Те, що я дізнався, навчаючись на іспиті сертифікованого хмарного практикувача AWS

Одним із способів сигналізувати хмарному та ринковому ринку про те, що ви добре розумієтесь на хмарних обчисленнях, є здача іспиту хмарних практиків Amazon Web Services.

Навчання для цього тесту може варіюватися від легкого до помірно складного, залежно від вашого технічного та професійного досвіду.

Нещодавно я виділив п’ять робочих днів на навчання та складання іспиту хмарних практиків Amazon Web Services.

Протягом цього тижня я глибше зрозумів хмарні обчислення, специфічні продукти AWS та хмарний ринок.

І я хочу передати ці уроки далі. Якщо ви хочете скласти цей іспит - або розглядаєте його - мій досвід може вам допомогти.

Урок №1: знати, що перевіряється та чому

Важливим є розуміння того, що тестує іспит, а що - не .

По-перше, знати механіку випробування. Як проводиться іспит? Коли пропонується іспит?

По-друге, знати склад тесту. Як це оцінюється? Які типи запитань задаються?

COVID-19 змінив спосіб введення тесту, і мій тест прокторувався віддалено. Я використовував свій персональний комп’ютер вдома для його комплектування.

Для складання іспиту вам потрібен бал 70% або вище. Питання були здебільшого з множинним вибором, але також були підказки з декількома виборами.

По суті, іспит перевіряє, чи маєте ви достатньо глибоке розуміння хмарних обчислень, щоб бути практиком у цій галузі.

Це означає, що ваші базові знання основних концепцій дозволять вам взаємодіяти з клієнтами AWS, партнерами чи іншими зацікавленими сторонами.

Він також перевіряє здатність досліджуваного пояснити цінність AWS Cloud, зрозуміти модель спільної відповідальності AWS та зрозуміти найкращі практики безпеки AWS Cloud.

Хмарні обчислення - це практика використання мережі віддалених серверів, розміщених в Інтернеті, для зберігання, управління та обробки даних, а не локального сервера чи персонального комп’ютера.

Це визначення (і спосіб розгортання та управління хмарними технологіями) неодноразово з’являється.

Іспит також перевіряє ваші робочі знання щодо стандартів проектування (тобто надійності, масштабованості та довговічності хмарних технологій) та конкретних технологій (віртуальні приватні хмари, підмережі, списки контролю доступу до мережі тощо).

Урок №2: Не бійтеся іспиту

Багато професіоналів, які складають іспит, мають, м’яко кажучи, легку тривожність, яка йде в день тесту. Це тому, що іспит задає деякі технічні питання.

Але не бійтеся!

Президент Франклін Рузвельт у своєму першому інавгураційному зверненні заявив, що "єдине, чого ми повинні боятися, це сам страх". Ці слова, безумовно, справедливі для іспиту хмарних практиків.

Іспит не вимагає написання програмного забезпечення, розгортання або використання Python для архітектури хмарних конфігурацій. Тож розслабтесь :)

Витративши час на підготовку та вивчення набору продуктів AWS, як вони працюють, і чому компанії користуються цими інструментами, ви будете добре обслуговуватися в день іспиту.

Урок No3: Підготуйтеся

Генеральний директор Amazon Джефф Безос зазначив, що «бренд для компанії - це як репутація людини. Ви заробляєте репутацію, намагаючись добре робити важкі справи ".

Якщо ви давно не складали іспит (не кажучи вже про професійну сертифікацію), ви можете бути не впевнені в тому, як розпочати підготовку.

Використовуйте іспит хмарних практиків як платформу, завдяки якій можна наполегливо працювати та схилятися до вивчення нових речей.

Вступаючи в іспит, я був знайомий з низкою основних продуктів AWS: Amazon Elastic Compute Cloud, Simple Storage Service і Relational Database Service, щоб назвати декілька. І побудова мого стартапу з фінансових технологій Pennybox на послугах AWS, безумовно, допомогло.

Але було багато продуктів, які мені ще належить відкрити. Мені потрібно було навчитися цим.

Деякі мали грецькі імена (Афіна, Кінезіс), а інші складалися з незнайомих скорочень (QLDB, SQS, SNS, щоб назвати декілька). Я зберігав діючий документ, намагаючись найкраще запам’ятати кожен товар.

Вивчення нових концепцій та ідей може бути складним завданням.

Але в процесі важких дій ви можете здобути репутацію винахідливого учня та того, хто приносить сильне лідерство думок за столом.

Коли ви складете іспит, ви будете пишатися тим, що заслужили цю репутацію.

Урок №4: Диявол у подробицях

Складаючи іспит сертифікованого хмарного практикувача AWS, ви повинні розуміти основні хмарні продукти Amazon, їх роботу та способи спільної роботи.

Однією з галузей, на яку мені потрібно було витратити більше часу, була хмарна безпека.

