Як видалити гілку Git як локально, так і віддалено

У більшості випадків видалити гілку Git просто. У цій статті ви дізнаєтесь, як видалити Git Brach локально та віддалено.

TL; версія DR

// delete branch locally git branch -d localBranchName // delete branch remotely git push origin --delete remoteBranchName 

Коли видаляти гілки

Загальноприйнято, що репозиторії Git мають різні гілки. Вони є чудовим способом працювати над різними функціями та виправленнями, ізолюючи новий код від основної кодової бази.

Repo часто мають masterгілку для основної кодової бази, і розробники створюють інші гілки для роботи над різними функціями.

Після завершення роботи над функцією часто рекомендується видалити гілку.

Видалення гілки ЛОКАЛЬНО

Git не дозволить вам видалити гілку, на якій ви перебуваєте в даний час, тому вам слід обов’язково перевірити гілку, яку ви НЕ видаляєте. Наприклад:git checkout master

Видалити гілку за допомогою git branch -d .

Наприклад: git branch -d fix/authentication

-dОпція видалить гілку , тільки якщо вона вже була натиснута і злилася з віддаленої гілкою. -DЗамість цього використовуйте, якщо ви хочете змусити видалити гілку, навіть якщо вона ще не була відсунута або об’єднана.

Тепер гілка видаляється локально.

Видалення гілки ДИСТАНЦІЙНО

Ось команда , щоб видалити гілку віддалено git push --delete .

Наприклад: git push origin --delete fix/authentication

Тепер гілка видалена віддалено.

Ви також можете використовувати цю коротшу команду для віддаленого видалення гілки: git push :

Наприклад: git push origin :fix/authentication

Якщо ви отримали помилку нижче, це може означати, що хтось інший вже видалив гілку.

error: unable to push to unqualified destination: remoteBranchName The destination refspec neither matches an existing ref on the remote nor begins with refs/, and we are unable to guess a prefix based on the source ref. error: failed to push some refs to '[email protected]_name' 

Спробуйте синхронізувати свій список гілок, використовуючи:

git fetch -p 

В -pпрапор означає «чорнослив». Після отримання гілки, яких більше не існує на пульті дистанційного керування, будуть видалені.