Як завантажити фотографії Instagram - Збережіть зображення на свій ПК або Mac з Chrome без необхідних інструментів

Instagram дуже ускладнює завантаження фотографій на комп’ютер без використання їх мобільного додатка. Але це можливо.

Ця стаття покаже вам, як це зробити, за 3 швидкі кроки.

Крок 1: Знайдіть фотографію в Instagram, яку ви хочете завантажити.

Зайдіть на instagram.com і знайдіть конкретну фотографію. Клацніть на нього.

Це виведе фотографію в попередньому режимі попереднього перегляду, плаваючи над стрічкою новин людини, наприклад:

Зверніть увагу, що URL-адреса в адресному рядку Chrome змінилася. Замість того, щоб вимовляти ім’я користувача в Інстаграмі людини, воно зараз скаже instagram.com/p/#########.

Кожна фотографія в Instagram має свою спеціальну веб-адресу, і якщо ви перейдете безпосередньо до цієї адреси, вона просто покаже одну фотографію без усіх інших фотографій у їхній стрічці новин.

Оскільки адреса фотографії тепер знаходиться в адресному рядку, ви можете просто оновити браузер, натиснувши кнопку оновлення у своєму браузері або скориставшись комбінацією клавіш control + r (команда + r на Mac).

Це покаже вам унікальну сторінку фотографії в Instagram.

Крок 2: Отримайте URL-адресу фотографії в Instagram, щоб ви могли її завантажити

Клацніть фотографію правою кнопкою миші та виберіть "Перевірити" зі спадного меню. Це відкриє консоль розробника Chrome.

Незважаючи на те, що Chrome DevTools призначені для розробників програмного забезпечення, не лякайтесь. Вам просто потрібно натиснути кілька певних кнопок, щоб знайти фотографію.

Спочатку натисніть на вкладку "Джерела" вгорі.

Потім натисніть на VPпапку, щоб розгорнути її вміст.

Кожна фотографія зберігається у власній папці. Почніть розширювати ці папки, і зрештою ви знайдете повнорозмірне фото. Клацніть файл правою кнопкою миші та натисніть "відкрити в новій вкладці".

Крок 3: Завантажте фотографію Instagram на свій комп’ютер

Тепер ви можете клацнути фотографію правою кнопкою миші та вибрати опцію "зберегти як".

Таким чином, ви отримаєте повнорозмірну фотографію Instagram - ту саму фотографію, яку Instagram показує вам у мобільному додатку Instagram. Це не скріншот чи ескіз - це повнорозмірне зображення.

Вітаємо! Ви отримали свій образ, і тепер ви можете робити з ним все, що завгодно.

Чому Instagram так ускладнює завантаження цих зображень?

Instagram хоче, щоб ви повернули посилання на їх веб-сайт, замість того, щоб мати можливість безпосередньо посилатися на зображення. Але Instagram не є власником цих зображень - ви або хтось, хто зробив фото, є його власником.

Смішно, що Instagram не просто дозволяє "клацнути правою кнопкою миші, як" зображення, як це роблять інші веб-сайти (включаючи freeCodeCamp.org).

Але це те, що роблять жадібні уваги платформи соціальних медіа - вони роблять незручним просто завантажувати своє зображення. Вони замінюють функціональність вашого браузера за допомогою JavaScript.

У будь-якому випадку, тепер ви можете завантажити ці зображення. Для цього потрібно трохи попрацювати, але як тільки ви це зрозумієте, вам не доведеться пов’язувати безпосередньо з Instagram або використовувати якийсь інструмент скріншоту, щоб отримати ці фотографії.

Є інструменти для завантаження ваших фотографій в Instagram навалом. Але якщо ви просто намагаєтесь завантажити конкретну фотографію, це найшвидший спосіб це зробити. Вам не потрібно встановлювати будь-які інструменти або розширення Chrome.

І пам’ятайте - якщо ви не зробили цих фотографій, обов’язково надайте фотографу кредит. Кричіть @RubenHarris за те, що він мій предмет у цьому підручнику.