Я дізнався, що AWS сертифікований як постачальник послуг PCI DSS 3.2 Level 1, що є найвищим рівнем оцінки, доступним для стандарту безпеки даних платіжних карток.

Це знання привело мене до цікавості кролячої нори.

Я почав відвідувати веб-сайти, наприклад бухгалтерську компанію Freshbooks, щоб побачити, як вони приймають платежі та як ці платежі надійно проводяться.

Що й казати, деталі мають значення.

Мені також потрібно було розглянути технологію віртуальної приватної мережі та, ширше, те, як працює зв'язок між приватною та публічною мережами.

Наприклад, я дізнався, що VPN створюється шляхом встановлення віртуального з'єднання "точка-точка" за допомогою спеціальних схем або за допомогою протоколів тунелювання.

Урок №5: Нехай основні концепції ведуть вас

Іспит перевіряє обчислювальні поняття. Ці концепції пов’язані із загальними парадигмами в галузі безпеки, цін, мереж та інфраструктури.

Мені було дуже корисно скласти схему архітектур AWS.

Я вибрав серед найкращих дошок в Інтернеті, щоб виписувати рішення вручну.

Моя дошка допомогла мені вступити до іспиту з більшою впевненістю та можливістю наочно уявити, як працюють продукти AWS.

Не знаючи назв усіх продуктів, які створює AWS, ви все одно можете легко зрозуміти, що Amazon хоче, щоб користувачі та компанії мали гнучкий, безпечний, надійний та масштабований досвід роботи з хмарними технологіями.

Наприклад, погляньте на цей зразок запитання:

Компанії потрібно перенести свій веб-сайт із локальних на AWS. Безпека є основною проблемою для них, тому їм потрібно розміщувати свій веб-сайт на обладнанні, яке НЕ надається іншим клієнтам AWS. Який із наведених варіантів екземпляру EC2 відповідає цій вимозі?

Не бачачи потенційного вибору, що звучить як розумна відповідь?

Перефразовуючи це питання, ця компанія шукає сервер, до якого мають доступ лише вони.

У термінології AWS такий сервер називається "Виділений екземпляр".

І просто так, ви заробили очко.

Розумієте, це не так важко, правда?

Урок No6: Практика

Існує три способи тренуватися до іспиту: читати довідки, які публікує Amazon, проходити практичні тести або використовувати фактичні продукти AWS, щоб отримати досвід із використанням власних послуг.

Розгортання комбінації всіх трьох підходів, ймовірно, дасть найкращі результати.

Існують доступні курси, які пропонують aCloud Guru та Udemy, щоб допомогти вам пройти та переглянути практичні запитання. А Ендрю Браун пропонує безкоштовні підготовчі курси на YouTube-каналі freeCodeCamp.

Інший підхід, який я вважаю кращим для глибшого навчання, - це налаштування та запуск тестового середовища в самій AWS. Чому? Тому що це дасть вам можливість безпосередньо ознайомитись із тим, як продукти працюють та взаємодіють.

Створивши обліковий запис AWS, ви матимете root-доступ і зможете легко надавати користувачам та продуктам. Цей досвід, ймовірно, призведе до більш незгладимого оволодіння основними поняттями.

Урок 7: Насолоджуйтесь іспитовим днем ​​і пам’ятайте, чому ви складаєте іспит

Тривалість іспиту становить 90 хвилин, і ви закінчите його, якщо ви складете його. Вам потрібно почекати кілька днів, щоб отримати фактичні чисельні результати.

Якщо ви тільки починаєте цю подорож, спробуйте насолодитися нею.

На відміну від GMAT, який мені довелося взяти в бізнес-школі і який викладає поняття, які рідко трапляються у моєму повсякденному житті (хоча я пам’ятаю, що 2 - це найменше просте число), іспит сертифікованого хмарного практикувача AWS є і практичним, і актуальним.

Якщо ви працюєте в хмарних технологіях, цей іспит допоможе вам завоювати довіру клієнтів, продемонструвавши основні знання.

Ринок хмарних обчислень швидко зростає. Хмарні технології продовжуватимуть формувати нашу цифрову економіку на довгі роки.

Згідно з дослідженнями, проведеними Lolly Co, використання цього технологічного століття стосується не лише виробництва нових товарів та послуг. Використовуючи цифрові рішення, які впорядковують бізнес-процеси, компанії можуть підвищити ефективність, знизити витрати та залишатися конкурентоспроможними завдяки досвіду споживачів.

Розуміння технологічної основи цих змін є вартим і захоплюючим.

Я використовував іспит як платформу, щоб поглибити своє розуміння того, як працює цей світ. Ви можете зробити те саме.

AWS постійно розвивається та додає нові продукти та послуги. Тож мій власний шлях навчання продовжується.

Вивчення AWS та основних стовпів хмарних технологій допоможе вам у день іспиту, а головне - і далі.