Як я пішов від 0 до 70 тис. Підписників на YouTube за 1 рік - і скільки я заробив

Важко повірити, що минув уже 1 рік з мого початку роботи на моєму каналі YouTube, codeSTACKr.

У цій статті я хочу бути відкритим і прозорим щодо всього, що привело мене до того, де я зараз, як хороших, так і поганих рішень. І я сподіваюся, що ви можете взяти цю інформацію та застосувати її до своїх обставин.

Я вважаю, що незалежно від того, в якій категорії чи ніші ви знаходитесь, ця інформація також може допомогти вам розробити свій канал.

Цей пост не призначений для похвали. Швидше, це має на меті надати розуміння того, як я швидко розробив свій канал YouTube.

Я сподіваюся, що ця публікація допоможе вам якимось чином, але те, що спрацювало для мене, гарантовано не допоможе вам. Тож адаптуйте мої методи до ваших потреб.

Усі ці стратегії та прийоми також можуть застосовуватися до блогів та будь-яких інших платформ соціальних медіа.

Дозвольте мені розпочати, давши вам невеличку інформацію про себе та про те, чому я створив канал YouTube.

Як все починалося

Існує багато причин, через які люди запускають канал YouTube. Це може бути заради слави та слави, заробляння грошей, допомоги людям чи, можливо, просто як хобі. Ну, я заснував свій канал, щоб довести свою думку.

Розумієте, у мене двоє підлітків, і вони типові підлітки. Я хотів кинути їм виклик придумати бізнес-ідею. Знаєте, замість того, щоб грати у відеоігри, дивитись Netflix або спілкуватися з друзями цілими днями.

Як ви могли очікувати, ідей не було передано багато. Тож я подумав, можливо, вони можуть запустити канали YouTube і зробити контент про те, що їм подобається робити. Мій син міг запустити ігровий канал, а дочка - зачіску.

Вони, здавалося, думали, що це нормальна ідея. Мій син завантажив рекордер екрану і збирався створити кілька відео. Я допоміг доньці встановити штатив і камеру, щоб вона могла записати кілька вишуканих кос.

І це приблизно стільки, скільки вони дійшли. Жодне відео ніколи не публікувалось.

Саме тоді я придумав заснувати власний канал. Я хотів довести тезу: ви можете зробити щось успішне, якщо докладете зусиль .

Я вирішив, що не збираюся нікому, навіть дружині, говорити про те, що запустив канал, поки не отримаю доказ того, що він був успішним. Я подумав: "якщо я зможу отримати 300 передплатників, я їм скажу".

Вибір теми для вашого каналу - це, на мою думку, найважливіше рішення. Ви хочете вибрати щось не надто широке, але й не надто вузьке. Ви хочете звернутися до конкретної цільової аудиторії.

Тема мого каналу була невимушеною. Я кодую з 12 років, і це тема, якою я захоплююсь. Тож розмова про веб-розробку мала сенс.

Я роками дивився інші канали, такі як Бред Треверсі, Академінд та The Net Ninja. Тому я розпочав із підручника з VS Code.

Пізніше ми дізнаємось більше про мій канал та відео. А зараз поговоримо про мотивацію та очікування щодо створення каналу.

Мотивація та очікування

Відкриваючи канал YouTube, блог чи будь-який акаунт у соціальних мережах, ви повинні розуміти, яка ваша мотивація та що ви очікуєте від цього.

Для мене я хотів щось довести своїм дітям. Ви намагаєтесь стати знаменитим? Ви хочете заробляти гроші? Ви хочете якимось чином допомогти людям?

Якою б не була ваша відповідь, ви повинні розуміти, що ви не побачите результатів за одну ніч. Це може зайняти місяці, навіть роки, щоб побачити якісь результати.

Тут виникають очікування. Якщо ви зможете керувати своїми очікуваннями, то зможете протистояти злетам і падінням, які обов’язково настануть.

Вибираючи тему свого каналу, переконайтеся, що це те, чим ви захоплені. Якщо ні, ви налаштуєте себе на невдачу. Це буде лише питанням часу, коли вам набридне і здасться.

Починаємо

Перше, що я зробив, це вибрав назву каналу. Чесно кажучи, я не пам’ятаю, чому і як я потрапив на codeSTACKr.

Я зайшов на namecheap.com і шукав домени. Я шукав комбінації "код", "повний", "розробник", "стек" і т.д.

