими напоями з щасливою годиною.

4. Розробка програмного забезпечення щодня

Незалежно від того, яким аспектом програмування ви займаєтесь, Software Engineering Daily стане чудовим джерелом технічної інформації. Є понад 200 епізодів, а більшість - близько години - достатньо вмісту, який ви можете з’їсти.

5. JavaScript Jabber

JavaScript Jabber - це щотижневий подкаст, який обговорює всі речі JavaScript: фреймворки, технології на стороні сервера, а також методи кодування та найкращі практики для розробників.

6. Журнал змін

Заснований у 2009 році, The Changelog в основному обговорює теми, пов'язані з програмним забезпеченням з відкритим кодом. Його ведуть Адам Стаков’як та Джерод Санто. Free Code Camp було детально обговорено в одному з епізодів, якщо вам цікаво це перевірити.

7. Чай-розробник

Це короткий 15–20-хвилинний подкаст, який „розроблений для того, щоб увійти у вашу перерву на чай”. Новий епізод виходить раз на два-три дні і охоплює такі теми, як побудова здорових стосунків з клієнтами, підготовка до співбесід, мережеві роботи та багато іншого. Я рекомендую вам завантажити всі серії, оскільки тут є безліч якісних матеріалів.

8. Блоки кодування

Цей щомісячний подкаст розрахований на всіх типів розробників і охоплює продуктивність, шаблони проектування, реалізацію баз даних та безліч об’єктно-орієнтованих порад щодо програмування.

9. Чуйний підкаст веб-дизайну

Ви можете наздогнати все, що реагує на мобільні пристрої - і людей, які це роблять - у цьому щотижневому подкасті, який ведуть Карен Макгрейн та Ітан Маркотт.

10. Сучасна павутина

Modern Web - це підкаст, орієнтований на JavaScript, який висвітлює останні новини та розробки щодо сучасних інструментів, таких як EmberJS, React, AngularJS, RxJS та ES2015.

11. Front-End Five

Front-end Five - це щотижневий п’ятихвилинний подкаст, випущений Code School, який охоплює всі соковиті новини у просторі веб-розробки, включаючи події громади.

12. Веб-платформа

Цей підкаст обговорює всі речі, пов’язані з веб-розробкою, мобільними пристроями, управлінням проектами, робочими процесами Git, сучасним JavaScript (ES2015). Є понад 85 серій, і кожне шоу триває близько години.

13. Пригоди в Angular

Як ви вже здогадалися, цей подкаст охоплює все Angular.js. Якщо ви використовуєте Angular.js або регулярно використовуєте його, ви точно захочете не відставати від цього.

14. Радіо CodePen

Якщо ви хочете відкрити власний програмний бізнес або стартап, CodePen Radio допоможе вам. Кріс Койєр, Алекс Васкес та Тім Сабат - співзасновники CodePen - говорять про еволюцію простих ідей у ​​реальний бізнес. Існує понад 80 епізодів, і нові шоу виходять приблизно раз на тиждень. Настійно рекомендується.

15. Підкаст стилів

Подкаст Style Guide - це коротка серія інтерв’ю, яку ведуть Анна Дебенхем та Бред Фрост. У кожному з 12 епізодів вони розповідають про створення та підтримку керівництва стилем, розробку шаблонів багаторазового використання та про те, як представити керівництво стилем зацікавленим сторонам.

Я надав файл .opml, який ви можете завантажити та імпортувати у свій улюблений додаток для подкастів, щоб одним кліком підписатися на всі ці шоу.

Завантажте весь файл підписки на список тут .

Якщо говорити про подкастерів, якщо ви не маєте уявлення про те, як слухати подкаст або якщо ви тільки починаєте користуватися цією формою медіа, ось кілька варіантів програмного забезпечення, які слід врахувати.

Linux

Якщо ви запускаєте Linux, gPodder, здається, є найкращим варіантом. Це той, який я використовую на своїй машині, і він чудово справляється з організацією моєї колекції. Однак він не може нічого самостійно відтворити - вам потрібно буде відкрити завантажені файли у зовнішній програмі.

Інший варіант - Vocal, який був спеціально розроблений для елементарної ОС, але працює на інших дистрибутивах на базі Ubuntu, дистрибутивах RPM (таких як Fedora) та Arch Linux.

Clementine - це музичний додаток, який також чудово підтримує подкасти, але не підтримує відеоподкасти, оскільки це лише аудіоплеєр.

Windows

iTunes - це найпопулярніший додаток для подкастів для Windows, але я вважаю його незграбним, повільним і, звичайно, надмірним, якщо все, що вам потрібно - це простий менеджер подкастів.

Grover Podcast (безкоштовно) є гідною альтернативою для пристроїв з Windows 10. Це виглядає дуже приємно та забезпечує інтеграцію iTunes.

Вищезгаданий додаток gPodder також доступний у Windows.

OS X

Для користувачів OS X, які не хочуть користуватися iTunes, Downcast (7,99 дол. США) пропонує чудову альтернативу, або ви можете просто скористатися веб-версією Pocket Casts, яка коштує 9 доларів. gPodder також працює на OS X.

Мобільний

На мобільних пристроях не бракує клієнтів подкастів, які дозволять вам відстежувати улюблені шоу в дорозі.

Що стосується iOS, багато хто вважає Overcast (безкоштовно - iPhone / iPad) найкращим додатком для подкастів.

Downcast ($ 2,99) - ще один чудовий варіант, якщо ви хочете синхронізувати свої підписки між вашим iPhone і Macbook.

Якщо ви любите переходити між пристроями, Pocket Casts ($ 3,99 - Android, iPhone / iPad, Windows Phone) - просто найкраще для синхронізації вашої колекції між цими пристроями, а також забезпечує веб-клієнт для прослуховування на вашому комп’ютері.

Інші помітні програми включають: Doggcatcher (3,99 дол. США - лише для Android), Player FM (безкоштовно - для Android, Інтернет) та Grover Pro (2,99 дол. Для Windows 10 для мобільних). Ботаніки з відкритим кодом повинні використовувати AntennaPod (безкоштовно - лише для Android).

Особисто я використовую Podcast Addict (безкоштовно / $ 2,99 - лише для Android), і мій досвід роботи з ним був бездоганний, тому це також чудовий варіант.

Сподіваюсь, ця публікація допомогла вам відкрити неймовірні підкасти з кодування, на які варто підписатись та попрацювати над своєю щоденною рутиною. Сподіваюся, вони виявляться цінними для вашої подорожі до того, щоб стати розробником програмного забезпечення.

Дякуємо за читання. Якщо вам сподобалась ця публікація, натисніть зелене серце внизу та поділіться зі своїми початківцями друзями-розробниками.

І слідкуйте за моїм шляхом до чудового кодування у своєму особистому блозі. Ура.