Хочете навчитися веб-розробці, але не знаєте, з чого почати?

Отже, вам цікаво вивчити веб-розробку та стати веб-розробником? Перш за все, вітаю. Ви зробили чудовий вибір.

І оскільки ви читаєте це, ви вже можете бути активним членом групи Facebook, підредагування чи іншої спільноти кодування в Інтернеті. Що є чудовим місцем для початку та пошуку підтримки протягом усього вибраного вами заняття.

Знову ж таки, у вас все добре виходить.

Тож, залежно від вашого походження, ви можете задатися питанням, з чого почати вивчати веб-розробку. Якщо ви в основному гуглили навколо, ви можете почуватись трохи пригніченими всіма мовами, структурами та навчальними ресурсами.

Ну, не хвилюйся. Ти не один. Google може стати вашим найкращим другом або найлютішим ворогом. Це лише залежить від того, як ви ним користуєтесь.

Почніть з кінця на увазі.

Одним із перших речей, які я рекомендую робити, починаючи з вивчення веб-розробки, є прийняття чітко визначеної кінцевої цілі та її пам’ятання.

Можливо, ви хочете змінити кар’єру. Можливо, у вас є злісна ідея програми. А може, ви просто хочете навчитися для розваги.

Якою б не була ваша мета, важливо зрозуміти, для чого ви це робите. Це розуміння допоможе вам бути продуктивнішими за час навчання. Це також допоможе підбадьорити вас у ті часи, коли вам хочеться здатися.

Пам’ятайте, якою б складною і далекою не здавалася тепер кінцева мета, ви можете досягти її наполегливою працею та наполегливістю.

Якщо припустити, що у вас немає попереднього досвіду, на початку гарною ідеєю буде також вирішити, чи ваш інтерес полягає у розробці на задній або передній панелі. Дозвольте мені коротко пояснити різницю.

Frontend - це те, що бачить і взаємодіє кінцевий користувач на сторінці. Це весь дизайн, вигадливі ефекти, макет та образи, що створює взаємодію з користувачем.

Як правило, розробники інтерфейсів будуть візуальними креативами з чудовими дизайнерськими навичками та пристрастю до доступності та зручності користування. Технології, які часто асоціюються з веб-розробкою інтерфейсу, це HTML, CSS, jQuery та JavaScript.

Бекенд - це частина, яка зазвичай обробляє, зберігає та обробляє дані. Це те , як працює веб-сайт або програма. Бек-енд-розробники, як правило, добре вирішують проблеми, логічні мислителі, яких цікавить функціональність веб-сайту чи програми. Бек-енд розробка, як правило, пов'язана з такими мовами на стороні сервера, як PHP, Python та Ruby.

З самого початку я зрозумів, що просто не маю того чуття візуального дизайну, який залучає багатьох розробників до інтерфейсної розробки. Можливо, мені це рішення було простіше, ніж більшості, завдяки моєму досвіду в техніці та будівництві. Я, природно, більше схожий на вирішення проблем і на те, щоб зрозуміти, як все працює, аніж на те, щоб виглядати красиво!

У будь-якому випадку, де б не був ваш інтерес, я все ще вважаю, що найкраще почати з вивчення деяких базових HTML та CSS. Врешті-решт, не має значення, в якій галузі розвитку ви в кінцевому підсумку хочете працювати, вам все одно потрібно мати можливість відображати її на веб-сторінці в якійсь формі, яка презентується в невеликій презентації.

Перш за все, перейдіть прямо до freeCodeCamp або Codecademy і пройдіть їх курси «HTML & CSS». Це повинно дати вам відчуття того, про що ці технології.

Крім того, завдяки їх інтерактивному навчальному середовищу, вони також допоможуть вам почати писати код відразу, замість того, щоб з’ясовувати, як спершу налаштувати локальне середовище розробки. Ніщо не зміцнить вашу впевненість більше, ніж написання коду та негайне проходження деяких тестів.

Як тільки ви це зробите, вітаємо! Ви розпочали свій шлях до веб-розробки.

Зараз настав час практикуватись. Спочатку це може здатися важким. Важко знайти час, коли у вас є штатна робота, школа, партнер або діти, які вимагають вашої уваги.

Але послідовність є ключовою . Ви дізнаєтесь набагато більше, кодуючи протягом години щодня, а не витрачаючи сім годин на кодування в суботу.