Наступним кроком був запис відео. Я вирішив, що не збираюся витрачати ні копійки на цьому каналі для початку. Якби я заробляв на цьому якісь гроші, то я б вклав ці гроші назад у канал.

Оскільки я ділюсь своїм екраном, мені не потрібна камера. Я міг би просто скористатися самописом. Я використовував для цього OBS і досі.

Якщо ви починаєте канал, для якого потрібна камера, почніть із веб-камери на ноутбуці чи телефоні. Більшість телефонів мають чудові камери.

Якщо ви збираєтеся витратити гроші, першим напрямком, який я рекомендую, буде аудіо. Аудіо є найважливішим активом будь-якого відео. На мою думку, це зробить або зламає ваш канал.

Коли я переглядаю відео, а якість звуку відсутня, швидше за все, я перейду до іншого відео.

Для перших кількох відео я просто використовував мікрофон для гарнітури. Як і той, який ви використовували б для ігор або навіть навушників із телефону.

Як тільки я все записав, тоді мені потрібно було відредагувати відео. Є кілька варіантів для цього. Якщо у вас Mac, тоді iMovie - чудовий варіант. У мене є комп’ютер з Windows, тому я використовую Davinci Resolve. Він безкоштовний і дуже надійний. Він також доступний на Mac і Linux.

Тепер прийшов час опублікувати відео. Тут десь зависають.

Я знаю, що нервує завантаження першого відео, і ви хочете, щоб воно було ідеальним. Але не захоплюйтеся цим. Він ніколи не буде ідеальним, скільки б часу на це ви не витрачали. Просто завантажте його!

Це саме те, що я зробив, і це не було ідеально. У моєму відео у мене було кричуще орфографічне написання, до цього часу я отримую коментарі. ?

Результати з першого відео

Перш ніж опублікувати своє відео, я зробив кілька досліджень. Я хотів знайти місця для просування відео. У мене не було підписки на будь-якій іншій соціальній платформі. Отже, я почав переглядати Reddit і знайшов підредагування, де міг розмістити посилання на своє відео.

Я знаю, що на саморекламу на Reddit нарікають. Тож будьте там дуже обережні. Я знайшов підредагування, яке дозволяло такий тип публікацій, і переконався, що не порушую жодних правил.

Я також досліджував SEO для відео. Я переконався, що заголовок, опис та теги є оптимальними для відео. Це саме по собі ціла стаття.

Тепер прийшов час розміщувати повідомлення. Я нервово натиснув кнопку. Потім натисніть гарячково оновлювати протягом декількох хвилин, щоб побачити, чи будуть якісь перегляди. Ні, немає поглядів. Тож я опублікував посилання на відео в subreddit. Це спрацювало! Я почав отримувати кілька переглядів.

На наступний день після того, як я опублікував відео, ми поїхали у відпустку. Я використовував усі шанси, щоб непомітно перевірити свою аналітику YouTube, поки нас не було. Важко не наздогнати цифри, але намагайтеся цього не робити. І про це ми поговоримо трохи згодом.

Аналітика першого тижня мого першого відео.

У перший день я отримав 111 переглядів та 8 підписників. Наступного дня було 231 перегляд і 14 підписників. Потім перегляди впали до 23 та 2 передплатників. Вони здебільшого надходили з посту Reddit. За перший пост у Reddit я набрав 88 голосів. Це досить добре для Reddit.

Ви виявите, що це типовий графік для більшості відео. Ви отримаєте стрибок початкових переглядів, потім вони вирівняються. У якийсь момент ви сподіваєтесь, що алгоритм YouTube підбере його. Про це ми трохи поговоримо.

То як я перейшов від перегляду кількох переглядів на день до тисяч на день? Це з’являється далі.

Послідовність

Перше, що допоможе вам розвинути свій канал, про що, я впевнений, ви вже чули, - це послідовні публікації.

Придумайте план, який вам підходить. Якщо ви можете розміщувати повідомлення раз на тиждень, раз на два тижні або раз на місяць, дотримуйтесь цього! Ви не отримаєте передплатників, якщо не будете послідовними.

Для мене я маю повний робочий день. Тож після того, як ми повернулися з відпустки, я вирішив, що можу знайти час, щоб розміщувати повідомлення раз на тиждень. Тож я дотримався цього. Я розміщував повідомлення постійно, принаймні раз на тиждень. Кожна публікація підбивала мої середні перегляди.

