Дізнайтеся Python, побудувавши 5 ігор

Багато людей найкраще вивчають мови програмування завдяки побудові проектів. Якщо ви хочете вивчити Python, закодувавши п’ять ігор, перегляньте 7-годинний відеокурс, який ми щойно випустили на YouTube-каналі freeCodeCamp.org. Ми зібрали разом 5 чудових підручників з розробки ігор, які допоможуть вам вивчити Python.

Ви побудуєте Pong, Snake, Connect Four, Tetris та просту багатокористувацьку гру. Це всі популярні ігри, в які цікаво грати, а також у код.

Цей курс використовує проектний підхід. Якщо ви найкраще навчаєтесь на практиці, це курс для вас. Ви дізнаєтесь у Крістіана Томпсона, Кіта Галлі та Теха з Тимом. Ці досвідчені викладачі допоможуть вам зрозуміти кожен рядок коду в проектах.

Вам не потрібен попередній досвід програмування, щоб навчитися з цього курсу. Однак корисно, якщо ви знаєте деякі основні концепції програмування, оскільки цей курс пропускає основні інструкції з синтаксису і переходить безпосередньо до будівельних проектів.

Створюйте ігри за допомогою командного рядка, черепахи та Pygame

Одна з ігор просто використовує командний рядок. Написання коду для командного рядка - це чудовий спосіб засвоїти базові навички програмування, не турбуючись про графіку.

Інша гра використовує графічний модуль черепахи. Це вбудований модуль, який часто використовується для навчання початківцям навичкам програмування і може бути використаний для простих ігор.

Ви також навчитеся будувати ігри за допомогою Pygame. Pygame - це набір модулів Python, який використовується для створення всіляких ігор, навіть просунутих. Це полегшує додавання графіки та звуку до програм Python.

В останньому розділі ви дізнаєтеся, як кодувати масштабовану багатокористувацьку гру за допомогою Python за допомогою сокетів та мереж. Ви дізнаєтесь, як розгорнути свою гру, щоб люди в усьому світі могли грати один проти одного.

Створюючи багатокористувацьку гру, ви дізнаєтесь про такі поняття, як розробка клієнтів та серверів, надсилання зашифрованих даних та підключення кількох клієнтів до сервера.

Ви можете переглянути повний курс на YouTube-каналі freeCodeCamp.org (7-годинний перегляд).