Люди - це істоти за звичкою, тому кодування ввімкніть у свій розпорядок дня. Знайдіть час і продовжуйте рухатись.

Навчитися кодувати - це все одно, що намагатися стати найсильнішою людиною у світі.

Якщо ви коли-небудь спостерігали за змаганням «Найсильніша людина у світі», навчання кодуванню дуже нагадує подію на тягу вантажівки. На початку так важко рухатись. Це здається неможливим завданням. Ви просто робите дитячі кроки.

Але як тільки ви навантажуєте цю вантажівку, стає легше і легше, поки ви не опинитеся в бігу до кінця! Гаразд ... можливо, не працює! :-)

Якщо ваш стиль навчання більше підходить для відеоуроків, тоді також перегляньте деякі курси HTML та CSS, які можна знайти на YouTube.

Я можу особисто порекомендувати ці два безкоштовні курси Udemy Едвіна Діаса та Бреда Хассі. Обидва вони є чудовими інструкторами (якщо не трохи химерними). І обидва курси охоплюватимуть налаштування середовища для розробки, завантаження текстового редактора (мені подобається Sublime та Brackets) та створення фактичного проекту.

Коротке попередження: хоча Udemy чудовий, не втягуйтесь у покупку численних курсів. На цьому ранній стадії немає потреби витрачати гроші на навчальні ресурси. Не бракує чудових речей, які можна отримати абсолютно безкоштовно. І це рано, ви, мабуть, не впевнені на 100% про те, що хочете навчитися.

Дивовижні спільноти, такі як freeCodeCamp, роблять освіту для мас абсолютно безкоштовною. А якщо серйозно, якщо ви правильно застосуєте себе, вам дійсно не потрібно нічого витрачати.

Однією з найкрасивіших речей як веб-розробки, так і спільноти веб-розробників є те, що вона не дискримінує. Вхідних бар'єрів немає. І більшість досвідчених членів громади готові допомогти, порадити та приділити свій час іншим.

Вам не потрібно бути експертом HTML або CSS, перш ніж починати будувати речі.

Одне, на чому я хочу наголосити перед тим, як підписати це: вам ні в якому разі не потрібно бути експертом HTML і CSS, перш ніж ви зможете починати створювати речі або переходити до вивчення мови на стороні сервера.

Вам не доведеться витрачати місяці і місяці на підручник за підручником. Не застрягайте в колії підручника з кодування. Коли у вас є основи, ви можете вчитися, будуючи.

Шаблони не є ворогом.

Ще щось, що мені здалося корисним на початку, - це робота з шаблонами. Зараз ще не ненавидьте мене - вислухайте мене!

Всього через кілька тижнів після того, як я вперше відкрив редактор коду, я зміг запустити веб-сайт професійного виду для бізнесу мого швагра. Цей веб-сайт був створений на основі шаблону на суму 12 доларів США, але там є безліч, що ви можете забрати безкоштовно.

Я знаю, що деякі люди піднімуть брови на те, що я щойно сказав. Але як початківець я міг працювати з кодом, який був уже добре структурованим та відформатованим. Це також дозволило мені будувати кращі проекти, що підвищило мою впевненість та ентузіазм щодо веб-розробки.

Цей досвід навчив мене читати документацію (що є дуже важливою частиною розвитку розробника). Це також познайомило мене з такими технологіями, як jQuery, і дало мені можливість працювати з JavaScript.

Ще один момент, який я повинен сказати, - це те, що багато веб-дизайнерських агентств та програмних компаній використовують шаблони щодня.

Шаблон не створює чудовий веб-сайт, але він надає основу, на якій ви можете створити фантастичний веб-сайт. Я працюю в компанії, що займається розробкою програмного забезпечення, і ми використовуємо шаблони в інтерфейсі наших продуктів. Це означає, що ми можемо сконцентрувати свій час на функціональності нашого продукту і не витрачати дорогоцінний час на те, щоб винаходити колесо.

Тим не менш, якщо ваша кінцева мета - стати чудовим веб-розробником, то вам потрібно витратити час на оволодіння цими навичками. Я кажу, нехай це не стримує вас, не забивайтесь робити підручник за підручником. Приступайте до будівництва!

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною і вас цікавить подібний вміст, будь ласка, дайте мені підписатися або поділіться. Ваша підтримка дуже вдячна!

Крім того, я завжди радий допомагати людям, де це можливо, тож сміливо вітайтесь :-)