Червень 2019 Підписники отримали.

З цього графіку видно, що в червні 2019 року я опублікував три відео. Ви також можете помітити розрив, де я був у відпустці. Кожен допис дав мені збільшення кількості переглядів та підписників не лише для відео, що вийшло, але й для попередніх відео.

Ви побачите, що деякі відео отримують більше переглядів, ніж інші. У вас будуть відео, які чудово працюють, та інші, які провалюються. Використовуйте ці ідеї, щоб вдосконалити те, що хочуть бачити ваші глядачі. Якщо відео працює добре, зробіть інше відео на ту ж або подібну тему.

Послідовність - це те, що привело мене до досягнення цілі в 300 передплатників приблизно через 10 відео та 2 місяці.

Розкриття моєї таємниці?

Тож я сів свою сім’ю, щоб повідомити їм добру новину. Уявіть, 39-річний батько та чоловік сидять дружину та двох підлітків, щоб сказати їм, що він створив канал YouTube і має 300 підписників. ?

Після сміху закінчився, я продовжив інформувати їх про свої плани продовжувати розвивати канал і подивитися, куди він може піти.

Уникайте вигорання

Розуміння того, що послідовність - це марафон, а не спринт, дуже важливо. Протягом січня 2020 року я вирішив, що збираюся публікувати коротке відео щодня. Я хотів створити короткі відео, які пояснювали б невеликі частини JavaScript. Я назвав це #JavaScriptJanuary.

Це було близько 90 секундних відео. Ви можете подумати, що коротше відео буде легше зробити. І в теорії вони повинні бути.

Але я схильний перестаратися. Я переконався, що ці відео були насичені інформацією. Вони мали анімацію і були дуже захоплюючими. На їх виготовлення в середньому витрачалося по 3 години. ?

Це було погане рішення. Не зрозумійте мене неправильно, я пишаюся створеними відео. Я отримав від них багато компліментів і вдячних глядачів, які їх люблять і хочуть більшого.

Але було дуже важко встигати за графіком. Мені вдалося випускати відео щодня, але я більше ніколи цього не робитиму.

Чого я навчився на своїй помилці? Незважаючи на те, що я публікував відео щодня, я не помітив значного збільшення кількості переглядів або підписників. Насправді я втратив деяких передплатників, бо їм не сподобалось, що я щодня заливаю їх домашню сторінку новими відео.

Коли ви вперше запускаєте свій канал, ви будете дуже раді почати роботу і хочете постійно працювати. Будьте дуже обережні, крокуйте і не підписуйтесь більше, ніж ви можете впоратись, або більше, ніж ваша аудиторія.

Будьте активними у спільноті

Щоб взаємодіяти зі своїми глядачами, я відповідав на кожен коментар до кожного відео. Ваші глядачі хочуть знати, що їх чують.

Це було одним із моїх ключів до успіху. Спілкуючись із глядачами, я зміг скоригувати свою стратегію вмісту, включивши теми, які їм цікаво дивитись.

Можливо, ви думаєте, що знаєте, чого хоче ваша аудиторія, але насправді не знаєте, поки не запитаєте її, чого вони хочуть.

Дослідження ринку та громади мають вирішальне значення для розвитку вашого бренду. Потрібно зрозуміти, хто такі великі гравці, і спробувати якомога більше взаємодіяти з ними.

Тепер, якщо ви тільки починаєте, ви не хотіли б прослуховувати великий канал з проханням про щось. Ви хочете взаємодіяти з громадою та принести користь.

Одне з перших справжніх заручин, які я мав, було з freeCodeCamp.org. Я зміг створити 2-годинний підручник з Sass для розміщення їх на своєму каналі YouTube. На той час їхній канал мав близько 1 МІЛЬЙОНА передплатників!

Моє передплатник від відео з freeCodeCamp

На цьому графіку ви можете побачити сплеск підписників, який я отримав від розміщення свого відео на YouTube-каналі freeCodeCamp.org.

На той час я придбав близько 500 передплатників. Тоді я отримав понад 300 за один день! Я був вражений і вражений. Звичайно, це врешті-решт відступило. Але зауважте, що з кожним ударом середнє зростає. Кожен виводить вас на наступний рівень.

Ще одна річ, яка мені допомогла, - це знайомство з іншими в моїй громаді. Можна подумати, що інші ютубери, які публікують відео на ту саму тему, будуть конкуренцією. Але це зовсім не так.

Я зміг співпрацювати та ділитися ідеями з багатьма членами моєї спільноти, які розміщують повідомлення про ті самі речі, що і я. Незважаючи на те, що ми можемо писати про один і той же предмет, усі ми маємо різні методи навчання та різні точки зору. Тож це не велика справа.

Підсумок: вам потрібно зв’язати мережу та пізнати інших, які знаходяться в одній ніші з вами.

Невловимий алгоритм

Алгоритм YouTube - загадка. Не намагайтеся це зрозуміти. Просто знайте, що коли він вас знайде, ви це дізнаєтесь!

Графік Social Blade моїх щотижневих переглядів та підписників, отриманих за останній рік.

Зауважте на графіку великий стрибок приблизно в грудні 2019 року. Саме тоді могутній алгоритм вирішив підштовхнути одне з моїх відео до десятків тисяч глядачів.

У той час у мене було в середньому 1000 переглядів на день. Тоді раптом за один день я набрав 12 000 переглядів. Це потім підняло мене на наступний рівень. Я не робив нічого іншого. Я постійно публікував одне відео на тиждень.

На наступному графіку ви можете побачити зміну траєкторії приблизно в грудні 2019 року.

Графік Social Blade про мої щомісячні перегляди та підписки, отримані за останній рік.

З тих пір алгоритм підібрав кілька моїх відео. Залишаючись послідовним, слухаючи свою аудиторію та взаємодіючи зі своїм співтовариством, я зміг за рік отримати 70 000 підписників та майже 2 мільйони переглядів. Божевілля!

Не застрягай на цифрах

Спочатку я поставив за мету отримати 300 передплатників. Для мене на той час це було число, яке означало б, що я був успішним і що мої стратегії працювали.

Це була чергова помилка. Найсильніше намагайтеся не концентруватися на цифрах. Ваша кількість підписників або послідовників не визначає ваш успіх. Якість та цінність вашого вмісту - це те, що визначає ваш успіх. Якщо у вас є якісний та цінний вміст, він прийде.

І ... Не порівнюй себе з іншими. Кожна подорож різна. Зосередьтеся на своїх обставинах, зберігайте послідовність та створюйте якісний контент.

Падіння і падіння

Оглядаючись на деякі графіки, ви побачите вершини та долини. Це абсолютно нормально. Не лякайтеся, коли ваші погляди починають падати. Це природний цикл YouTube. Вони підберуть, поки ви будете незмінними.

Монетизація

На YouTube вам потрібно мати 1000 підписників та 4000 годин перегляду, щоб монетизувати. Це 240 000 хвилин перегляду!

Я набрав 1000 підписників через 3 місяці, у вересні 2019 року. Але я не досяг 4000 годин перегляду до листопада 2019 року. Це через 5 місяців після запуску мого каналу.

Щомісячний дохід від реклами

У листопаді я заробив 197 доларів . ? Я не міг повірити, що заробляю гроші, завантажуючи відео на YouTube! У грудні я заробив 545 доларів. Тоді в січні, що було відразу після того, як алгоритм підібрав одне з моїх відео, я заробив 830 доларів!

Після цього дохід падає, але вирівнюється і останнім часом почав зростати. Після 8 місяців монетизації я заробив трохи більше 5000 доларів.

Цього недостатньо для того, щоб кинути повсякденну роботу, але я все ще вражений тим, що мені вдалося так швидко створювати побічні доходи.

Щотижневий графік доходу від реклами з CPM

На цьому графіку ви побачите розподіл доходів від реклами за тиждень. Інші дві статистики є частиною того, на чому базується дохід.

CPM - це "Ціна за тисячу", або просто ціна, яку рекламодавець платить за 1000 переглядів відео. Моя середня CPM тут становить 10,20 доларів. Тож рекламодавці платили $ 10,20 за кожні 1000 монетизованих переглядів моїх відео.

RPM - це "Дохід за тисячу ", або просто дохід, який ви отримуєте за 1000 переглядів відео.

Оскільки YouTube сприяє цим переглядам, вони роблять вирізання, і я з цим в порядку. Їм належить платформа, вони її підтримують, вони направляють глядачів на мій канал, вони роблять більшу частину важкої атлетики. Крім того, вони надають безліч чудових інструментів для творців вмісту і постійно додають та вдосконалюють їх. Отже, я заробив 3,03 долари за 1000 монетизованих переглядів відео.

Зараз не всі перегляди враховуються. Зверніть увагу, що я сказав "монетизовані" погляди. А це означає, що рекламу бачили. Якщо глядач використовує блокувальник реклами або пропускає рекламу, це не враховується як монетизований перегляд.

Інші джерела доходу

Окрім доходу від реклами, я також за минулий рік заробив приблизно 8000 доларів від спонсорів. Це не те, що приходить відразу. Вам потрібно створити свій бренд і стати відомим у спільноті.

Я не отримав жодної спонсорської допомоги, звернувшись і попросивши спонсорів. Усі мої спонсори звернулись до мене першими. Тож, знову ж таки, це марафон. Не чекайте, що все станеться за одну ніч. Залишайтеся орієнтованими на лазер і добрі речі прийдуть.

У будь-якому бізнесі ви хочете урізноманітнити свої доходи. Дохід від реклами на YouTube ніколи не повинен бути вашим основним джерелом доходу. Що робити, якщо YouTube випадково видалить ваш обліковий запис або з якихось причин припинить монетизацію? Ви повинні урізноманітнити!

Окрім доходу від реклами на YouTube та спонсорів, моєю метою було створити власні цифрові продукти.

Це приклад чергової помилки, яку я допустив. Помилка полягала не в рішенні виготовляти власні вироби, а в затримці їх виготовлення. Насправді, на сьогоднішній день я досі не випустив жодної продукції.

Я планував випустити 3 преміум-курси в 2020 році. Ми пройшли півроку року, і я не випустив 1.

Я потрапив у інші побічні проекти і не зосереджувався на власних проектах. Ці інші побічні проекти залучили для мене передплатників та гроші, але вони не повинні були бути моїм головним акцентом.

Вашим основним потоком доходу повинні бути ваші особисті продукти. Це те, що ти контролюєш. Все інше могло колись зникнути. Бути зосередженим!

Поради для успіху

Найбільша порада для успіху, яку я міг би вам дати, - це зосередитися. Настільки легко відволіктися на все, що ви могли б зробити, щоб збільшити охоплення.

Зосередьтеся на створенні якісних відео. Постарайтеся бути організованими. Створіть список вмісту, який ви хочете створити. Щоразу, коли ви думаєте про нову ідею, додайте її до списку.

Але зосередьтеся на одній темі за раз. Створіть вміст для цього відео, а потім перейдіть до наступної теми.

Раніше я говорив, що коли я відкривав свій канал, я не був присутній на жодних інших соціальних платформах.

Якщо у вас вже є десь деінде, тоді ви повинні використати це на свою користь, щоб залучити глядачів на свій канал. Але якщо у вас немає деінде в іншому місці, не намагайтеся вирощувати кілька платформ одночасно. Залишайтеся зосередженими на будь-якій платформі, яка працює для вас.

Після того, як я закінчив свою програму на YouTube, яка пройшла приблизно через 6 місяців, я створив обліковий запис Instagram, Facebook, LinkedIn і Twitter. Я також повільно ріс на цих платформах, дехто кращий за інші. (Я поняття не маю, як працює Facebook?)

Через кілька місяців роботи на цих платформах вони мали мінімальний вплив на мій ріст на YouTube. Я думаю, що для моєї ніші Twitter та Instagram були найбільш ефективними. Twitter спеціально для мереж. Але вплив від цього на мій канал не був значним.

Залежно від вашої ніші, ви можете виявити, що ваша аудиторія може бути більш сприйнятливою на певних платформах. Використовуйте їх для створення бренду, як тільки ваш канал набере трохи сили.

Якщо ви хочете переглянути концепції цієї статті через відео, ви можете переглянути цю відео-версію, яку я зробив тут.

Висновок

На закінчення я просто хочу сказати, що кожен може зробити що завгодно. Якщо у вас є (1) відповідна мотивація, (2) реалістичні очікування та (3) ви не перевтомлюєтесь самі, ви можете досягти успіху.

Джессі Холл (кодSTACKr)

Я Джессі з Техасу. Перевірте інший мій вміст і повідомте мені, як я можу допомогти вам у вашій подорожі до того, щоб стати веб-розробником.

  • Підписатися на мій YouTube
  • Привітайся! Instagram | Twitter
  • Підпишіться на мою розсилку